Horoskop

12 sierpnia 2013 08:40 / 5 osobom podoba się ten post
Nie znalazłam tego tematu w spisie a jezeli jest juz gdzieś zakamuflowany to prosze uprzejmie Pana Moderatora o przeniesienie mojego wpisu.
 
Przed zblizającym sie wyjazdem do domu muszę sama się odrobinę dowartościować,bo nie ma co liczyć na innych.
 
Wygrzebalam swoj chinski horoskop w necie.Jestem z pod znaku PSA.
 
Pies jest uczciwy i nie boi sie wystepowac w obronie slusznej sprawy.Dotrzymuje obietnic i nie zdradza cudzych tajemnic.Ma wielu przyjaciol,na ktorych moze liczyc w potrzebie.Pies jest niezastapiony tam,gdzie potrzeba dobrego organizatora.Pies lubi dobra zabawe i spotkania w gronie przyjaciol.O swoich uczuciach mowi  niechetnie.W milosci jest taktowny i delikatny.Czesto najpierw sie z kims szczerze zaprzyjaznia,a dopiero potem mocno zakochuje.Jego elementem jest ziemia a kolorem żółty.
 
Piszcie dziewczyny swoje horoskopy.
 
12 sierpnia 2013 08:44
mleczko47

Nie znalazłam tego tematu w spisie a jezeli jest juz gdzieś zakamuflowany to prosze uprzejmie Pana Moderatora o przeniesienie mojego wpisu.
 
Przed zblizającym sie wyjazdem do domu muszę sama się odrobinę dowartościować,bo nie ma co liczyć na innych.
 
Wygrzebalam swoj chinski horoskop w necie.Jestem z pod znaku PSA.
 
Pies jest uczciwy i nie boi sie wystepowac w obronie slusznej sprawy.Dotrzymuje obietnic i nie zdradza cudzych tajemnic.Ma wielu przyjaciol,na ktorych moze liczyc w potrzebie.Pies jest niezastapiony tam,gdzie potrzeba dobrego organizatora.Pies lubi dobra zabawe i spotkania w gronie przyjaciol.O swoich uczuciach mowi  niechetnie.W milosci jest taktowny i delikatny.Czesto najpierw sie z kims szczerze zaprzyjaznia,a dopiero potem mocno zakochuje.Jego elementem jest ziemia a kolorem żółty.
 
Piszcie dziewczyny swoje horoskopy.
 

Ja tez jestem Psem :)) 
Tylko kolor sie nie zgadza. 
 
12 sierpnia 2013 09:10 / 1 osobie podoba się ten post
Hej!
A ja znalazłem taki opis charakteru osób spod chińskiego znaku Psa:
Kto urodził się w roku Psa, ten jest uczciwy i ma szczery charakter. Nie boi się występować w obronie słusznej sprawy i broni ludzi, za których czuje się odpowiedzialny. Dzięki swoim zaletom ma wielu przyjaciół, na których sam także może liczyć w potrzebie.
Pies jest bardzo samodzielny. Odpowiedzialność i cierpliwość to cechy, dzięki którym jest lubiany przez nauczycieli i zwierzchników. Pies zawsze dąży do poznania prawdy, a jego dociekliwość nie zna granic. Pragnie być dobrze poinformowany, bo wierzy, że w ten sposób uda mu się zapobiec nieprzyjemnościom i kłopotom. Chętnie daje rady lub nawet otwarcie krytykuje cudze postępowanie. Czyni to z dobrej woli, choć niektórym jego postępowanie wydaje się irytujące.
Pies przejmuje się opiniami innych i zawsze sumiennie je rozważa. Chce pokazać się otoczeniu z jak najlepszej strony i być osobą, na której można polegać . Dotrzymuje obietnic i nie zdradza cudzych tajemnic. Bez chwili wahania pomaga osobom, które poproszą go o wsparcie. Nie liczy na wdzięczność i nie obraża się na tych, którzy o nim zapomnieli. Pies zwykle dba, aby w jego otoczeniu panowała zgoda i miła atmosfera. Stara się łagodzić konflikty i szybko wyjaśniać nieporozumienia. Czasem jednak bywa kapryśny i marudny, a wtedy może wybuchnąć i powiedzieć wrogom kilka bardzo cierpkich słów.
Jest odpowiedzialnym pracownikiem i chętnie bierze na siebie trudne sprawy. Jest niezastąpiony tam, gdzie potrzeba dobrego organizatora lub kierownika. Lubi inicjować trudne przedsięwzięcia lub robić to, na co inni nie mieli sił się porwać.
Pies ma wesołą naturę i nie potrafi długo się martwić. Lubi dobrą zabawę, muzykę i taniec oraz spotkania w gronie przyjaciół. Samotność potrafi nawet doprowadzić go do depresji!
O swoich najgłębszych uczuciach i miłosnych tęsknotach Pies mówi bardzo niechętnie. Ze swoich sekretów zwierza się tylko najbliższym przyjaciołom. W miłości jest taktowny i delikatny. Wspólne zainteresowania i poglądy są dla niego bardzo ważne. Nie lubi, aby partner martwił się jego kłopotami czy nastrojami i niechętnie opowiada mu o swojej pracy. Często najpierw się z kimś szczerze zaprzyjaźnia, a dopiero potem odkrywa, że jest zakochany.
Zdrowie Psa jest mocne, choć Pies często się przepracowuje lub męczy. Dopiero, kiedy jest bardzo wyczerpany odkrywa, że już dawno powinien wybrać się na urlop.
Zaletą urodzonych w roku Psa jest wielka wytrwałość i wierność swoim poglądom.
Wadą bywa nadmierny krytycyzm i wtrącanie się w cudze sprawy wywołane poczuciem, że to właśnie Psy są odpowiedzialne za losy całego świata. Niestety, bywa też czasami cyniczny i zimny.

Chyba coś w tym jest...

Misiek - Pies.
12 sierpnia 2013 09:28 / 2 osobom podoba się ten post

Trzeba mięć prawdziwego pecha, żeby urodzić się pod znakiem Wagi. To przesądza właściwie o wszystkim. Wagi mają krótką pamięć i wzrok, dwie lewe ręce, tępy słuch i dowcip, ambicje zawodowe i poczucie humoru w zaniku. Nie maja natomiast szczęścia do pieniędzy, powodzenia w miłości, rozumu i zdrowia. Ze względu na to, że mają to, czego nie mają, Wagi są idealnymi współmałżonkami.

To ja!!!!!
12 sierpnia 2013 09:29 / 2 osobom podoba się ten post
i dla Baranów
Urodzeni pod tym znakiem są z natury rzeczy ociężali umysłowo i z trudem uczą się najprostszych czynności. Tylko długotrwałym biciem można Barana skłonić do przyswojenia minimum wiedzy (tabliczka mnożenia, wyjątki na "RZ."). Ludzie spod tego znaku z powodu swojej tępoty dezorganizują wszystko w pracy, dzięki czemu awansują szybko na wysokie stanowiska. W kontaktach towarzyskich Barany są z reguły niezmiernie uciążliwe i z powodu najmniejszego pretekstu, a nierzadko i bez, wywołują karczemne burdy i bijatyki. Na szczęście żyją krotko.
12 sierpnia 2013 09:35
romana

i dla Baranów
Urodzeni pod tym znakiem są z natury rzeczy ociężali umysłowo i z trudem uczą się najprostszych czynności. Tylko długotrwałym biciem można Barana skłonić do przyswojenia minimum wiedzy (tabliczka mnożenia, wyjątki na "RZ."). Ludzie spod tego znaku z powodu swojej tępoty dezorganizują wszystko w pracy, dzięki czemu awansują szybko na wysokie stanowiska. W kontaktach towarzyskich Barany są z reguły niezmiernie uciążliwe i z powodu najmniejszego pretekstu, a nierzadko i bez, wywołują karczemne burdy i bijatyki. Na szczęście żyją krotko.

Romana, dawaj taki horoskop dla Strzelca, baaardzo mi się podoba taka wersja ;-)
12 sierpnia 2013 09:40 / 1 osobie podoba się ten post
Ja tez prosze dla BLIZNIAT ale bez bicia,ok?
12 sierpnia 2013 09:43 / 2 osobom podoba się ten post
Proszę Strzelca
Osobnik spod tego znaku wykazuje dużo energii i pomysłowości - urodzony działacz społeczny. Oczywiście do czego się nie weźmie, to spieprzy. W dzieciństwie zabierał młodszym dzieciom cukierki. Ma skłonności do samogwałtu i podgląda w toalecie. Na starość pisuje wspomnienia od początku do końca zmyślone.
12 sierpnia 2013 09:44 / 2 osobom podoba się ten post
I Bliźnięta
Ludzie spod tego znaku w ogóle nie osiągają dojrzałości zarówno intelektualnej, jak i uczuciowej. Jedyne co naprawdę potrafią, to raz w tygodniu wypełnić kupon Toto-lotka. Niezdarnie to ukrywają, ale największa przyjemność sprawia im dłubanie w nosie. Zapraszając takiego do domu należy pamiętać, ze kradnie i koniecznie przed wyjściem zrewidować.  
 
Podaję źródło, bo grzeczność tego wymaga - www.gigante.pl/horoskop
12 sierpnia 2013 09:47
Romano!
Proszę bez owijania w bawełnę coś o Raku.
12 sierpnia 2013 09:48 / 2 osobom podoba się ten post
romana

I Bliźnięta
Ludzie spod tego znaku w ogóle nie osiągają dojrzałości zarówno intelektualnej, jak i uczuciowej. Jedyne co naprawdę potrafią, to raz w tygodniu wypełnić kupon Toto-lotka. Niezdarnie to ukrywają, ale największa przyjemność sprawia im dłubanie w nosie. Zapraszając takiego do domu należy pamiętać, ze kradnie i koniecznie przed wyjściem zrewidować.  
 
Podaję źródło, bo grzeczność tego wymaga - www.gigante.pl/horoskop

I z tym sie zgadzam w 100 %.
12 sierpnia 2013 09:49 / 2 osobom podoba się ten post
OK!
Sam znalazłem.

Rak (21.VI - 21.VII)

Szkoda słów... Nie pomoże nawet oddział zamknięty. Urodzeni pod znakiem Raka oszukują na każdym kroku, zdradzają, uwielbiają podłożyć świnie. Rakom nie można Wierzyc nigdy i w niczym. Jeśli np. Rak mówi, że ceni sobie twoją przyjaźń, to można być pewnym, że przed godziną napisał do szefa donos. Raki stale komuś czegoś zazdroszczą, a po dwudziestym piątym roku życia łysieją, garbią się i tracą zęby. Słusznie zresztą.
12 sierpnia 2013 09:50 / 1 osobie podoba się ten post
romana

Proszę Strzelca
Osobnik spod tego znaku wykazuje dużo energii i pomysłowości - urodzony działacz społeczny. Oczywiście do czego się nie weźmie, to spieprzy. W dzieciństwie zabierał młodszym dzieciom cukierki. Ma skłonności do samogwałtu i podgląda w toalecie. Na starość pisuje wspomnienia od początku do końca zmyślone.

Romanko, dziękuję ;-) Najbardziej te skłonności mnie zaintrygowały ;-) Co by nie pisać mam wytłumaczenie jak coś spieprzę! Horoskop przecież nie kłamie ;-P
12 sierpnia 2013 09:51 / 1 osobie podoba się ten post
No i proszę!
Jakich to się człowiek rzeczy dowiaduje o sobie samym :-D.
12 sierpnia 2013 09:54 / 3 osobom podoba się ten post
romana

I Bliźnięta
Ludzie spod tego znaku w ogóle nie osiągają dojrzałości zarówno intelektualnej, jak i uczuciowej. Jedyne co naprawdę potrafią, to raz w tygodniu wypełnić kupon Toto-lotka. Niezdarnie to ukrywają, ale największa przyjemność sprawia im dłubanie w nosie. Zapraszając takiego do domu należy pamiętać, ze kradnie i koniecznie przed wyjściem zrewidować.  
 
Podaję źródło, bo grzeczność tego wymaga - www.gigante.pl/horoskop

Nie osiagaja dojrzalosci intelektualnej bo sie ciagle rozwijaja i wszystko jest przed nimi,sa zachlanni w zdobywaniu wiedzy, nie choruja tez na P i Al. co daje im zrecznosc fizyczna i tym sposobem kresla totka az do smierci.Dlubia w nosie bo maja opanowane czynnosci manualne do perfekcji, nie kradna ale kolekcjonuja a to jest roznica.