Pytanie do Panów - czy wygląd ma znaczenie?

16 października 2018 09:06 / 3 osobom podoba się ten post
Jak ja to mówię uroda przeminie, a jednak trzeba mieć o czym z kim rozmawiać przez życie..
19 października 2018 13:13 / 1 osobie podoba się ten post
Oj tak. Skąd to znam. Mam taka pare, ktora pobrała sie szybko, potem szybko się rozwiodła. Bo po prostu nie potraifli znaleźć wspólnego języka
19 października 2018 15:07
justak

Oj tak. Skąd to znam. Mam taka pare, ktora pobrała sie szybko, potem szybko się rozwiodła. Bo po prostu nie potraifli znaleźć wspólnego języka

Nie zauwazyli tego przed, ze sie nie rozumieja i nie potrafia rozmawiac?
 
19 października 2018 16:10 / 2 osobom podoba się ten post
Pewnie znaczenie ma na początku, później liczy się wspólne życie. Musimy o siebie dbać w każdym wieku, ale w moim mężu lubię siłę i pracowitość. Właściwie oboje jesteśmy pracowici, nasz syn ma bardzo podobny charakter do męża.
19 października 2018 16:34 / 1 osobie podoba się ten post
ela.p

Pewnie znaczenie ma na początku, później liczy się wspólne życie. Musimy o siebie dbać w każdym wieku, ale w moim mężu lubię siłę i pracowitość. Właściwie oboje jesteśmy pracowici, nasz syn ma bardzo podobny charakter do męża.

To samo ja lubię w swoim tacie - siłę i pracowitość , umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach ,opanowanie, poczucie humoru i taką męskość po prostu . Oraz że ma swoje żelazne zasady i zawsze nawet teraz potrafi przywołać mnie do porządku , jak nikt inny. A poza tym ma swoje zainteresowania - morsuje i uwielbia motory , ma swoją szosówkę, jezdzi na zloty , lubi przyrodę i chodzimy na wycieczki do lasu z lornetką    Jestem z niego dumna .    A kiedy odszedł nasz ukochany Husky , tata płakał jak dziecko i nigdy nie widziałam go w takiej sytuacji , długo nie mógł się pozbierać , jak my wszyscy zresztą .  Ojjjj  tak mi się jakos dzisiaj wzdycha .......        
19 października 2018 17:28
Kama84

To samo ja lubię w swoim tacie - siłę i pracowitość , umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach ,opanowanie, poczucie humoru i taką męskość po prostu . Oraz że ma swoje żelazne zasady i zawsze nawet teraz potrafi przywołać mnie do porządku , jak nikt inny. A poza tym ma swoje zainteresowania - morsuje i uwielbia motory , ma swoją szosówkę, jezdzi na zloty , lubi przyrodę i chodzimy na wycieczki do lasu z lornetką :-)   Jestem z niego dumna . :serce:   A kiedy odszedł nasz ukochany Husky , tata płakał jak dziecko i nigdy nie widziałam go w takiej sytuacji , długo nie mógł się pozbierać , jak my wszyscy zresztą .  Ojjjj  tak mi się jakos dzisiaj wzdycha .......   :zaskoczenie:   :zakochany:  

Ładnie go opisałaś.  To jest mój typ i tak mi się trafiło. Nie szukałam rozrywki, przecież życie samo dostarcza obowiązków. Prosty człowiek, który kocha, pomocny, uczciwy.