Przewoźnicy w Niemczech

30 września 2013 13:51
Moja Żona musi przemieścić się z okolic Frankfurtu w okolice Dortmundu. Może ktoś ma namiary na firmy, które wożą tez w De. Zgóry dziękuję i pozdrawiam:)
30 września 2013 15:20
Podje Ci numer tel niemieckiej firmy przewozowej ,znajoma podczas zmiany szteli czesto korzysta z ich uslug   018 0515 99 15,pozdrawiam
30 września 2013 19:16
Fajne i niedrogie polaczenia ;Meinfernbus.de podrozowalam podczas wakacji z corka,komfort i wygoda + internet wi-fi
27 grudnia 2013 18:31
Ja znalazłam Flixbus. Dużo tańszy niż pociąg, ale nie wiem jak to wygląda w praktyce, bo dopiero będę się przemieszczać. Mają stronę internetową. Bilet można kupić przez internet lub u kierowcy.
27 grudnia 2013 19:10
Jechalam Flixbusem faktycznie tanio i wygodnie ja jechalam z Kassel do Hamburga tylko w Kassel nie można kupić biletu w autobusie tylko w Reisebiurze nie wiem jak jest gdzie indziej
27 grudnia 2013 20:43
Babcia

Jechalam Flixbusem faktycznie tanio i wygodnie ja jechalam z Kassel do Hamburga tylko w Kassel nie można kupić biletu w autobusie tylko w Reisebiurze nie wiem jak jest gdzie indziej

O holender, ja właśnie chciałam kupić bilet w autobusie. Na ich stronie przeczytałam, że można, a o sprzedaży w biurze podróży nic nie znalazłam. A kiedy z nimi jechałaś?
03 stycznia 2014 18:28
Flixbus - bilet kupił mi przez internet dobry niemiecki duszek ;) Po podróży zdam relację :)