Kosmetyczni ulubieńcy

21 października 2013 23:36 / 4 osobom podoba się ten post
Natchniona filmikami z yotuba, w których kobiety namiętnie recenzują, pokazują, testują kosmetyki, pomyślałam, że może i u nas taki temat się przyjmie. Większość z nas to kobiety i temat jest nam bliski. Pomyslałam, żeby podzielić się naszymi ulubieńcami w różnych kategoriach - tak z ciekawości, ale też może skorzystamy od siebie nawzajem. Mile widziane będzie również uzasadnienie:)
Proponuję podawać po jednym, dwa produkcie w następujących kategoriach.
 
1. Żel pod prysznic
2. Balsam/masło/mleczko do ciała
3. Krem do rąk
4. Krem do stóp
5. Krem na dzień do twarzy
6. Krem na noc do twarzy
7. Szampon do włosów
8. Coś do mycia twarzy - mydło, żel itp. 
9. Maseczka do twarzy
 
Można by jeszcze kilka kategorii stworzyć, ale te chyba są najbardziej popularne. 
Co Wy na to?
21 października 2013 23:42 / 1 osobie podoba się ten post
Krem do stop-musi byc.
Jak go nie uzywam,maz mowi -"drapisz mnie kochanie,ale nie tak jak lubie":(Najlepszy z Balea:)Juz kiedys pisalysmy o tym z Kasia63:)
21 października 2013 23:45 / 1 osobie podoba się ten post
1. Dove seria nawilzajaca
2. La Roche Posay balsam do ciala
3. La Roche Posay Lipikar
4. nalezy sprecyzowac
5. ---II--- Toleriane ma malo skladnikow uczulajacych
6. nie uzywam 7. Joico lub, Kaerastase zalezy od typu (mam wyksztalcenie)
8. szare mydlo lub zel pod warunkiem uzywania szczoteczki do twarzy La roche posay
9. kefir, lub maslanka ale tez wypadalo by sprecyzowac, ew. bialko jajka i husteczki(peel off)
21 października 2013 23:47 / 1 osobie podoba się ten post
Balsam do ciala"SORAYA-SCENICZNY",jestem bardzo zadowolona-cialko jak dupka niemowlecia,a ja juz pod 40-tke,wiec jest ok:)
21 października 2013 23:52 / 1 osobie podoba się ten post
Ostatnio kosmetyki Mary Kay... Nawet uporzczywe plamy na twarzy znikly... Nie sa najtansze ale i nie z tych najdrozszych ale bardzo wydajne. Jesli chodzi o gorna polke to podklad-serum Dior - rewelacja!!!
21 października 2013 23:55
bonika

Ostatnio kosmetyki Mary Kay... Nawet uporzczywe plamy na twarzy znikly... Nie sa najtansze ale i nie z tych najdrozszych ale bardzo wydajne. Jesli chodzi o gorna polke to podklad-serum Dior - rewelacja!!!

Podklad lub serum przeciw polyskowi Efaclar M, lub nowsza wersja Efaclar Mat, wydajny fajny aplikator ok 15€, dobrze wiaze makijaz
21 października 2013 23:58
opiekunDE

Podklad lub serum przeciw polyskowi Efaclar M, lub nowsza wersja Efaclar Mat, wydajny fajny aplikator ok 15€, dobrze wiaze makijaz

ja mam pytanie.... czy ty tego uzywasz? hahahah  och własnie wyczytałam na górze ze masz wykształcenie  i nie uzywasz.... 
22 października 2013 00:02 / 1 osobie podoba się ten post
a gdzie przeczytalas ze nie uzywam? tak uzywam, moja skora bardzo sie blyszczy a papierki chlonace to zbyt duzy i czesty wydatek....nie boj sie makijazu nie robie sobie...:), jednak kosmetyki do makijazu, pielegnacji nie sa mi obce(wczesniejsza praca)
22 października 2013 00:18 / 1 osobie podoba się ten post
czekam na propozycję dobrego kremu pod oczy, po 40, bo właśnie mi sie kończy i może cos nowego kupię? Znam też super przepis na peeling domowej roboty, z sieci zresztą, ale wypróbowany przeze mnie i rewelacyjny, do całego ciała, jak ktoś jest zainteresowany to napiszę
22 października 2013 00:20
sas-anka

czekam na propozycję dobrego kremu pod oczy, po 40, bo właśnie mi sie kończy i może cos nowego kupię? Znam też super przepis na peeling domowej roboty, z sieci zresztą, ale wypróbowany przeze mnie i rewelacyjny, do całego ciała, jak ktoś jest zainteresowany to napiszę

a jaka masz skore pod oczami?
22 października 2013 00:21
hehe pomarszczoną:)
 
a poważnie to raczej suchą
22 października 2013 00:25
ok, to dopytam, cienka(przekrwienie powoduje tze since pod oczami) czy oczy sa zmeczone?, wystepuja silnie widoczne zmarszczki w kacikach? no i czy stosujesz pelny makijaz codziennie czy raczej delikatny dzienny?
22 października 2013 00:36
trudne pytania... :) akurat babcia do toalety chciała to sie przyjrzałam, makijaż delikatny, zmarszczki chyba nie odbiegaja od normy, stosowne do wieku, nie skóra nie jest cienka, lekkie zasinienie ilekka opuchlizna, żadnych przekrwień
22 października 2013 00:58 / 3 osobom podoba się ten post
to juz cos wiem...
 
Jako ze pod oczy nie uzywamy wiele kremu, to polecilbym drozszy ale naprawde dobry Lancome Renergie multi-Lift yeux, polecam jest on lekki, roswietlajacy, dobrze odzywia i ujedrnia skore. Wazne by za duzo nie aplikowac, mozna tez stosowac lekko warstwe na powieki ladnie je unosi. Sa tez preparaty profesjonalne ale ich nie polecam bo sztuka aplikacji to naprawde dluga szkola....
 
Pamietaj tez ze oczu i okolic nigdy nie traktujemy takimi detergentami jak mydla, zele, czy toniki. Jestes w grupie 45+ a w tym wypadku dobrze stosowac mleczka oczyszczajace, a na twarz zele czyszczace, najlepiej co jakis czas(2 dni) myc twarz szczoteczka(zluszcza, ujedrnia, poprawia ukrwienie), osuszyc twarz najlepiej recznikiem papierowym przykladajac go( unikamy bakterii i drobnoustrojow wyst. na recznikach) po umyciu polecam spryskac twarz woda termalna, ukoi ona skore i ew. podraznienia, aplikujac krem pod oczy pamietajmy ze nie wcieramy go, nie naciagajmy w tej czynnosci skory, aplikacja kremu polega na lekkim ''klikaniu'', dalej stosujemy kremy, serum lub fluidy( jak kto uwaza) na twarz, nie pomijajac oczywiscie szyi(czasem dekolt tez). Po takich aplikacjach mozna zastanowic sie na Pen'em rozswietlajacym okolice oczu i ew. mocno widoczne zmarszczki. No a dalej to juz jedziemy z makijazem... Mam nadzieje ze jakos pomoglem, od oczu troche odbieglem ale tak juz mam, samo z siebie wyszlo :)Przez internet ciezko sie doradza....
 
dodam jeszcze z doswiadczenia OGORKOW NIE STOSUJMY NA OCZY owszem ladnie rozswietlaja(stos. regularnie) ale jeszcze ladniej wyciagaja wode ze skory. Ogorek to woda a woda zawsze wyciaga wode z organizmu, sama woda nie nawilza :) 
22 października 2013 01:05 / 1 osobie podoba się ten post
poczytam sobie o tym kremie, dzięki:) ale z matematyki pała:P