Kierunek Austria - co polecacie?

13 listopada 2013 21:12
Cześć "koleżanki po fachu" i być może koledzy.
Macie jakieś namiary na transport do Austrii pod adres. Mam nagraną pracę ale za diabła nie wiem jak się dostać. Szukam po internecie ale nie mogę znaleźć żadnych busów . Do niemiec nie ma problemu ale tu widzę że jest.
Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam. 
Paula
13 listopada 2013 21:39
Paula_beginer

Cześć "koleżanki po fachu" i być może koledzy.
Macie jakieś namiary na transport do Austrii pod adres. Mam nagraną pracę ale za diabła nie wiem jak się dostać. Szukam po internecie ale nie mogę znaleźć żadnych busów . Do niemiec nie ma problemu ale tu widzę że jest.
Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam. 
Paula

Napisz z jakie czesci Polski chcesz jechać to Ci napisze.Znam przewoznika dolnoslaskie czesc gorna i lubuskie.
13 listopada 2013 21:43
Jestem z wielkopolskiego - okolice Poznania ale mam możliwość dojechać do np. Zielonej Góry bo akurat mam rodzinę. Będę wdzięczna za namiary i z góry dziękuje za pomoc
13 listopada 2013 21:48
Paula_beginer

Jestem z wielkopolskiego - okolice Poznania ale mam możliwość dojechać do np. Zielonej Góry bo akurat mam rodzinę. Będę wdzięczna za namiary i z góry dziękuje za pomoc

tel.kom.0048 512 92 33 47 dzwoń to dobra firma.
 
Jak zajedziesz juz na miejsce napisz gdzie jestes i jak Ci sie trafiło.pozdrawiam - szerokiej drogi
14 listopada 2013 00:08
Z Legnicy przez Wrocław do Wiednia codziennie jeżdzi bus Wega Travel.Koszt około 150zł o ile dobrze pamiętam i dowożą pod adres w promieniu 100km od Wiednia, tel 601168635 mają swoją stronę w internecie www.wegatravel.pl/ Poza tym normalnie jeźdzą też inni.Tu znajdziesz informacje i możesz kupić też bilet
http://busy.info.pl/2,42777,46237,wroclaw,wieden.html  Z Zielonej Góry do Legnicy nie jest daleko, albo do Wrocławia.Poznań ma też dobre połączenia pkp.A busy są na tej samej ulicy bo po drugiej stronie jest pks.
Zwykle dojazd jest do Wiednia albo Salzburga z przesiadką we Wiedniu. Wega jeżdzi codziennie, busy nie w każdy dzień.
 
14 listopada 2013 13:39 / 1 osobie podoba się ten post
Polneta

Z Legnicy przez Wrocław do Wiednia codziennie jeżdzi bus Wega Travel.Koszt około 150zł o ile dobrze pamiętam i dowożą pod adres w promieniu 100km od Wiednia, tel 601168635 mają swoją stronę w internecie www.wegatravel.pl/ Poza tym normalnie jeźdzą też inni.Tu znajdziesz informacje i możesz kupić też bilet
http://busy.info.pl/2,42777,46237,wroclaw,wieden.html  Z Zielonej Góry do Legnicy nie jest daleko, albo do Wrocławia.Poznań ma też dobre połączenia pkp.A busy są na tej samej ulicy bo po drugiej stronie jest pks.
Zwykle dojazd jest do Wiednia albo Salzburga z przesiadką we Wiedniu. Wega jeżdzi codziennie, busy nie w każdy dzień.
 

Dzięki ale nie interesuje mnie przejazd do Wiednia czy Salzburga bo tam dotarła bym autobusami czy pociągami to nie problem. Problem pojawia sie bo ja muszę pojechać prawie na sam dół Austrii, okolice Klagenfurt dlatego szukam przewozu pod adres tak jak to odbywa się na niemcy.
Dzwoniłam pod nr, który podała koleżanka wyżej, ale jeżdżą tylko w czwartki. 
Nie wybrzydzam ale coś czuje, że będę musiał sama wsiąść w samochód lub kogoś wynająć ale koszt wyjazdu wtedy powala.
Gdzie nie dzwonię to słyszę, że na Austrię nie jeżdżą. Czy tak mało opiekunek tam jeździ?
14 listopada 2013 13:59
Paula_beginer

Dzięki ale nie interesuje mnie przejazd do Wiednia czy Salzburga bo tam dotarła bym autobusami czy pociągami to nie problem. Problem pojawia sie bo ja muszę pojechać prawie na sam dół Austrii, okolice Klagenfurt dlatego szukam przewozu pod adres tak jak to odbywa się na niemcy.
Dzwoniłam pod nr, który podała koleżanka wyżej, ale jeżdżą tylko w czwartki. 
Nie wybrzydzam ale coś czuje, że będę musiał sama wsiąść w samochód lub kogoś wynająć ale koszt wyjazdu wtedy powala.
Gdzie nie dzwonię to słyszę, że na Austrię nie jeżdżą. Czy tak mało opiekunek tam jeździ?

A myślałaś o busach,które przez Austrię jada do Włoch? One przecież cię mogą wysadzić w Austri...Jednym z busów ,które ja znam osobiście to InterBus,ale na pewno do Poznania nie pojadą cię odebrać.Tel w Polsce 68 375 05 14,ale też jadą jaz w tygodniu z Polski chyba w piątek...
14 listopada 2013 14:24
mleczko47

tel.kom.0048 512 92 33 47 dzwoń to dobra firma.
 
Jak zajedziesz juz na miejsce napisz gdzie jestes i jak Ci sie trafiło.pozdrawiam - szerokiej drogi

Dopisze,że ten przewoznik zabierze Cie z pod adresu w Z-Górze i dowiedzie pod wskazany adres.
14 listopada 2013 14:34
ania37

A myślałaś o busach,które przez Austrię jada do Włoch? One przecież cię mogą wysadzić w Austri...Jednym z busów ,które ja znam osobiście to InterBus,ale na pewno do Poznania nie pojadą cię odebrać.Tel w Polsce 68 375 05 14,ale też jadą jaz w tygodniu z Polski chyba w piątek...

Inter bus to chyba z Żar woj. Lubuskie. Zadzwonię i spytam. Mówisz, że to sprawdzona firma?
 
14 listopada 2013 14:37
Paula_beginer

Inter bus to chyba z Żar woj. Lubuskie. Zadzwonię i spytam. Mówisz, że to sprawdzona firma?
 

Tak,ja z nich korzystałam dobre 5 lat,jak mieszkałam we Włoszech a chciałam jechać busem...no,nie dokładnie,oni są z Mirostowic Dolnych,ale to prawie Żary.
14 listopada 2013 15:41
Jest też pociąg, który jedzie z Katowic do Villach o godz.9 13.W Klagenfurcie jest jakoś koło 18.20. Ja nim jechałam z Katowic do Unzmarktu, bo wtedy bilety były w promocyjnej cenie około 150zł.No ale dla Ciebie to już się robi niezłe koło po PL. Wprawdzie połączenie na ten pociag do Katowic z Poznania też jest Z Wiednia do Klagenfurtu też jeżdżą pociągi, ale OBB więc cena rośnie, bo na tej trasie to około 50 euro.Wiadomo, połączenie wew. i ceny dla austriaków :p To tak dla informacji, może się komuś przyda.
14 listopada 2013 15:59 / 1 osobie podoba się ten post
Paula_beginer

Cześć "koleżanki po fachu" i być może koledzy.
Macie jakieś namiary na transport do Austrii pod adres. Mam nagraną pracę ale za diabła nie wiem jak się dostać. Szukam po internecie ale nie mogę znaleźć żadnych busów . Do niemiec nie ma problemu ale tu widzę że jest.
Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam. 
Paula

Witam jeżdziłam  pociagiem z Katowic do Klagenfurtu ,bilet kupowałam do Villach zawsze byl w promocji 39e .
Ostatni jezdżę busem ale z Wrocławia moge podać bliższe namiary .A dokładną  miejscowość możesz napisać ?
Miłego wieczoru  życzę .
14 listopada 2013 17:12
bus do Australi yyyy he he .A propos PKP jeszcze uzupełnie,że kupuje się bilet do Villach, bo wtedy jest tani, a wysiada się po drodze tam gdzie chce.Jak na tej trasie kupisz bilet do np Unzmarktu, który jest po drodze do Villach kosztuje horrendalnie.Nie rozumiem tej polityki, ale tak jest.To jest bilet na całą drogę i wtedy jest tani.Pociąg nazywa się Polonia czesik możesz podać namiary na busa z Wrocławia? Czy jest inny niż ten co ja napisałam wcześniej??Byłabym wdzięczna.
14 listopada 2013 19:15

Polenta oczywiscie podam namiary na busa ,ale chyba musze na e;majl ,tu chyba nie wolno
nie bardzo jeszcze orientuję sie co można ha ha
14 listopada 2013 19:39
czesik


Polenta oczywiscie podam namiary na busa ,ale chyba musze na e;majl ,tu chyba nie wolno
nie bardzo jeszcze orientuję sie co można ha ha

To bardzo proszę.Mój email jest w profilu.Tylko szukaj Polneta nie Polenta mama mija karramba :-P