Zwrot kosztów podróży

14 lutego 2014 14:39
Witajcie drogie koleżanki ja zmagam się z firmą o zwrot kosztów podróży czekam juz m-c i nic frima Silesia Personal. Już nie wiem gdzie mam monitować ciagle mnie zwodzą.
14 lutego 2014 14:41 / 1 osobie podoba się ten post
anna3637

Witajcie drogie koleżanki ja zmagam się z firmą o zwrot kosztów podróży czekam juz m-c i nic frima Silesia Personal. Już nie wiem gdzie mam monitować ciagle mnie zwodzą.

jak sie pracuje z dziwnymi firmami to sie tak ma niestety.....
14 lutego 2014 14:45
A tak to jest raz sie dałam namówić tej firmie do pracy a teraz proszę się o własne pieniądze, przecież za ta podróż już mają dawno zapłacone przez rodzinę.
 
14 lutego 2014 14:46
anna3637

A tak to jest raz sie dałam namówić tej firmie do pracy a teraz proszę się o własne pieniądze, przecież za ta podróż już mają dawno zapłacone przez rodzinę.
 

a jakie byly ustalenie i co masz na pismie..... i dlaczego w takim razie z nimi jeszcze pracujesz nie ma ,,normalnych firm,,?
14 lutego 2014 14:50
Już z nimi nie pacuje teraz sie zmagam o zwrot pieniędzy za podróż. W umowie mam zwrot kosztów podróży w całości.
14 lutego 2014 15:32
anna3637

Już z nimi nie pacuje teraz sie zmagam o zwrot pieniędzy za podróż. W umowie mam zwrot kosztów podróży w całości.

Tak to jest z firma "Krzak" i nasze " najlepsze " umowy zlecenia ( ????) .