Włosy

19 grudnia 2018 18:33
Ewelina645

Ja mam prostownice remington z powłoką nawilżająca włosy ale moje włosy  grube gęste długie zeby dobrze wyprostować to z 1,5 h trzeba a mi często szkoda czasu więc nie używam często .

Ty masz fale, albo i loki, tylko może niewłasciwie pielęgnujesz. Ja prostuję od wielkiego dzwonu- mam prostownicę z płytkami z keratyną. Tak napisali w kazdym razie na ulotce.
Poczytaj, pooglądaj filmiki na jutubie o pielęgnacji włosów kręconych. Najważniejsze to ich niczym nie maltretować, odżywiać i nawilżać a będą pięknie się kręcić.
19 grudnia 2018 18:41
tina 100%

Ty masz fale, albo i loki, tylko może niewłasciwie pielęgnujesz. Ja prostuję od wielkiego dzwonu- mam prostownicę z płytkami z keratyną. Tak napisali w kazdym razie na ulotce.
Poczytaj, pooglądaj filmiki na jutubie o pielęgnacji włosów kręconych. Najważniejsze to ich niczym nie maltretować, odżywiać i nawilżać a będą pięknie się kręcić.

Fale i to bardzo delikatne . Loków nie miałam nigdy . 
07 lutego 2019 18:19

Z mojego doświadczenia na mocne włosy bardzo pomaga picie pokrzywy oraz stosowanie toniku z pokrzywy. Posiada ona dużo witamin. Oprócz tego dodatkowo biorę Locerin . Są to tabletki które zawierają dużo witamin. Warto sie z nimi zapoznać (link usunięty) .

11 lutego 2019 23:08
Mnie po wit d3 się wzmocniły włosy
28 lutego 2019 17:08

Ja tam widzę jak moja żona wciera dziwne rzeczy ww włosy mówi że to maseczki z pokrzywy i skrzypu no i ostanio zakupiła (link usunięty) wspomniane powyżej - mam nadzieje że jej to pomoże bo te jej długie włosy to wszędzie są.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.