Niemieckie konto bankowe

24 maja 2014 02:55
Hej, jaki bank w niemczech polecilibyście ? Będę chciała otworzyć nowy rachunek, jak wyglądają oplaty i w ogole? Jakieś podpowiedzi? Bede wdzieczna:) 
24 maja 2014 07:23
Dlaczego potrzebujesz niemieckiego konta? Ja jakby co, to nie pomogę, bo takowego nie mam.
24 maja 2014 07:42
nianta

Hej, jaki bank w niemczech polecilibyście ? Będę chciała otworzyć nowy rachunek, jak wyglądają oplaty i w ogole? Jakieś podpowiedzi? Bede wdzieczna:) 

Polecic Ci nie polece ,ale mogę odradzic ! Nie zakładaj w sparkasse ,chyba ze będziesz miala co miesiąc wpływy, .niewiem czy to tylko mnie się tak przydażyło ale raz pojechałam na 6 tygodni i pomimo ze na tym koncie zostawiłam 125 eu konto zostało zlikwidowane bez mojej wiedzy ,byc moze byly jakies info pod moim adresem ale ja nic nie wiem na ten temat. Pojechalam do tego banku prosząc o wyjasnienie i co z tamtymi 125 eu ,pani tylko stwierdzila ze muszą byc wplywy co miesiąc jesli nie ma to auslanderom zamykaja automatycznie a ze pieniądze  otrzymam ,otrzymam juz rok czekam i nic jak kamien w wodę.owszem polecono mi zebym sobie nowe otworzyla ale ja podziekowalam ,za uslugi sparrkasse.
24 maja 2014 07:57
jak już kiedyś pisałam ja mam konto w postbanku - i jestem zadowolona , online banking też ale musisz to zgłosić przy zakładaniu konta ! jeśli wpłaty na konto przekraczają w miesiącu 1000 euro to wtedy nie ma opłaty inaczej 5 euro miesięcznie rozliczane kwartalnie !
24 maja 2014 08:03
fiber39

jak już kiedyś pisałam ja mam konto w postbanku - i jestem zadowolona , online banking też ale musisz to zgłosić przy zakładaniu konta ! jeśli wpłaty na konto przekraczają w miesiącu 1000 euro to wtedy nie ma opłaty inaczej 5 euro miesięcznie rozliczane kwartalnie !

Moj synek ma w postbanku , nie chodzi mi o online bo jeszcze nie ma netta , ale powiedzieli mu ze bedzie mogl przelewy na kazdej poczcie robic ,.ale nie stety nie moze na kazdej tylko w duzych oddzialach.jak to jest ?
24 maja 2014 08:12
ja zawsze robię online , a tam gdzie jestem poczta jest normalna ni mała ni duża , ale tu chodzi o to , że nie każdy oddział poczty ma oddział postbanku !
24 maja 2014 13:23
fiber39

ja zawsze robię online , a tam gdzie jestem poczta jest normalna ni mała ni duża , ale tu chodzi o to , że nie każdy oddział poczty ma oddział postbanku !

Fiber, zdawało się mnie że miałyśmy kawę wypić ;))) hi hi hi, zaraz w De wylądujesz Ty albo ja i znów będziemy się po krajach szukać ;)))
 
24 maja 2014 16:14
Lili

Fiber, zdawało się mnie że miałyśmy kawę wypić ;))) hi hi hi, zaraz w De wylądujesz Ty albo ja i znów będziemy się po krajach szukać ;)))
 

to na kiedy się umawiamy ? w której części Opola mieszkasz /
 
24 maja 2014 21:06
fiber39

to na kiedy się umawiamy ? w której części Opola mieszkasz /
 

Zaraz oberwę po uszach od Modusia, ale nie mam jak Ci tutaj podać namiarów... Wszystko znajdziesz w mailu...
Modi - wybacz :)))