Praca opiekunki w Szkocji

31 sierpnia 2014 22:42
Nie wiem gdzie sie wbić z tym pytaniem.
Czy któraś z Was pracowała w Szkocji jako opiekunka ? :))))
31 sierpnia 2014 23:13
Ja niestety nie ale mam chęć. Masz już jakąś propozycję?
08 września 2014 15:49
Ja też w tym kierunku od jakiegoś czasu szukam, aplikowałem w sumie u 3 firm, ale jak na razie lipa :(
08 września 2014 16:58
Bożenka

Ja niestety nie ale mam chęć. Masz już jakąś propozycję?

Nie mam, ale wiem ze tam tez potrzebuja opiekunek na 24. W Wielkiej brytani koleżanka pracuje ale w innej formie. Ma przydzielone 3 domy i tak jeździ od jednego do drugiego od rana do wieczora. Ale jak od płacy odejmie swoje mieszkanie i wyzywienie to jakaś zawrotna to suma nie jest, a narobi sie jednak.
08 września 2014 17:44 / 2 osobom podoba się ten post
piechu

Ja też w tym kierunku od jakiegoś czasu szukam, aplikowałem w sumie u 3 firm, ale jak na razie lipa :(

Piechu nie zniechęcaj sie, jest ogólnie wiadomo ze na facetów jest troche mniejsze zapotrzebowanie chociaz.......... w firmie w ktorej pracuje co i rusz widze męzczyzn wyjezdzajacych do pracy, nawet specjalnie dla nich zainstalowano hotel. Czyli zlecen troche mają. Aplikuj i uzbrój sie w cierpliwosc.
08 września 2014 19:33 / 1 osobie podoba się ten post
margolcia

Piechu nie zniechęcaj sie, jest ogólnie wiadomo ze na facetów jest troche mniejsze zapotrzebowanie chociaz.......... w firmie w ktorej pracuje co i rusz widze męzczyzn wyjezdzajacych do pracy, nawet specjalnie dla nich zainstalowano hotel. Czyli zlecen troche mają. Aplikuj i uzbrój sie w cierpliwosc.

Nic z tych rzeczy :) nie zniechęcam :) 
30 września 2014 21:02
Niestety, brak znajomości odpowiedniego języka robi swoje. A przyznam się, że na naukę kolejnego jakoś nie czuję się już na siłach. Także tylko Niemcy.
30 września 2014 21:21
piechu

Nic z tych rzeczy :) nie zniechęcam :) 

Bo to odwrotnie trzeba Piechu-ogłos się na stronach pracowych/poloniusz,pajęczyna,arbeitlandia,pracazagranica/-firmy same do Ciebie będa dzwoniły,nie opedzisz sie od telefonów:)No i zaoszczędzisz:)Hi hi hi.Polecam,sama tak robie jak szukam nowego miejsca:):):)
20 maja 2015 18:11

Wylatujesz! regulamin się czyta zanim się zacznie zabawa w rekrutację. Moderator

10 czerwca 2015 16:24
Nigdy nie byłam w Szkocji. Myślę, że mogłoby to być naprawdę super przeżycie! Znacie jakieś firmy, które są godne zaufania jeśli chodzi o pracę w opiece w Szkocji?
10 czerwca 2015 17:11
Moja córka była a Anglii z Promedicą.I było wszystko ok.W tym roku jedzie też.
10 lipca 2015 13:21 / 1 osobie podoba się ten post
teresadd

Moja córka była a Anglii z Promedicą.I było wszystko ok.W tym roku jedzie też.

Ja dzwoniłam do nich i żeby zostac opiekunka trzeba założyć swoją działalność
10 lipca 2015 13:22
Gosia 1234

Nie wiem gdzie sie wbić z tym pytaniem.
Czy któraś z Was pracowała w Szkocji jako opiekunka ? :))))

I jak znalazłaś pracę opiekunki w Szkocji?? bo tez poszukuje i guzik 
10 lipca 2015 18:43
Moje koleżanki są też na wyspach w opiece -prywatne domy,tak jak my ,ale na czarno.
10 lipca 2015 21:23
Katte

I jak znalazłaś pracę opiekunki w Szkocji?? bo tez poszukuje i guzik 

W maja złożyła papiery ,odbyła kurs czterodniowy i ma na dniach jechać do Anglii.Umowę podpisała na rok i oczywißcie na zlecenie .Nikt nie mówił o działalności.