26 września 2014 14:56

Zapraszam do dzielenia się opiniami o firmie Tiger Job z Tarnowskich Gór. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy podjęciu decyzji wyborze tej agencji przez inne osoby. Przypominam, że zgodnie z regulaminem forum, jestem zobowiązany usuwać posty o charakterze kryptoreklamowym oraz zawierające treści obraźliwe i krytyczne bez merytorycznego uzasadnienia.

26 września 2014 14:13
Witam.. nie wiem w jaki temat muszę wejść aby otrzymać od Was fachową pomoc. Otóż firma Tigerjob nie zapłaciła mi za pracę tłumacząc się , że posrednik niemiecki trzyma pieniądze. Gdzie mam się udać po przyujeździe do domu, bo obecnie jestem na wyjeździe z innej firmy. Nawet do mnie nie zadzwonili z przeprosinami czy wytłumaczeniem sytuacji, sama musiałam kontaktować się z posrednikiem niemieckim. Zostałam bez naleznych mi pieniędzy...
26 września 2014 16:37
Wspołpracowałam z tą firmą , byłam z nimi na dwóch wyjazdach u jednej PDP , przypadek cięzki . Kasa jak dla mnie nieadekwatna do wykonywanej pracy . Firma nie podala szczegółowych info. o PDP . U PdP po wylewie opiekunki wykonywały czynności medyczne zabronione opiekunce w umowie było jasno napisane ,że owych czynności nie mozna wykonywać , a jak informowałam firmę ,że muszę wykonywac takowe czynności ( insulina , pomiar cukru , sonda ) to firma odp, że to nie jest nic takiego i oni sie godzą na takie wykonywanie czynności przez opiekunkę . Druga rzecz ciężko o podwyżkę u nich . Trzecie opiekuna z własnej kieszeni płaci za bilet w jedną stronę , bo firma potrąca z wypłaty . Zerwałam umowę z firmą . Wypłatę mialam zawsze na czas .