wichurraDzisiaj wybieram sie po Lenory do Edeki. Jest promocja. Z 2,25 na 1,69, ale mozna wyciąć kupon z gazetki i wtedy biorąc 3 sztuki jest euro taniej. Wychodzi po 1,35 za jednego Lenora, co juz jest niezłą ceną. Wpawdzie kiedys kupilam w tej cenie większe pojemnosci, ale od tego czasu Lenory zdrożały.
Wichurka, gdzie jest ten kupon, bo ja przed chwilą z Edeki wróciłam i kupiłam Lenor po 1,69
Natomiast jest kupon owszem, ale na Milke, Oreo Toblerone i coś tam jeszcze. Za czekoladę Milkę-300 gram, Milke-100 gram i Toblerone-100 gram, cena była za wszystko 5,07 a ja z wyciętym kuponem zapłaciłam 3,07 . O Lenora pytałam, ekspedientka nawet prospekt wzięła,ale tam nie było kuponu na LEnor. Tak czy tak, opłaca się kupić. :) Szczerze mówiąc, to pierwszy raz dokonałam takiego manewru, w sensie zakupy z kuponem promocyjnym i bardzo mi się to spodobało :))))))) Dzięki Wichurka :) za podpowiedź.