Co z realizacją nowych dyrektyw unijnych?

21 listopada 2014 20:55
Od kiedy według was zaczną obowiązywać zasady wynagradzania oddelegowanego pracownika do pracy w Niemczech wg przedstawionych na tej stronie przepisów? http://delegowanie.pl/koszty-pozaplacowe-pracownika-delegowanego-do-niemiec
21 listopada 2014 21:06 / 2 osobom podoba się ten post
Moja obecna PDP stwierdziła z wydętymi wargami, że to będa i tak martwe zapisy.
21 listopada 2014 21:11 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Moja obecna PDP stwierdziła z wydętymi wargami, że to będa i tak martwe zapisy.

też tak mi się wydaje, że martwe
21 listopada 2014 21:15
Chociaż po dokładnym przeczytaniu artykułu stwierdzam, że moja obecna agencja tak właśnie rozlicza ;-)))
 
Myślałam o innych zapisach 
21 listopada 2014 21:34
Mycha

Chociaż po dokładnym przeczytaniu artykułu stwierdzam, że moja obecna agencja tak właśnie rozlicza ;-)))
 
Myślałam o innych zapisach 

Jak to? Masz płacone podatki od przeciętnej krajowej? Wiem, że niektóre firmy tak rozliczają pracowników, ale chyba pozostają w mniejszości i to znacznej.
Tak główkuję, że jeśli wogóle to my dostaniemy najbardziej "po kieszeni" bo niby skąd firmy pośredniczące wezmą kasę na zapłacenie zwiększonego podatku?.. Tam jest tez przykład rozliczenia pracownika i widać, że państwo na tym skorzysta, ale my niekoniecznie..
21 listopada 2014 21:38
Greta51

Jak to? Masz płacone podatki od przeciętnej krajowej? Wiem, że niektóre firmy tak rozliczają pracowników, ale chyba pozostają w mniejszości i to znacznej.
Tak główkuję, że jeśli wogóle to my dostaniemy najbardziej "po kieszeni" bo niby skąd firmy pośredniczące wezmą kasę na zapłacenie zwiększonego podatku?.. Tam jest tez przykład rozliczenia pracownika i widać, że państwo na tym skorzysta, ale my niekoniecznie..

Tak. Składki od średniej krajowej. 
21 listopada 2014 21:46 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Tak. Składki od średniej krajowej. 

Odsyłam do działu z opiniami o firmach. Moderator

01 grudnia 2014 14:55

Strona firmy pośredniczącej. Usuwam. Moderator