R-Bus przewozy osobowe

22 stycznia 2015 13:00
Świadczymy profesjonalne usługi transportowe na trasie Polska-Niemcy, Niemcy-Polska         Naszych klientów odbieramy ze wskazanego adresu i dowozimy na adres docelowy (Przewóz z adresu na adres). Dla Państwa odpada zatem długie czekanie ponieważ umawiamy się na konkretną godzinę odbioru z podanego adresu.       DNI WYJAZDU z Polski: Piątek, Niedziela DNI POWROTU do Polski: Sobota, Poniedziałek       REZERWACJE: +48-888 208 688, +48-75 78 42 917, +49-171 564 3646       Naszym zasięgiem obejmujemy natępujące powiaty: - zgorzelecki - lubański - lwówecki - jeleniogórski - złotoryjski - bolesławiecki - żagański - żarski - kamiennogórski - jaworski - wałbrzyski - świdnicki - średzki - wołowski - lubiński - polkowicki - krośnieński - zielonogórski - nowosolski - wschowski - głogowski - górowski - trzebnicki - wrocławski - dzierżoniowski - kłodzki - ząbkowicki - strzeliński - oławski - oleśnicki - milicki - rawicki - leszczyński - wolsztyński - świebodziński - sulęciński - słubicki -nyski       Zapewniamy: -wyski standard świadczonych usług -konkurencyjne ceny -nowe samochody -50% na 6 przejazd -Atrakcyjne rabaty dla agencji pracy      Zapraszamy do skorzystania z naszych usług „My stawiamy na jakość, bezpieczeństwo i wygodę, a Ty postaw na Nas”     www.r-bus.pl  
02 lutego 2018 11:52 / 3 osobom podoba się ten post
OSTRZEGAM!!!Przed tym przewoźnikiem.Jechałam z nimi dwa razy.Za pierwszym razem było tak jak powiedziano-60 euro.Za drugim razem powiedziano również 60 euro.Jednak w busie kierowca zażądał 70 euro lub 290 złotych.Do kierowcy nie miałam pretensji.Po przyjeździe do Niemiec zadzwoniłam do biura w Polsce."Pan",który przyjmował ode mnie rezerwację wciskał mi,że to moja wina bo niedosłyszałam co do mnie mówił.Pogratulować "poczucia humoru".Obiecałam,że napiszę na Forum i tyle.A R-busa skreślam z list przewoźników.Takie postępowanie określam jako "chamstwo czystej wody".