Seventour przewozy

30 stycznia 2015 07:13 / 6 osobom podoba się ten post
Chcę Was ostrzec przed nieodpowiedzialnym, kłamliwym przewożnikiem. Jest to firma Seventour. A więc do rzeczy.
Jadąc tutaj szukałam busa, który dowiózłby mnie na miejsce tzn. do portowej miejscowości, z której odpływał prom na wyspę, gdzie obecnie pracuję.
Po długim poszukiwaniu był to jedyny przewożnik, który zgodził się mnie zabrać. Muszę dodać, że do miejsca skąd odjeżdżał bus musiałam dojechać na własną rękę ok.200 km. Ale jak nie było innego wyjścia to mus. Wszystko ustaliliśmy i czekałam na wyjazd. W przeddzień wyjazdu jeszcze kontaktowałam się z kierowcą, który powiedział, że da mi znać odpowiednio wcześnie gdzie konkretnie mamy się spotkać. W dzień wyjazdu od godziny 18 czekałam jak na szpilkach i żadnej informacji. Po kilku telefonach z mojej strony brak żadnej odpowiedzi w tym dwa połączenia przerwane przez osobę po drugiej stronie.
Więc wysłałam sms. Po następnej godz. otrzymałam tel. od zupełnie innej osoby. Kierowca poinformował mnie, że kolega(z seventour) dał mu mój numer i on mnie może zawieżć do innej miejscowości, która znajduje się gdzieś w pobliżu mojego miejsca docelowego. Podziękowałam ale nie skorzystałam. Próbowałam się jeszcze kontaktować z nierzetelnym przewożnikiem ale moje połączenia były odrzucane. Powiedziałam sobie,że nigdy więcej i żadnych busów. Napisałam się niesamowicie ale to ku przestrodze.
19 lutego 2015 21:38
Niestety bus to chyba ostateczność. Mnie się trafił przejazd w doborowym towarzystwie z przewagą młodych męzczyzn, nic tylko się cieszyć bo humory wszystkim dopisywały. Faceci dodawali sobie animuszu alkoholem. W efekcie towarzystwo się pohlało zrzygało i smród był już naszym głównym pasażerem. Oczywiście kierowcy okazywali niezwykłą troskę o pijanych pasażerów,Za granicą już po stronie niemieckiej "tankowaliśmy" busa ACHTUNG!!!!!! Paliwo jechało z nami w karnistrach tam gdzie bagaże pasażerów. Dodam że ok/ 1000km podróż trwała 23 godziny, a cena przejazdu okazała się niezwykłym angebotem ok. 2 razy wyższa niż autobus rejsowy! Nigdy więcej! Polecam natomiast zainteresować się przejazdami " ble ble car".
19 lutego 2015 21:48
ida53

Niestety bus to chyba ostateczność. Mnie się trafił przejazd w doborowym towarzystwie z przewagą młodych męzczyzn, nic tylko się cieszyć bo humory wszystkim dopisywały. Faceci dodawali sobie animuszu alkoholem. W efekcie towarzystwo się pohlało zrzygało i smród był już naszym głównym pasażerem. Oczywiście kierowcy okazywali niezwykłą troskę o pijanych pasażerów,Za granicą już po stronie niemieckiej "tankowaliśmy" busa ACHTUNG!!!!!! Paliwo jechało z nami w karnistrach tam gdzie bagaże pasażerów. Dodam że ok/ 1000km podróż trwała 23 godziny, a cena przejazdu okazała się niezwykłym angebotem ok. 2 razy wyższa niż autobus rejsowy! Nigdy więcej! Polecam natomiast zainteresować się przejazdami " ble ble car".

Korzystałam juz nie raz  z Ble ble car ( w Polsce również), a moje dzieci to nagminnie. Jest to bardzo dobra opcja podróżowania. 
25 lutego 2015 21:11
SEVENTOUR.EU TO Oszuści.Umowiłem się na wyjazd na godzinę 1 w nocy z miasta w którym NIE mieszkam bo było im to nie po drodze(dojezdzałem 300km). Ok 23.30 zadzwoniłem i potwierdzili, ze kierowca będzie dzwonił. ale juz nie o 1 ale o 3-4 w nocy. Koniec końców nikt nie dzwonił i zostałem "wystawiony". Zima, cała noc na dworcu i nieodbieranie telefonów ode mnie. Od żony odebrali i próbowali zwalić winę na to, ze nie mogli się do mnie dodzwonić, pózniej dopiero zwalili na samochód. A na co innego zwalić? Sprawa będzie kontynuowana. W każdym bądz razie uważajcie na nich!!!
25 lutego 2015 21:20
szysza

SEVENTOUR.EU TO Oszuści.Umowiłem się na wyjazd na godzinę 1 w nocy z miasta w którym NIE mieszkam bo było im to nie po drodze(dojezdzałem 300km). Ok 23.30 zadzwoniłem i potwierdzili, ze kierowca będzie dzwonił. ale juz nie o 1 ale o 3-4 w nocy. Koniec końców nikt nie dzwonił i zostałem "wystawiony". Zima, cała noc na dworcu i nieodbieranie telefonów ode mnie. Od żony odebrali i próbowali zwalić winę na to, ze nie mogli się do mnie dodzwonić, pózniej dopiero zwalili na samochód. A na co innego zwalić? Sprawa będzie kontynuowana. W każdym bądz razie uważajcie na nich!!!

Podajcie jakie tereny w Polsce obsługuja ,to ludzie z tych okolic będą ich omijac szerokim łukiem.
Bo czasami nie ma innej możliwości jak bus .Trafia się raz dobra obsługa i kompetentna firma ,a czasmi
taki Sewentur. 
26 lutego 2015 05:35 / 2 osobom podoba się ten post
szysza

SEVENTOUR.EU TO Oszuści.Umowiłem się na wyjazd na godzinę 1 w nocy z miasta w którym NIE mieszkam bo było im to nie po drodze(dojezdzałem 300km). Ok 23.30 zadzwoniłem i potwierdzili, ze kierowca będzie dzwonił. ale juz nie o 1 ale o 3-4 w nocy. Koniec końców nikt nie dzwonił i zostałem "wystawiony". Zima, cała noc na dworcu i nieodbieranie telefonów ode mnie. Od żony odebrali i próbowali zwalić winę na to, ze nie mogli się do mnie dodzwonić, pózniej dopiero zwalili na samochód. A na co innego zwalić? Sprawa będzie kontynuowana. W każdym bądz razie uważajcie na nich!!!

...Za grosz nie wierze.Dojechales 300km.do busa ?? haha.
26 lutego 2015 06:55
teresadd

Podajcie jakie tereny w Polsce obsługuja ,to ludzie z tych okolic będą ich omijac szerokim łukiem.
Bo czasami nie ma innej możliwości jak bus .Trafia się raz dobra obsługa i kompetentna firma ,a czasmi
taki Sewentur. 

26 lutego 2015 09:20 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

http://www.seventour.eu/trasy.html

Dzięki .Raczej ich nie mam w  swoich kontaktach.Przez te sześć lat trochę mam tych firm transportowych 
zapisanych.Pozdrawiam Kasia.
26 lutego 2015 11:01
Przeważnie jeżdżę busami i ja wolę nimi niż npz.Sindbadem,czy Eurobusem.Na szczęście nie miałam przygód z pijanym towarzystwem,choć nie powiem,zeby zawsze ktoś nie był po...Ale to moje zdanie.