Wystawiałam faktury z błędnym adresem

29 lipca 2015 11:01
konsekwencji finansowych nie ma...wystaw note korygujacva co do zlego numerui przeslij odbiorcy i bedzie git.pod rzadami wczesniejszej ustawy o Vat podany zly nr domu rodzil konsekwencje finansowe,teraz od tego odstapiono
29 lipca 2015 11:09
Raczej większe konsekwencje Ci nie grożą ale jak ja wystawiłam zła fakturę to musiałam potem wystawić fakturę korygująca.Ty również musisz coś takiego zrobić.I to do wszystkich, którzym wystawiłaś taką fakturę. Moze i jest to trochę wkurzające ale przymus to przymus.Tutaj masz filmik o tym jaka powinna być faktura korygująca, jak ją wystawić itp
29 lipca 2015 12:00 / 2 osobom podoba się ten post
justak

Raczej większe konsekwencje Ci nie grożą ale jak ja wystawiłam zła fakturę to musiałam potem wystawić fakturę korygująca.Ty również musisz coś takiego zrobić.I to do wszystkich, którzym wystawiłaś taką fakturę. Moze i jest to trochę wkurzające ale przymus to przymus.Tutaj masz filmik o tym jaka powinna być faktura korygująca, jak ją wystawić itp

fakture korygujaca wystawia sie jezeli korygujemy dane liczbowe zmieniajace wartosc faktury pierwotnej.jezeli zas korygujemy dane osobowe wystawiamy note korygujaca
29 lipca 2015 13:19
Nota koryg. fajna sprawa, ale głowy bym sobie tym nie zawracała, dane bez znaczenia, a i zauważyć tego wcześniej nie musiałaś.Ale jak kto woli.