Alarm w domu - pies w domu

07 sierpnia 2015 08:23
Cześc. Zastanawiamy się z meżem nad założeniem sobie w domu systemu alarmowego. Mamy jednak czworonoga i tak sobie myślę czy ten fakt nie będzie kolidował z alarmem? Wiadomo zwierzę sobie biega i czy system będzie rozpoznawał ,że jednak nie jest to człowiek i czy nie bedzie głośno wył? 
07 sierpnia 2015 12:56 / 1 osobie podoba się ten post
justak

Cześc. Zastanawiamy się z meżem nad założeniem sobie w domu systemu alarmowego. Mamy jednak czworonoga i tak sobie myślę czy ten fakt nie będzie kolidował z alarmem? Wiadomo zwierzę sobie biega i czy system będzie rozpoznawał ,że jednak nie jest to człowiek i czy nie bedzie głośno wył? 

oczywiscie ze mozna.Na rynku jest wiele rozwiazan alarmow domowych.To zalezy ile chcecia wydac na taki system.Sa alarmy ktore nie sa powiazane z ruchem czy glosem. Zabezpieczaja glownie drzwi i okna i nie posiadaja czujnikow ruchu.
Ciekawym rozwiazaniem jest monitoring przez internet.Obrazy zapisywane sa np w chmurze a ty w kazdej chwili mozesz sobie popatrzec co sie w domu dzieje w smartfonie czy laptopie
10 sierpnia 2015 09:53
Dziękuję za odpowiedzi. Bardzo mnie to cieszy,że będzie to możliwe. Czy taki system alarmowy, który reaguje inaczej na ludzi i inaczej na zwierzaki będzie dużo droższy od normalnego systemu?
10 sierpnia 2015 11:05 / 2 osobom podoba się ten post
A ja mam pytanko ,he he -retoryczne:)
Po co alarm jak ma się psa???Chyba ,że to z tych ras obronnych ,co to bronią się jak mogą:):):):)
Mieszkamy na odludziu ,pies jest tak czujny ,że nie ma możliwości,żeby ktoś podszedł do domu niezauważony:):):):)O alarmie nawet nie myśleliśmy:)

10 sierpnia 2015 16:08 / 2 osobom podoba się ten post
Każdy pies czujny jest:)Nawet ten naj najmniejszy:)hi hi hi
Czołg zbyt widoczny,kusza ciężka w obsłudze,rakieta to już w ogóle odpada,ale te kałachy czy uzi...mhm.....pomyślę.Te dwa ostatnie ok.1989 roku mozna było dostać od Ruskich ,na Świebodzkim we Wrocławiu,jeśli się wiedziało kogo pytać:):):):):):)Wtedy mi nie były potrzebne ale teraz kto wie czy nie byłoby dobrze mieć w rezerwie:):):)
11 sierpnia 2015 09:37
Moja psina taka właśnie również jest :D Jakby zobaczyła złodzieja to pewnie podbiegłaby i zaczęła się od razu łasić. Mimo że jest dość duża gabarytowo.
A jak to jest z czujkami? Czy można je zamontować w domu, w którym biega czworonóg?
11 sierpnia 2015 09:41
kasia63

Każdy pies czujny jest:)Nawet ten naj najmniejszy:)hi hi hi
Czołg zbyt widoczny,kusza ciężka w obsłudze,rakieta to już w ogóle odpada,ale te kałachy czy uzi...mhm.....pomyślę.Te dwa ostatnie ok.1989 roku mozna było dostać od Ruskich ,na Świebodzkim we Wrocławiu,jeśli się wiedziało kogo pytać:):):):):):)Wtedy mi nie były potrzebne ale teraz kto wie czy nie byłoby dobrze mieć w rezerwie:):):)

w rezerwie to pewnie maz jest  tej wojskowej rezerwie 
a dwa granaty w swiontecznym ubraniu nie zaszkodza  
11 sierpnia 2015 09:53 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

w rezerwie to pewnie maz jest :-) tej wojskowej rezerwie :-)
a dwa granaty w swiontecznym ubraniu nie zaszkodza :-) 

Sąd sądem  a sprawiedliwość musi byc po naszej stronie
12 sierpnia 2015 22:31 / 1 osobie podoba się ten post
nie rozumiem od kilku dni czytajac ten watek, gdzie jest problem. Po jaka cholere alarm w domu, kiedy jest tam pies? To po jakiego diabla jest w domu pies? pozbyc sie psa, bo niewydajny w swoim przeznaczeniu, oprocz zadawalania go i wtedy zalozc alarm, taski sens widze.
23 sierpnia 2015 10:16
Są różne psy. Niektóre psy to psy do towarzystwa a niektóre do pilnowania
23 sierpnia 2015 10:30 / 1 osobie podoba się ten post
moja bokserka wygląda na groźną i jeśli trzeba obroni, ale z reguły to jest spokojna i nie groźna, raczej zaliże na śmierć
23 sierpnia 2015 10:36 / 1 osobie podoba się ten post
Z policją już nie można alarmu połączyć. Przynajmniej w moim mieście. Zostają firmy ochroniarskie, ale im trzeba co miesiąc płacić. Ja mam po prostu powiadomienie smsami, które przychodzą do kilku osób.