Polskie książki w Niemczech

03 września 2015 14:04
Jestem w malutkich miastach ,gdzie prasy nie ma ,a o książkach to można pomarzyc.W Würzburgu byłam swojego czasu ,to owszem można było kupić i gazety i książki.Teraz zabieram ze soba co mi potrzebne.A książki to mam w czytniku.
03 września 2015 14:08
Niestety ja bylam w 3 ksiegarniach, nic nie znalazlam, ale poprosilam i przyslali mi z polski, 4 dni tylko przesylka szla :)
03 września 2015 16:32
Chciałam kiedyś kupić niemiecki przekład polskiego autora, akurat w księgarni nie mieli, ale sprowadzili po kilku dniach. W księgarni Thalia to było. Warto się po prostu zapytać, bo może byłaby taka mozliwość, żeby książkę w polskim języku sprowadzić.
03 września 2015 17:04
Sprawdz, w bibliotekach, Bedąc we Frankfurcie zapisana byłam do boblioteki i były tam ksiażki do nauki języka polskiego i rózne niemieckie zawsze brałam z 5 a potem jak mi nie pasowały to odnosiłam, trudno tak od razu dobrą ksiązke znaleść dopiero w domu na spokojne można sobie wybrać ....
Niektóre są tak fajnie napisane, że z przyjemnością je się czyta, ale są i takie że okropność.
Czasami są też otwarte biblioteki gdzie można książkę zabrać do domu a potem oddać.
03 września 2015 20:42
teresadd ile płacisz za książkę do czytnika?Bo jak przeglądałam oferty ebooków to "ja dziękuję":1 ebook-30złociszy!
I zrezygnowałam z kupna czytnika-też kosztuje,że ho,ho!
Będę tachać papierowe.Przecież na piechotę nie idę i tobołka na plecach nie targam!
04 września 2015 09:08
Zawsze można zapoatrywać się w książki przez internet. Ot chociażby przez ksiegarniainternetowa.de/pl/ jest dobrze wyposażona.
Mój najnowszy nabytek to http://ksiegarniainternetowa.de/pl/grey-9788379994502 :) Przedwczoraj dotarła a ja dziś juz mam 1/4 ksiązki za sobą :) Dobra!
04 września 2015 12:57
pytajka

teresadd ile płacisz za książkę do czytnika?Bo jak przeglądałam oferty ebooków to "ja dziękuję":1 ebook-30złociszy!
I zrezygnowałam z kupna czytnika-też kosztuje,że ho,ho!
Będę tachać papierowe.Przecież na piechotę nie idę i tobołka na plecach nie targam!

Ja za swojego larka dałam 250 zł,a książki są w intrnecie .Część jest za darmo,za niektóre płaciłam ok.10 zł.za kilkadziesiąt sztuk.Wejdż w topik o e- bookachh tam dziewczyny wymieniają się książkami i są linki gdzie książki są.
04 września 2015 13:25
teresadd

Ja za swojego larka dałam 250 zł,a książki są w intrnecie .Część jest za darmo,za niektóre płaciłam ok.10 zł.za kilkadziesiąt sztuk.Wejdż w topik o e- bookachh tam dziewczyny wymieniają się książkami i są linki gdzie książki są.

Ten topik z wymianą sie gdzieś zagubił? 
A gdzie kupowałaś ksiazki za 10 złociszy???
 
 
04 września 2015 17:01 / 1 osobie podoba się ten post
MeryKy

Ten topik z wymianą sie gdzieś zagubił? :-)
A gdzie kupowałaś ksiazki za 10 złociszy???
 
 

Jezzu gdzie kupowałam??Może na chomik.pl/ czytnik.
Nie pamiętam musiałabym małżona zapytać ,bo on większość mi zgrywał i wszystko na mobi przerabiał.
20 lutego 2018 12:18
Można kupić wiele książek przez internet. Jest mnóstwo księgarni, które posiadają sklepy intenrtowe. Sam zastanawiam się nad kupieniem jakiejś książki.
20 lutego 2018 12:23 / 3 osobom podoba się ten post
AkukuBernard

Można kupić wiele książek przez internet. Jest mnóstwo księgarni, które posiadają sklepy intenrtowe. Sam zastanawiam się nad kupieniem jakiejś książki.

Nie zastanawiaj się ...Kup książkę .
20 lutego 2018 12:39
AkukuBernard

Można kupić wiele książek przez internet. Jest mnóstwo księgarni, które posiadają sklepy intenrtowe. Sam zastanawiam się nad kupieniem jakiejś książki.

Po co dzwigac? W internecie są darmowe audiobooki http://virtualo.pl/darmowe/m6/ ,wystarczy poszukać.
 
20 lutego 2018 12:42
AkukuBernard

Można kupić wiele książek przez internet. Jest mnóstwo księgarni, które posiadają sklepy intenrtowe. Sam zastanawiam się nad kupieniem jakiejś książki.

Polecam serdecznie tę lekturę-aż 47 pozycji do poczytania:)
 
https://freshmail.pl/blog/najlepsze-ksiazki-o-e-marketingu-ktore-musisz-przeczytac-p3/