DUŃCZYK przewóz osób i towarów

10 września 2015 07:21
Jako alternatywną opcje dostałam wczoraj od kolezanki namiary na tę firmę przewozową. Ktoś? Coś?
10 września 2015 07:58 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Jako alternatywną opcje dostałam wczoraj od kolezanki namiary na tę firmę przewozową. Ktoś? Coś?

Kasia jesteś z mojego wojewudztwa to może z tą firmą się wybierzesz do kąd chcesz: Needer +48 886 975 923 lub zerknij na www.needer.pl 
Jeżdże też z inną firmą   Auto Pol-Kap Marek Polaszczyk +48 91 85 23 804 lub końcówka (405), oni jeżdżą we wtorek-czwartek-sobota.
Powodzenia
10 września 2015 08:07
Edi

Kasia jesteś z mojego wojewudztwa to może z tą firmą się wybierzesz do kąd chcesz: Needer +48 886 975 923 lub zerknij na www.needer.pl 
Jeżdże też z inną firmą   Auto Pol-Kap Marek Polaszczyk +48 91 85 23 804 lub końcówka (405), oni jeżdżą we wtorek-czwartek-sobota.
Powodzenia

Edi znasz ich sa solidni? Zabieraja z pod adresu pod adres?Wiesz cos wiecej? 
10 września 2015 08:15 / 1 osobie podoba się ten post
Zakręcona Mamuela

Edi znasz ich sa solidni? Zabieraja z pod adresu pod adres?Wiesz cos wiecej? 

Manuela od półtora roku jeżdże z tymi firmami na zmiany, Needer jeździ bardzo sprawnie w kierunku holandii, ale zobacz w jakie tereny Niemiec oni jeżdżą bo nie na całych Niemczech mają trasę. Kierowcy jeżdżą bezpiecznie i cena biletu jest ok. 60 euro, tak w nawiasie obydwie firmy zabierają i odstawiają pod dom, nie dopłacasz za dodatkowy bagaż. Needer kursuje codziennie zamawiasz kurs poprzez sms-a wpisując z kąd do kąd i kiedy masz wyjechać z danego miejsca, dostajesz potwierdzenie wyjazdu. Do Polaszczyka ( czasem mówią z Lipian, bo z tamtąd chyba są) trzeba dzwonić i zamawiać kurs.
10 września 2015 08:16 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Jako alternatywną opcje dostałam wczoraj od kolezanki namiary na tę firmę przewozową. Ktoś? Coś?

Kasiu moge ci dac namiary na Mucha trans sa z Piły i obsługuja nasze zachodniopom.telef.,+48673508010 lub+48605277979 lub +48605203652 nawet gdy cos im nie pasuje wspołpracuja z Fast trans tel +48 600427720 sa z Wałcza nie trzeba sie martwic ze nie dowioza pod domek jak moja poprzednia firma przewozowa  wiecznie jakies ochy achy!
10 września 2015 08:22 / 1 osobie podoba się ten post
Edi

Manuela od półtora roku jeżdże z tymi firmami na zmiany, Needer jeździ bardzo sprawnie w kierunku holandii, ale zobacz w jakie tereny Niemiec oni jeżdżą bo nie na całych Niemczech mają trasę. Kierowcy jeżdżą bezpiecznie i cena biletu jest ok. 60 euro, tak w nawiasie obydwie firmy zabierają i odstawiają pod dom, nie dopłacasz za dodatkowy bagaż. Needer kursuje codziennie zamawiasz kurs poprzez sms-a wpisując z kąd do kąd i kiedy masz wyjechać z danego miejsca, dostajesz potwierdzenie wyjazdu. Do Polaszczyka ( czasem mówią z Lipian, bo z tamtąd chyba są) trzeba dzwonić i zamawiać kurs.

Acha to Lipiany mi odpadaja bo w moje regiony nie jezdza!! Ale ta druga sprawdze zeby w/w wiedziec lub komus podpowiedziec wiele osob pyta o przewozy a nie tylko swoje mozna polecic  bo byc moze nie wszedzie jezdza!!Dzieki za szybka odpowiec
10 września 2015 08:31 / 1 osobie podoba się ten post
Zakręcona Mamuela

Acha to Lipiany mi odpadaja bo w moje regiony nie jezdza!! Ale ta druga sprawdze zeby w/w wiedziec lub komus podpowiedziec wiele osob pyta o przewozy a nie tylko swoje mozna polecic  bo byc moze nie wszedzie jezdza!!Dzieki za szybka odpowiec:-)

Proszę bardzo jak mogę to pomogę 
10 września 2015 09:09 / 1 osobie podoba się ten post
Dziewczyny-dzięki:)Namiary zapisałam ,przydadzą się kiedyś ,ale na teraz to żadna z tych busiarni nie zabiera z D ,stąd gdzie jestem:(Za bardzo na północ i tu nie jeżdżą:(Obdzwoniłam.