Ubezpieczenie AOK

09 grudnia 2015 10:34
Proponują nam ubezpieczenie AOK,czy ktoś z was już takie ma????
09 grudnia 2015 10:47 / 2 osobom podoba się ten post
zxcvbnm

Proponują nam ubezpieczenie AOK,czy ktoś z was już takie ma????

Mieć nie mam , ale PDP-na ma a co ma nie mieć ?! Jak proponują to podziękuj i bierz , bo to taka fajna , sztywna karta jest , że nawet można sobie czubeczkiem paznokcia przeczyścić albo jak ktoś ma zęby z " przedziałkiem " to i je niczym nicią dentystyczną wyczyścić z resztek pokarmowych
09 grudnia 2015 10:59 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Mieć nie mam , ale PDP-na ma a co ma nie mieć ?! Jak proponują to podziękuj i bierz , bo to taka fajna , sztywna karta jest , że nawet można sobie czubeczkiem paznokcia przeczyścić albo jak ktoś ma zęby z " przedziałkiem " to i je niczym nicią dentystyczną wyczyścić z resztek pokarmowych :-)

Oj napisalas to tak jak by to bylo g ......................no nic nie warte.
Oczywiscie daja to bierz.Jednak to dobra wola rodziny a dla niej dodatkowe ubezpieczenie i swiadczenia.Wiec warto miec
09 grudnia 2015 11:18 / 4 osobom podoba się ten post
ORIM

Oj napisalas to tak jak by to bylo g ......................no nic nie warte.
Oczywiscie daja to bierz.Jednak to dobra wola rodziny a dla niej dodatkowe ubezpieczenie i swiadczenia.Wiec warto miec

Napisałam tak jak napisałam , bo weszłam w profil pytającego , założyciela tego wątku . Jeśli ktoś na forum zakłada profil " jajcarski " to ani mi się śni traktować go poważnie . 
09 grudnia 2015 12:18
Bardzo poważny problem ma dziewczyna w temacie ''pierwsza praca''
Obyśmy wszyscy takie mieli :)
09 grudnia 2015 12:38 / 1 osobie podoba się ten post
https://www.aok.pl/
09 grudnia 2015 12:39 / 1 osobie podoba się ten post
agama

Bardzo poważny problem ma dziewczyna w temacie ''pierwsza praca''
Obyśmy wszyscy takie mieli :)

No nie bądź taka lepiej ze ma obawy i pyta niż cwaniarę rżnie ale nie ma porównania to w kraju przecież.
09 grudnia 2015 12:50 / 1 osobie podoba się ten post
Ja mam takie ubezpieczenie, bo pracuję na umowę o pracę w nimieckiej firmie. Ja sobie chwalę. Korzystam też swobodnie z ich służby zdrowia i zapisuję się do kolejnych specjalistów oraz poddaję badaniom profilaktycznym, które w Polsce jest dość ciężko (długie czekanie) uzyskać.
09 grudnia 2015 15:17
Barbara niepowtarzalna

Napisałam tak jak napisałam , bo weszłam w profil pytającego , założyciela tego wątku . Jeśli ktoś na forum zakłada profil " jajcarski " to ani mi się śni traktować go poważnie . 

a to sorry
09 grudnia 2015 15:45 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

a to sorry

Nie ma za co