Polmir przewóz osób

11 stycznia 2016 21:32
Ostrzegam wszystkich podróżujących przed nieuczciwą i niebezpieczną FIRMĄ BUS Polmir - Przewóz Osóbz - Komarówka Podlaska  i  Przewozy osobowe do Niemiec    Zamawiałam kurs do okolic BONN z okolic Białej Podlaskiej w grudniu 2015 r. Uzgodniłam, że bilet miał kosztować 300 zł, a kierowca żądał 350 zł. Kierowców miało być 2-ch, a był 1 (młody niedoświadczonymłokos desperat), gdzie nogi na pedałach gazu, hamulca i sprzęgła trzymał bez butów boso i prowadził BUS Kierowca zasypiał przy kierownicy. Co godzina zjeżdżał z autostrady na parking i nogi zadzierał na kierownicę (podrzemał i dalej jechał)  Trasa którą pokonał i dowiózł mnie do celu trwała 27, 5 godziny. Zrobił przerwę 2,5 godz. w środku nocy gdzieś na postoju i czekał na drugiego kierowcę, gdzie miał oddać pasażerów. (Nam kazał iść do zajazdu, a  sam w tym czasie spał w BUS-ie) Wielokrotnie zajeżdżał do różnych  marketów, aby pasażerowie (2 mężczyzn) kupowali sobie wódkę. Siedzieli na tylnych siedzeniach pili, bekali, zaczepiali i na koniec pozasypiali. Nadmienię, że po drodze zabierał pasażerów których miał wieść do Polski, bez odpoczynku i przespania się. Bus bez klimatyzacji (niski, ciasno, smród ) 9. Kierowca kamikaze był chamski i wulgarny. Spytałam, aby pokazał ubezpieczenie pasażerów nie otrzymałam odpowiedzi. Nie polecam nikomu takiej firmy do przewozu. :((