Prezent dla sąsiada 60+

03 marca 2016 10:05

Mam kłopot z prezentem dla zaprzyjaźnionego sąsiada.Prezent imieninowy,pan po 60-tce.Nie może to być alkohol ani książka,kosmetyki też niekoniecznie,no w osateczności.Zaprosili nas na imprezkę/Kazimierz/Nie mamy zupełnie pomysła:( Kwiatków przecież facetowi nie zaniesiemy:):):):)


 


Pozwoliłem sobie przenieść do nowego tematu. Moderator

03 marca 2016 10:19 / 1 osobie podoba się ten post
Pierwsze co to podpytałam:)Odp."prezent dla Kazika????A na h...mu prezent???!!!"Dosłownie:)A mi niezręcznie ,bo on mi na imieniny i Dzień Kobiet zawsze kwiatka przynosi:),mężowi w rmontowych zajęciach niemal za friko dużo pomaga,no kurcze ,nie wypada z pusta ręka iść.Do soboty cos musimy wymysleć:)
03 marca 2016 10:20 / 4 osobom podoba się ten post
kasia63

Pierwsze co to podpytałam:)Odp."prezent dla Kazika????A na h...mu prezent???!!!"Dosłownie:)A mi niezręcznie ,bo on mi na imieniny i Dzień Kobiet zawsze kwiatka przynosi:),mężowi w rmontowych zajęciach niemal za friko dużo pomaga,no kurcze ,nie wypada z pusta ręka iść.Do soboty cos musimy wymysleć:)

Jak majsterklepka, to może komplet jakichś śrubokrętów fajnych?
03 marca 2016 10:23 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Jak majsterklepka, to może komplet jakichś śrubokrętów fajnych?

O!Super!Na to nie wpadłam:):):)Dzięki:):):)
03 marca 2016 10:34 / 3 osobom podoba się ten post
kasia63

O!Super!Na to nie wpadłam:):):)Dzięki:):):)

Są takie śrubokręty do precyzyjnych prac, przydają się bardzo do dłubania przy elektronice, do innych zajęć też, gdzie małe, nietypowe śrubki są.Wygodne i poręczne, mam takie w domu i się bardzo przydają. Można poszukać w sklepach z elektroniką, kablami jakimiś, czy tam gdzie anteny satelitarne sprzedają.

Mam coś podobnego
http://www.leroymerlin.pl/narzedzia-reczne/mlotki-wkretaki-klucze/wkretaki/zestaw-wkretakow-precyzyjnych-10607912-dexter,p162787,l645.html
03 marca 2016 10:40 / 3 osobom podoba się ten post
Czemu ja nigdy takich prezentów nie dostaję?
03 marca 2016 10:42 / 4 osobom podoba się ten post
kasia63

Pierwsze co to podpytałam:)Odp."prezent dla Kazika????A na h...mu prezent???!!!"Dosłownie:)A mi niezręcznie ,bo on mi na imieniny i Dzień Kobiet zawsze kwiatka przynosi:),mężowi w rmontowych zajęciach niemal za friko dużo pomaga,no kurcze ,nie wypada z pusta ręka iść.Do soboty cos musimy wymysleć:)

Że sobie tak zażartuję a wiem , że Ty się nie obrazisz : ....może ta sąsiadka , żona solenizanta już Ci podpowiedziała , tylko Ty nie załapałaś ? no wiesz Kachna , jakiś fajny zestawik pachnący , czy z jakimiś bajerami ? .....bez urazy , proszę
03 marca 2016 13:37
Barbara niepowtarzalna

Że sobie tak zażartuję a wiem , że Ty się nie obrazisz : ....może ta sąsiadka , żona solenizanta już Ci podpowiedziała , tylko Ty nie załapałaś ? no wiesz Kachna , jakiś fajny zestawik pachnący , czy z jakimiś bajerami ? :-):-):-).....bez urazy , proszę :-)

Barbaro-jesteś świntuch nad świntuchy:):):):)Tylko o jednym 24/dobe:):):):)Gdyby to był ktoś inny, to może dla zgrywy cos podobnego byśmy kupili,ale jego żona w tym temacie nie ma poczucia humoru:( A ja ją bardzo lubię ,więc odpada,ha ha
03 marca 2016 14:30 / 4 osobom podoba się ten post
kasia63

Barbaro-jesteś świntuch nad świntuchy:):):):)Tylko o jednym 24/dobe:):):):)Gdyby to był ktoś inny, to może dla zgrywy cos podobnego byśmy kupili,ale jego żona w tym temacie nie ma poczucia humoru:( A ja ją bardzo lubię ,więc odpada,ha ha

Oj abyś się nie zdziwiła reakcji żony sąsiada. A może powie-no mężu, nareszcie koniec łóżkowej nudy!!
03 marca 2016 14:39 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Są takie śrubokręty do precyzyjnych prac, przydają się bardzo do dłubania przy elektronice, do innych zajęć też, gdzie małe, nietypowe śrubki są.Wygodne i poręczne, mam takie w domu i się bardzo przydają. Można poszukać w sklepach z elektroniką, kablami jakimiś, czy tam gdzie anteny satelitarne sprzedają.

Mam coś podobnego
http://www.leroymerlin.pl/narzedzia-reczne/mlotki-wkretaki-klucze/wkretaki/zestaw-wkretakow-precyzyjnych-10607912-dexter,p162787,l645.html

Tina, super pomysł..wykorzystam też..
03 marca 2016 15:09 / 1 osobie podoba się ten post
opiekun_Janusz

Czemu ja nigdy takich prezentów nie dostaję?

Bo nie jestes 60+ 
03 marca 2016 15:22 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Barbaro-jesteś świntuch nad świntuchy:):):):)Tylko o jednym 24/dobe:):):):)Gdyby to był ktoś inny, to może dla zgrywy cos podobnego byśmy kupili,ale jego żona w tym temacie nie ma poczucia humoru:( A ja ją bardzo lubię ,więc odpada,ha ha

Teeee ! cnotliwa Zuzanna ! .....zebym Ci nie przypomniała o czym kiedyś " namiętnie " pisywała .No , patrzcie ją , wie jak sie to robi , tylko już zapomniała jak sie to nazywa ! No już bardziej cnotliwej to juz tu dawno nie było ....strach się już odezwać
03 marca 2016 15:23
kasia63

O!Super!Na to nie wpadłam:):):)Dzięki:):):)

a dlaczego nie Wódeczke?
03 marca 2016 15:36 / 1 osobie podoba się ten post
scarlet

Tina, super pomysł..wykorzystam też..:brawo1:

Zwłaszcza dla mena, niech se śrubę sam dokręci, a my baby święty spokój ;)))).
Żarty sobie stroję, to miło widziec, że prezent się podoba :)
03 marca 2016 15:48
magdalena_k

a dlaczego nie Wódeczke?

Gdyż sąsiad nie jest pitewny.