Wypieki #2

26 kwietnia 2016 11:07 / 2 osobom podoba się ten post
Proszę wypiekać tutaj.
26 kwietnia 2016 11:13
Pomoc forum1

Proszę wypiekać tutaj.

Dziękujemy Modi,cosik mi się porobilo i od wczorajszego popołudnia nie mogę wstawiać zdjęć ani obrazków na powitanie.
26 kwietnia 2016 11:27
Barbara48

Dziękujemy Modi,cosik mi się porobilo i od wczorajszego popołudnia nie mogę wstawiać zdjęć ani obrazków na powitanie.

Napisz mi proszę na maila co dokładnie się dzieje.
26 kwietnia 2016 11:39
Pomoc forum1

Napisz mi proszę na maila co dokładnie się dzieje.

Ja mam podobnie...
26 kwietnia 2016 12:50
margarita13

Ja mam podobnie...

Ja  tez tak mam
27 kwietnia 2016 14:27 / 1 osobie podoba się ten post
Zrobiłam "frankfurcki wieniec" mam zdjęcia a nie mogę wstawić
27 kwietnia 2016 14:28 / 4 osobom podoba się ten post
michasia

Zrobiłam "frankfurcki wieniec" mam zdjęcia a nie mogę wstawić:brak wiary:

Tak mi szkoda Twojej PDP.Przeciez na nic sie nie skarzyla...bidulka. Wstaw jak musisz.
27 kwietnia 2016 14:30
Barbara48

Dziękujemy Modi,cosik mi się porobilo i od wczorajszego popołudnia nie mogę wstawiać zdjęć ani obrazków na powitanie.

U mnie  dzisiaj to samo
27 kwietnia 2016 14:35 / 1 osobie podoba się ten post
espana69

Tak mi szkoda Twojej PDP.Przeciez na nic sie nie skarzyla...bidulka. Wstaw jak musisz.:placz3:

Czytaj "frankfurcki" nie " regensburski"
27 kwietnia 2016 14:37 / 2 osobom podoba się ten post
michasia

Czytaj "frankfurcki" nie " regensburski":palka:

Skad mam wiedziec gdzie bidulke pochowaja...
27 kwietnia 2016 14:44 / 2 osobom podoba się ten post
michasia

Zrobiłam "frankfurcki wieniec" mam zdjęcia a nie mogę wstawić:brak wiary:

Michaśka  Ja poproszę kawałek. Bardzo poproszę. Mój organizm potrzebuje słodyczy i akurat bardzo lubię ten wieniec. Słodki,słodki...:))))) Aż mi latem zapachniało...
27 kwietnia 2016 14:55
michasia

Zrobiłam "frankfurcki wieniec" mam zdjęcia a nie mogę wstawić:brak wiary:

Interesujący ten wieniec, z ciekawości poszukalam u wujka Google. Ja też w dalszym ciągu nie mogę wstawiać zdjęć: (  Tylko na tym forum. Gdzie indziej nie ma problemu.
27 kwietnia 2016 15:01 / 3 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Michaśka :-) Ja poproszę kawałek. Bardzo poproszę. Mój organizm potrzebuje słodyczy i akurat bardzo lubię ten wieniec. Słodki,słodki...:))))) Aż mi latem zapachniało...

O,nastepny niedoslodzony amator cudzych ciastek. Michasia,daj kawalek bo zyc nie da.Fioletowa! A sera se natrzyj...
27 kwietnia 2016 15:10 / 2 osobom podoba się ten post
espana69

O,nastepny niedoslodzony amator cudzych ciastek. Michasia,daj kawalek bo zyc nie da.Fioletowa! A sera se natrzyj...:fastfood:

Natre,natre,bez obaw. Ale uwazaj na uszy bo je tez lubie nacierac...Moga zmienic barwe. Najpierw na fioletowa a pozniej nawet zielona z zoltym. Albo czapke wloz. :)
27 kwietnia 2016 15:16 / 2 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Natre,natre,bez obaw. Ale uwazaj na uszy bo je tez lubie nacierac...Moga zmienic barwe. Najpierw na fioletowa a pozniej nawet zielona z zoltym. Albo czapke wloz. :)

A nie mozemy sie poprostu normalnie pokochac bez tej przemocy..? Po jaki ch...mi czapka w lozku? Musisz porozmawaic z psycholgiem.