LIPUT-TOUR

06 lipca 2016 14:23 / 1 osobie podoba się ten post
LIPUT-TOUR Adrian Liput 
fima przewozowa z Opola, mam pytanie dziewczyny: ktoś jechał z nimi?
Proszę o opinię.
06 lipca 2016 18:59
wiesiunia

LIPUT-TOUR Adrian Liput 
fima przewozowa z Opola, mam pytanie dziewczyny: ktoś jechał z nimi?
Proszę o opinię.

Firma konkretna dzwonia o ktorej odbieraja o spoznienich tez mowia kierowcy spokojni bagaze zabieraja bez narzekan
06 lipca 2016 20:01
dzięki za odpowiedz,jade z nimi,pozdrawiam serdecznie.
22 października 2017 14:37 / 1 osobie podoba się ten post
Przewożnik godny polecenia. Jechalam do niemiec i z powrotem z nimi.Biuro wczesniej informowalo o ktorej mozna sie spodziewac busa.Kierowca takze dzwoni przed przyjazdem.Panowie sa mili i uczynni, posiadają zestawy sluchawkowe w razie potrzeby.Jedno ale,jezdzi jeden kierowca.Polecam.
22 października 2017 14:44 / 2 osobom podoba się ten post
alexia

Przewożnik godny polecenia. Jechalam do niemiec i z powrotem z nimi.Biuro wczesniej informowalo o ktorej mozna sie spodziewac busa.Kierowca takze dzwoni przed przyjazdem.Panowie sa mili i uczynni, posiadają zestawy sluchawkowe w razie potrzeby.Jedno ale,jezdzi jeden kierowca.Polecam.

Ja również Ich polecam.
22 października 2017 14:48 / 3 osobom podoba się ten post
alexia

Przewożnik godny polecenia. Jechalam do niemiec i z powrotem z nimi.Biuro wczesniej informowalo o ktorej mozna sie spodziewac busa.Kierowca takze dzwoni przed przyjazdem.Panowie sa mili i uczynni, posiadają zestawy sluchawkowe w razie potrzeby.Jedno ale,jezdzi jeden kierowca.Polecam.

Oni chyba także chętnie zabierają...z takimi nogami...
22 października 2017 15:17 / 2 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Ja również Ich polecam.:-)

Jeżdżę z nimi,ale tym razem nie pojadę na moje miejsce z pawiem,bo nie wyjeżdżają w piątek rano do Niemiec .I właśnie szukam przewoźnika , który wyjeżdża w piątek rano i zabierze mnie z mojego miasta ,na to bawarskie zadupie i wcale nie jest łatwo.Ktoś,coś???
22 października 2017 15:55
Alaska

Jeżdżę z nimi,ale tym razem nie pojadę na moje miejsce z pawiem,bo nie wyjeżdżają w piątek rano do Niemiec .I właśnie szukam przewoźnika , który wyjeżdża w piątek rano i zabierze mnie z mojego miasta ,na to bawarskie zadupie i wcale nie jest łatwo.Ktoś,coś???

A w internecie? poszukaj,,, W czwartek byś musiała jechać, na czwartek są Busy.
22 października 2017 16:21 / 2 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

A w internecie? poszukaj,,,:ferrari: W czwartek byś musiała jechać, na czwartek są Busy.

Wiem,że w czwartek ,ale w czwartek nie mogę wyjechać,bo w czwartek jest rozprawa rozwodowa mojej córki i mam wezwanie jako świadek i to jest w Częstochowie o 12 i nie zdążę na tego czwartkowego. A jak myślisz, gdzie ja szukam i z całej listy mam tylko Lech - Trans i to nie spod domu , tylko z Katowic i to po południu,a potrzebuję rano.
22 października 2017 16:36
Alaska

Wiem,że w czwartek ,ale w czwartek nie mogę wyjechać,bo w czwartek jest rozprawa rozwodowa mojej córki i mam wezwanie jako świadek i to jest w Częstochowie o 12 i nie zdążę na tego czwartkowego. A jak myślisz, gdzie ja szukam i z całej listy mam tylko Lech - Trans i to nie spod domu , tylko z Katowic i to po południu,a potrzebuję rano.

A na noc jechać nie mozesz? Z czwartku na piatek?

Edit-glupio pomyślałam,one juz popoludniu wyruszają. Mozesz nie zdążyć.
22 października 2017 16:45
basiaim

A na noc jechać nie mozesz? Z czwartku na piatek?

Edit-glupio pomyślałam,one juz popoludniu wyruszają. Mozesz nie zdążyć.

Noo o to biega,bo Liput jest już po mnie ok.15 i za Chiny Ludowe nie zdąże.
22 października 2017 17:57 / 1 osobie podoba się ten post
Alaska

Noo o to biega,bo Liput jest już po mnie ok.15 i za Chiny Ludowe nie zdąże.

ja tez jak nie jade autem --- jezdze z nimi , ale tym razem nie ma dla mnie miejsca , wiec w sobote ruszam sindbadem --- Alaska jedz ze mna !
22 października 2017 18:08 / 1 osobie podoba się ten post
lolowa

ja tez jak nie jade autem --- jezdze z nimi , ale tym razem nie ma dla mnie miejsca , wiec w sobote ruszam sindbadem --- Alaska jedz ze mna !

Ja potrzebuję konkretnie na 3.11 piątek i Sindbad odpada.Jak tam Twoja nózia?
22 października 2017 18:13 / 2 osobom podoba się ten post
Alaska

Ja potrzebuję konkretnie na 3.11 piątek i Sindbad odpada.Jak tam Twoja nózia?

nie -- ja jade w ta sobote wieczorem , a noga -- nie wiem w piatek mam kontrole , ale najgorsze jest to , ze ta moja Princessa w DE jest w bardzo zlym stanie i nie wiem jak to dlugo jeszcze potrwa!
22 października 2017 18:14 / 2 osobom podoba się ten post
lolowa

ja tez jak nie jade autem --- jezdze z nimi , ale tym razem nie ma dla mnie miejsca , wiec w sobote ruszam sindbadem --- Alaska jedz ze mna !

No własnie Lolowa... jak tam Twoja nóżka  ?