Trans Glass z Okonek

04 marca 2014 18:11
Też jeździłam z Trans Glas,nie powiem,są dość zdyscypilinowani.
04 marca 2014 20:30
A ja wlaśnie w piątek jechalam z Transem i ogolnie bardzi zadowolona jestem. Ale na ringu przeżyłam pierwszy raz w zyciu KSW w wykonaniu kobiet. Szok
04 marca 2014 20:31
Kasia00744

A ja wlaśnie w piątek jechalam z Transem i ogolnie bardzi zadowolona jestem. Ale na ringu przeżyłam pierwszy raz w zyciu KSW w wykonaniu kobiet. Szok

wiem bo mi mąż zadzwonił.jedna z nich była chyba pijana.wstyd
04 marca 2014 20:33
gosia35

wiem bo mi mąż zadzwonił.jedna z nich była chyba pijana.wstyd

A to twój mąż jechał też ? Facet w busie mówil że ta jedna to chyba pod wpływem.
04 marca 2014 20:37
Mój tam pracuje
04 marca 2014 20:40
gosia35

Mój tam pracuje

Hehehe może z nim jechałam, ale praca zajebiaszczo odpowiedzialna.
04 marca 2014 20:42 / 1 osobie podoba się ten post
Kasia00744

Hehehe może z nim jechałam, ale praca zajebiaszczo odpowiedzialna.

Bardzo mają ciężka prace.
04 marca 2014 21:24
Kasia00744

Hehehe może z nim jechałam, ale praca zajebiaszczo odpowiedzialna.

Ja z nim kiedyś dawniej jechałam, może w poniedziałek (jak będę wracać do PL) znowu się z nim zetknę?
12 września 2016 15:28
Znacie? Jechałyście? Co możecie powiedzieć?
Przeczytałam same negatywne opinie na necie i jestem ciut zdezorientowana.
12 września 2016 15:32 / 1 osobie podoba się ten post
magdalena_k

Znacie? Jechałyście? Co możecie powiedzieć?
Przeczytałam same negatywne opinie na necie i jestem ciut zdezorientowana.

Raz.Pierwszy i ostatni, mam nadzieję.Niemili kierowcy,przesiadka w miejscu gdzie nawet Toytoya nie było,w zimie.....Niby na granicy obiad ,ale niejadalny.Odwożący mnie kierowca,jako że mocno musiał drogi nadrobić ,całe te dwie godziny narzekał jak to ma strasznie daleko i tp itd.Czy sie co zmienilo ,nie wiem bo to ze 3-4 lata temu było.Ja nie musiałam ,ale inni obowiązkowo za więcej niż jedną walizkę dopłatę mieli.
12 września 2016 15:37
kasia63

Raz.Pierwszy i ostatni, mam nadzieję.Niemili kierowcy,przesiadka w miejscu gdzie nawet Toytoya nie było,w zimie.....Niby na granicy obiad ,ale niejadalny.Odwożący mnie kierowca,jako że mocno musiał drogi nadrobić ,całe te dwie godziny narzekał jak to ma strasznie daleko i tp itd.Czy sie co zmienilo ,nie wiem bo to ze 3-4 lata temu było.Ja nie musiałam ,ale inni obowiązkowo za więcej niż jedną walizkę dopłatę mieli.

zamowic zamowilam zawsze moge odwolac a to tylko dlatego ze szukam cos co jedzie w sobote rano do Gorzowa
12 września 2016 15:45
no i znalazlam jeszcze Grochowskich z LIPIAN z nimi kiedys jezdzilam wiec wiem mniej wiecej
12 września 2016 15:57
magdalena_k

Znacie? Jechałyście? Co możecie powiedzieć?
Przeczytałam same negatywne opinie na necie i jestem ciut zdezorientowana.

Ja tam z nimi jeżdżę i nie narzekam,kierowcy mili,można wziąść 2 wlizki,jeżdże z nimi juz 4 lata.Sama się przekonasz.
12 września 2016 16:34
mamusia2

Ja tam z nimi jeżdżę i nie narzekam,kierowcy mili,można wziąść 2 wlizki,jeżdże z nimi juz 4 lata.Sama się przekonasz.

Juz nie bo ich odwolalam wole jechać z Lipiany mi po tym co się nacxytalam o tej firmie masakra
12 września 2016 16:57
magdalena_k

Juz nie bo ich odwolalam wole jechać z Lipiany mi po tym co się nacxytalam o tej firmie masakra

No nie wiem,ja tam jestem zadowolona,ale Lipianami też jeżdże,jak mi Okonek nie pasuje i też jestem zadowolona.