Przepuklina pachwinowa

19 grudnia 2016 16:04
6 tyg.temu miałem zabieg na przepukline pachwinowa -jeszcze mnie pobolewa przy niektórych pozycjach ,ktoś ma jakies doswiadczenie w tym kierunku.???Pozdrawiam.(zaznaczam przy seksie mnie nie boli hi hi)
19 grudnia 2016 16:42
adamos60

6 tyg.temu miałem zabieg na przepukline pachwinowa -jeszcze mnie pobolewa przy niektórych pozycjach ,ktoś ma jakies doswiadczenie w tym kierunku.???Pozdrawiam.(zaznaczam przy seksie mnie nie boli hi hi)

6 tyg po zabiegu to nie dziwota ze przy niektórych pozycjach pobolewa  proponuje bardziej klasycznie i spokojnie 

Tak serio to znaczy ze sie wszystko prawidlowo zrasta.Masz przeciez przyszyta siatke do miesni wiec musisz to czuc.Po moim zabiegu lekarz powiedzial mi ze moge miec dolegliwosci nawet do 2 lat po zabiegu.Podeszłem do tego jak symulant i przez ponad rok bylem na zwolnieniu lekarskim.W tym czasie skonczylem studium opiekuna medycznego.Moze wiec jak masz troszke czasu pomysl nad ukonczeniem takiego studium.
Nie musisz sie martwic o te bole bo to normalne
19 grudnia 2016 16:56 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

6 tyg po zabiegu to nie dziwota ze przy niektórych pozycjach pobolewa :-) proponuje bardziej klasycznie i spokojnie :-)

Tak serio to znaczy ze sie wszystko prawidlowo zrasta.Masz przeciez przyszyta siatke do miesni wiec musisz to czuc.Po moim zabiegu lekarz powiedzial mi ze moge miec dolegliwosci nawet do 2 lat po zabiegu.Podeszłem do tego jak symulant i przez ponad rok bylem na zwolnieniu lekarskim.W tym czasie skonczylem studium opiekuna medycznego.Moze wiec jak masz troszke czasu pomysl nad ukonczeniem takiego studium.
Nie musisz sie martwic o te bole bo to normalne

Nie zawsze siatkę wstawiają. Nieraz znajdzie się taki chirurg-artysta ,że wszystko ładnie bez zaceruje :) Ale to raczej przy niewielkich przepuklinach i u młodszych pacjentów. Zanim się blizna przebuduje to może do pół roku trwać. Dbać o siebie , nie nadweręzac się ,żeby nie było powtórki z rozrywki i dbać, aby nie było zaparć- to do Adamosa :)
19 grudnia 2016 16:57
ha ha jestem w pracy w Austrii teraz tydzień ,ale nie dzwigam a siatke mam niby lepszą bo płaciłem za nią 500 zł i ją ponoć się nie przyszywa jakoś ją tam umiejscowiają  a kurs opiekuna robiłem w Niemczech 4 lata temu.Starczy już edukacji  i tak świata nie zwojuję  bo masz już swoje lata ha ha.Dzisiaj trochę lepiej ,ale wczoraj  ,miałem już pietra ha ha.Siedze spokojnie to nic tylko przy niektórych ruchach.Nie myślałem ,że to tak długo bedzie trwać.
19 grudnia 2016 17:05
adamos60

ha ha jestem w pracy w Austrii teraz tydzień ,ale nie dzwigam a siatke mam niby lepszą bo płaciłem za nią 500 zł i ją ponoć się nie przyszywa jakoś ją tam umiejscowiają  a kurs opiekuna robiłem w Niemczech 4 lata temu.Starczy już edukacji  i tak świata nie zwojuję  bo masz już swoje lata ha ha.Dzisiaj trochę lepiej ,ale wczoraj  ,miałem już pietra ha ha.Siedze spokojnie to nic tylko przy niektórych ruchach.Nie myślałem ,że to tak długo bedzie trwać.

6 tygodni to nie taki długi okres czasu. Lepiej teraz uważać na siebie niż potem znowu iść pod nóż.
19 grudnia 2016 17:07
wiem,na szczęście nie dzwigam ,tylko asekuruję moją PDP,ale powiedziałem jej ,że jestem po zabiegu i ma z siebie dawać wiecej i na razie jest ok.
19 grudnia 2016 17:11 / 1 osobie podoba się ten post
teraz trzeba robić € stoi dobrze a więc ....hi hi to żart ,wiem zdrowie wazniejsze
19 grudnia 2016 17:14
adamos60

teraz trzeba robić € stoi dobrze a więc ....hi hi to żart ,wiem zdrowie wazniejsze

Najwyżej wydasz na nową siatkę 
Zdrowie ważniejsze- pamiętam jak miałam 2 mce w plecy ze względu na naderwane ścięgno Achillesa.
19 grudnia 2016 17:16
dokładnie,ale lepiej nie,co prawda ubezpieczenie mi zwróciło ,ale lepiej nie .