Wracają kontrole graniczne

06 kwietnia 2017 21:56 / 1 osobie podoba się ten post
Dziś doszła mnie wiadomość że od 7 kwietnia 2017 wracają kontrolę graniczne z Niemcami.wszstko przed obawa przed terroryzmem.jak myślcie,wydłuży się podróż?
07 kwietnia 2017 08:31 / 2 osobom podoba się ten post
TYlko jak przekracza się granicę zewnętrzną UE
07 kwietnia 2017 08:37 / 3 osobom podoba się ten post
Anettep

Dziś doszła mnie wiadomość że od 7 kwietnia 2017 wracają kontrolę graniczne z Niemcami.wszstko przed obawa przed terroryzmem.jak myślcie,wydłuży się podróż?

Dotyczy to wyłącznie granic zewnętrznych UE czyli w przypadku Polski granicy wschodniej.Na lotniskach i granicy morskiej kotrole zawsze będą.Więc de facto dla nas nic się nie zmieni.
07 kwietnia 2017 08:39 / 2 osobom podoba się ten post
Anettep

Dziś doszła mnie wiadomość że od 7 kwietnia 2017 wracają kontrolę graniczne z Niemcami.wszstko przed obawa przed terroryzmem.jak myślcie,wydłuży się podróż?

Podobno stan wyższej konieczności a to oznacza, że są ku temu jakieś przesłanki.....Na pewno wydłuży tym bardziej, że nie będzie to kontrola wyrywkowa tylko szczegółowa.....Tak piszą.
07 kwietnia 2017 09:01 / 4 osobom podoba się ten post
ewa59

Podobno stan wyższej konieczności a to oznacza, że są ku temu jakieś przesłanki.....Na pewno wydłuży tym bardziej, że nie będzie to kontrola wyrywkowa tylko szczegółowa.....Tak piszą.

Mnie już nic nie jest w stanie zaskoczyc, jeszcze nie miałam tylko osobistej na lotnisku. 
Palce na obecnosc narkotykow, wszystkie moje urzadzenia,o, ,macankach "nie wspomne.
07 kwietnia 2017 09:54 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara48

Mnie już nic nie jest w stanie zaskoczyc, jeszcze nie miałam tylko osobistej na lotnisku. 
Palce na obecnosc narkotykow, wszystkie moje urzadzenia,o, ,macankach "nie wspomne.

Mnie ostatnio sprawdzali tableta....Przejechali jakimś paskiem po ekranie, następnie pasek włożyli do urządzenia, odczytali jakiś wynik i oddali. 
Teraz będą kontrole straży granicznej na wjazd i wyjazd. Pewnie dostali jakiś cynk o ataku terrorystycznym albo szukają kogoś albo to żart prymaaprylisowy.......Pożyjemy....zobaczymy
07 kwietnia 2017 10:05 / 3 osobom podoba się ten post
Jadę dziś do Pl to wam zdam relacje
07 kwietnia 2017 10:22 / 3 osobom podoba się ten post
Gosiap

Jadę dziś do Pl to wam zdam relacje

To dotyczy granic zewnętrznych UE. Między De i Pl powinno być po dawnemu.
Szczęśliwej podróży Gosiap......
07 kwietnia 2017 10:30 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara48

Mnie już nic nie jest w stanie zaskoczyc, jeszcze nie miałam tylko osobistej na lotnisku. 
Palce na obecnosc narkotykow, wszystkie moje urzadzenia,o, ,macankach "nie wspomne.

Przyznaj się, że specjalnie latasz samolotami :pomponiara:
07 kwietnia 2017 10:41 / 6 osobom podoba się ten post
MeryKy

Przyznaj się, że specjalnie latasz samolotami :pomponiara:

Jak ostatnio przechodziłam przez bramkę to facet poprosił mnie o zdjęcie bluzy sportowej.....Powiedziałam, że chętnie ale pod spodem nic nie mam........ To zawołał koleżankę,......Biednemu to zawsze wiatr w oczy.......
07 kwietnia 2017 10:45 / 5 osobom podoba się ten post
MeryKy

Przyznaj się, że specjalnie latasz samolotami :pomponiara:

Meryjko, a co to za przyjemność być ,,obmacywaną" przez kobietę?
Gdyby to był fajny celnik, specjalnie bym ,,cóś " wkładała do torebki i na siebie:pomponiara: