Muzyka, która dodaje Ci sił 6

27 sierpnia 2019 23:06 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Chociaż jedna :oklaski:

Oj tam- nie piskaj  Lubię bluesa i Boba Dylana. Ten utwór, który zamieściłas, ale w wykonianiu Guns Roses spiewał mój starszy syn jako 2-3 latek - zawsze gdy usłyszał, że ją nadają w telewizji, czy radiu.
27 sierpnia 2019 23:11 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Oj tam- nie piskaj :-) Lubię bluesa i Boba Dylana. Ten utwór, który zamieściłas, ale w wykonianiu Guns Roses spiewał mój starszy syn jako 2-3 latek - zawsze gdy usłyszał, że ją nadają w telewizji, czy radiu.

czy dalej lubi ten rodzaj muzyki ?
27 sierpnia 2019 23:16 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

:oklaski1:czy dalej lubi ten rodzaj muzyki ?

Słucha różnej- od klasycznej , przez elektroniczną , do rocka. Na tyle na ile mu czas pozwala sam zajmuje się  komponowaniem muzyki elektronicznej- czasem didżejuje.
27 sierpnia 2019 23:22 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Słucha różnej- od klasycznej , przez elektroniczną , do rocka. Na tyle na ile mu czas pozwala sam zajmuje się  komponowaniem muzyki elektronicznej- czasem didżejuje.

Super
28 sierpnia 2019 22:55 / 3 osobom podoba się ten post
Nie zaliczę wersji tego utworu każde wykonanie jest inne i każde wyjątkowe jak te....
29 sierpnia 2019 10:32 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Nie zaliczę wersji tego utworu każde wykonanie jest inne i każde wyjątkowe jak te....

Oj Konwalio, nawet nie wiesz jak się cieszę na fankę muzyki w Twojej osobie- bo czujesz ją po prostu, słuchasz i nie rozkminiasz co poeta miał na myśli. Rozpływasz się w dźwiękach jako i ja robię.
Utwór piękny.
29 sierpnia 2019 11:46 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Oj Konwalio, nawet nie wiesz jak się cieszę na fankę muzyki w Twojej osobie- bo czujesz ją po prostu, słuchasz i nie rozkminiasz co poeta miał na myśli. Rozpływasz się w dźwiękach jako i ja robię.
Utwór piękny.

Tina ja kiedyś ogłuchne teraz już staram się mniej słuchać i nie tak głośno, mój luby uzdolniony gitarowo jest zaraził mnie taką mocną muzyką ale ja wiele gatunków slucham
29 sierpnia 2019 12:50 / 3 osobom podoba się ten post
Edyta niezmiennie w formie  https://www.youtube.com/watch?v=DD8-wLUkP0E
29 sierpnia 2019 17:23 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

:-)Tina ja kiedyś ogłuchne :hihi:teraz już staram się mniej słuchać i nie tak głośno, mój luby uzdolniony gitarowo jest :-)zaraził mnie taką mocną muzyką ale ja wiele gatunków slucham:-)

To gratki szczere dla lubego z powodu takich uzdolnień. Podziwiam, naprawdę- sama coś tam brzdąkam, ale szału nie ma- za to słucham chętnie.