Pieniądze od rodziny

06 października 2017 21:38 / 2 osobom podoba się ten post
Witam Wszystkich. Mozecie się wypowiedzieć jak wygląda sprawa finansowa przy 2 osobach? ile tygodniowo otrzymujecie od rodziny?
06 października 2017 21:41 / 2 osobom podoba się ten post
Witam. Gentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają.
Dyskusja w żartach. O.
06 października 2017 21:43 / 2 osobom podoba się ten post
Knorr

Witam. Gentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają.
Dyskusja w żartach. O.

Na forum są opiekunowie .Którzy są dzentelmenami.I mogą uchylić rąbka tajemnicy jak to z tą kasą jest.
06 października 2017 21:52
czemu to taki temat tabu?
06 października 2017 22:01 / 2 osobom podoba się ten post
Wiola1989

czemu to taki temat tabu?

Wiola .Dla dwóch osób ,czyli Pdp i ja mam 100 euro tygodniowo.Słyszę ,że niektóre mają 50 e. no ,ale to już kombinować trzeba.Oczywiście bez chemii.Zrozumiałam ,że Ty masz dwoje Pdp  to 130 e.chyba minimum bez chemii.
U mnie jeszcze wodę kupują .
06 października 2017 22:03 / 2 osobom podoba się ten post
Wiola1989

czemu to taki temat tabu?

Ja nie mogę pisać o wypłacie. Mam klauzulę poufności. Mam grupę podopiecznych. Wolną niedzielę. Ile ci zaproponowali? 
06 października 2017 22:15 / 3 osobom podoba się ten post
teresadd

Wiola .Dla dwóch osób ,czyli Pdp i ja mam 100 euro tygodniowo.Słyszę ,że niektóre mają 50 e. no ,ale to już kombinować trzeba.Oczywiście bez chemii.Zrozumiałam ,że Ty masz dwoje Pdp  to 130 e.chyba minimum bez chemii.
U mnie jeszcze wodę kupują .

Tereso, w pytaniu nie było mowy o kasie na wyżywienie.
06 października 2017 22:33 / 3 osobom podoba się ten post
teresadd

Na forum są opiekunowie .Którzy są dzentelmenami.I mogą uchylić rąbka tajemnicy jak to z tą kasą jest.

Bo gentelmeni dzielą się na tych, co mogą i na tych, którzy też mogą, ale nie chcą. 
Jest jeszcze grupa tych, co nie mogą, no ale o tym to tu nie wypada.
06 października 2017 22:46 / 6 osobom podoba się ten post
Knorr

Tereso, w pytaniu nie było mowy o kasie na wyżywienie.

No i wyszło ,że znowu wyrywna jestem.
06 października 2017 22:51 / 1 osobie podoba się ten post
teresadd

No i wyszło ,że znowu wyrywna jestem.

No samych zalet miec nie można.
07 października 2017 22:04 / 2 osobom podoba się ten post
teresadd

Wiola .Dla dwóch osób ,czyli Pdp i ja mam 100 euro tygodniowo.Słyszę ,że niektóre mają 50 e. no ,ale to już kombinować trzeba.Oczywiście bez chemii.Zrozumiałam ,że Ty masz dwoje Pdp  to 130 e.chyba minimum bez chemii.
U mnie jeszcze wodę kupują .

Mam jednego pdp i zaproponowali mi 80 e dla niego i dla mnie plus w tym chemia i plus to, że jego żona która mieszka u góry wpada czasem neizapowiedzianie na obiadki...
07 października 2017 22:14 / 9 osobom podoba się ten post
Wiola1989

Mam jednego pdp i zaproponowali mi 80 e dla niego i dla mnie plus w tym chemia i plus to, że jego żona która mieszka u góry wpada czasem neizapowiedzianie na obiadki...

Ty to od razu ustal te obiadki dla żony,bo to i kasa większą idzie i roboty więcej.Zupą można się powiedzmy podzielić ,ale z drugim daniem to już nie koniecznie.No i żona nie należy do obowiązków twoich .
08 października 2017 21:21 / 4 osobom podoba się ten post
Wiola1989

Mam jednego pdp i zaproponowali mi 80 e dla niego i dla mnie plus w tym chemia i plus to, że jego żona która mieszka u góry wpada czasem neizapowiedzianie na obiadki...

To "czasem wpada" zamieni  się wkrótce, że raz kiedyś nie wpada.
A 70 EUR na 3 osoby, w tym chemia, to zdecydowanie za mało. No chyba, że co drugi dzień placki ziemniaczane, naleśniki albo makaron.
Ja bym to sprecyzował wszystko, i poprosił o zwiększenie kasy.