Praca w Święta

14 listopada 2017 10:17
Dziewczynki doradźcie co powinnam zrobić. Zapisałam się do agencji medipe i proponują mi naprawdę fajną premię za pracę w Święta. Ale nigdy jeszcze nie rezygnowałam ze Świąt z własną rodziną. Czy Wy też macie takie dylematy? Nie powiem, bo premia kusi ;) Jak jest u Was?
14 listopada 2017 10:18 / 5 osobom podoba się ten post
Hankaanka

Dziewczynki doradźcie co powinnam zrobić. Zapisałam się do agencji medipe i proponują mi naprawdę fajną premię za pracę w Święta. Ale nigdy jeszcze nie rezygnowałam ze Świąt z własną rodziną. Czy Wy też macie takie dylematy? Nie powiem, bo premia kusi ;) Jak jest u Was?

Agencja Medipe oferuje super premie,pomysl ile rzeczy można załatwić za 100 €.Nawet się nie zastanawiaj,zostań na święta.
14 listopada 2017 10:55 / 5 osobom podoba się ten post
Hankaanka

Dziewczynki doradźcie co powinnam zrobić. Zapisałam się do agencji medipe i proponują mi naprawdę fajną premię za pracę w Święta. Ale nigdy jeszcze nie rezygnowałam ze Świąt z własną rodziną. Czy Wy też macie takie dylematy? Nie powiem, bo premia kusi ;) Jak jest u Was?

W  życiu nie miałam takiego dylematu " fajna premia czy święta z rodziną".
Moja rodzina jest dla mnie najważniejsza i żadne premie nie są warte tego, by zrezygnować z mozliwości pobytu z moimi bliskimi.
14 listopada 2017 11:00 / 8 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Agencja Medipe oferuje super premie,pomysl ile rzeczy można załatwić za 100 €.Nawet się nie zastanawiaj,zostań na święta.

Pomysłowość nie zna granic ,jak to się za free ogłosić przed świętami.
14 listopada 2017 11:14 / 9 osobom podoba się ten post
Hankaanka

Dziewczynki doradźcie co powinnam zrobić. Zapisałam się do agencji medipe i proponują mi naprawdę fajną premię za pracę w Święta. Ale nigdy jeszcze nie rezygnowałam ze Świąt z własną rodziną. Czy Wy też macie takie dylematy? Nie powiem, bo premia kusi ;) Jak jest u Was?

Koleżanko, dziewczynki to są w innych agencjach lub pod latarnią
14 listopada 2017 12:46 / 2 osobom podoba się ten post
Piniądze to nie wszystko,ja niestety wszystkie święta w domu w mojej karierze zawodowej jako opiekunka,ale teraz niestety na kogo wypadło na tego bęc,ale za to w sylwestra tańczę w kraju,to ma też swoje dobre strony zrobiłam się leniwa i nie chce mi się szykować.Dadzą radę beze mnie trudno
14 listopada 2017 12:54 / 7 osobom podoba się ten post
Malina

Piniądze to nie wszystko,ja niestety wszystkie święta w domu w mojej karierze zawodowej jako opiekunka,ale teraz niestety na kogo wypadło na tego bęc,ale za to w sylwestra tańczę w kraju,to ma też swoje dobre strony zrobiłam się leniwa i nie chce mi się szykować.Dadzą radę beze mnie trudno:-)

Pozwole sobie zacytowac klasyka. "Piniondze to nie fszystko. Ale fszystko bes piniendzy to ch..u..j"
14 listopada 2017 13:40 / 3 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Pozwole sobie zacytowac klasyka. "Piniondze to nie fszystko. Ale fszystko bes piniendzy to ch..u..j" :-)

Jasne że jasne,a to takie piniądze szczęścia nie dają............ale tym co ich nie mają
15 listopada 2017 12:32
A ja powiem że pieniądze szczęścia nie dają, ale szczęściu pomagają. Właściwie wszystkie agencje mają teraz bonusy na święta i warto przejrzeć oferty z różnych firm ;) póki co spotykałam się od 100-150 euro
17 grudnia 2017 19:21 / 1 osobie podoba się ten post
Też mam obecnie podobny problem, też jeżdżę z firmy póki co, u mnie jest to akurat procare i też mialam opcje wrócenia na święta, a teraz się okazuje, że kilku osób i tak nie będzie, a ja potrzebuję dodatkowej kasy, która za święta byłaby dobra. I już kompletnie nie wiem co robić. Niby z rodziną się zawsze zobaczyć można, ake jednak święta to szczególny czas.
18 grudnia 2017 17:52
terenia99

A ja powiem że pieniądze szczęścia nie dają, ale szczęściu pomagają. Właściwie wszystkie agencje mają teraz bonusy na święta i warto przejrzeć oferty z różnych firm ;) póki co spotykałam się od 100-150 euro

drugi rok z rzedu pojade z firma, ktora za swieta daje 240 E
18 grudnia 2017 18:06
Mnie się rzuciła w oczy premia 400 Eu,jakaś zdesperowana firma musiała być:)
20 grudnia 2017 13:38
użytkowniczka niegdyś znana jako debiutantka

drugi rok z rzedu pojade z firma, ktora za swieta daje 240 E

Teraz wyjechałam w podobnej cenie :)