Firma , która płaci ZUS regularnie

12 grudnia 2017 15:02
Witam wszystkich. Po zmianie przepisów dotyczących wypłacania należności za pracę na umowie zlecenie firmy skorzystały z okazji i przestały regularnie opłacać ZUS. Chciałabym się od was dowiedzieć, jak to u was wyglada i czy znacie firmę, która nadal płaci ZUS za cały przepracowany przez nas okres. No ręce opadają od tych kombinacji. 
12 grudnia 2017 16:14 / 1 osobie podoba się ten post
Bellanna

Witam wszystkich. Po zmianie przepisów dotyczących wypłacania należności za pracę na umowie zlecenie firmy skorzystały z okazji i przestały regularnie opłacać ZUS. Chciałabym się od was dowiedzieć, jak to u was wyglada i czy znacie firmę, która nadal płaci ZUS za cały przepracowany przez nas okres. No ręce opadają od tych kombinacji. 

Mam płacone składki-co miesiąc dostaję pasek z wypłaty i sprawdzam na swoim koncie ZUS.Rok temu inna agencja nie zapłaciła za mnie składek/byłam jednorazowo na wyjeździe/Ale po rozmowie z panią właścicielką moej skłAdki cudownym jakimś trybem w ciągu kilku dni wpłynęły na konto ZUS:):):):)
12 grudnia 2017 16:17 / 2 osobom podoba się ten post
Składki mam regularnie płacone co miesiąc, bez żadnych opóźnień.
Też sprawdzam na swoim koncie ZUS-owskim.
12 grudnia 2017 19:16
To pochwalcie się w jakich firmach pracujecie, bo szukam takiej, która płaci regularnie.  No i ten pasek z wypłaty !!! Tego nie widziałam od lat.
12 grudnia 2017 20:32 / 3 osobom podoba się ten post
Bellanna

To pochwalcie się w jakich firmach pracujecie, bo szukam takiej, która płaci regularnie.  No i ten pasek z wypłaty !!! Tego nie widziałam od lat.

HR INVESTMENT.Pasek z wypłaty jest na meila,na życzenie.Wypłata na czas.Co do centa.W wybranej walucie/zł albo euro/
12 grudnia 2017 20:37 / 2 osobom podoba się ten post
U mnie cale rozliczenie, wraz z kwotami skladek na maila przysylaja.
Raz sobie zyczylam, ale teraz podgladam w PUE.
To jednak sie przydaje tym, co rejestruja sie w Urzedzie Pracy.
12 grudnia 2017 21:45 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

HR INVESTMENT.Pasek z wypłaty jest na meila,na życzenie.Wypłata na czas.Co do centa.W wybranej walucie/zł albo euro/

 Podpinam się ..3 rok żadnych problemów...
17 grudnia 2017 20:30
W Goworku wszystkie składki są płacone w terminie. Sprawdzam to na bieżąco.
17 grudnia 2017 21:17
W terminie ale w jakiej wysokości?