Guetersloh

01 stycznia 2018 19:35 / 4 osobom podoba się ten post
Witam koleżanki opiekunki. Od 3 stycznia będę w miejscowości Guetersloh, chętnie spotkam się z opiekunkami, które będą przebywać w tym samym czasie w miasteczku. 
01 stycznia 2018 21:06
Luda

Witam koleżanki opiekunki. Od 3 stycznia będę w miejscowości Guetersloh, chętnie spotkam się z opiekunkami, które będą przebywać w tym samym czasie w miasteczku. 

Daleko,daleko,daleko.Ale czekam na Twoje piękne,nastrojowe fotki.
02 stycznia 2018 07:40
Luda

Witam koleżanki opiekunki. Od 3 stycznia będę w miejscowości Guetersloh, chętnie spotkam się z opiekunkami, które będą przebywać w tym samym czasie w miasteczku. 

33803 niby niedaleko? To ty Luda? Byłaś kiedyś na forum? Szczecin? Ewitapisze o zdjęciach? 
02 stycznia 2018 15:16 / 4 osobom podoba się ten post
ewita

Daleko,daleko,daleko.:bezradny:Ale czekam na Twoje piękne,nastrojowe fotki.:buziaki2:

02 stycznia 2018 15:40 / 5 osobom podoba się ten post
dorotee

33803 niby niedaleko? To ty Luda? Byłaś kiedyś na forum? Szczecin? Ewitapisze o zdjęciach? 

 Witam. Zgadza się to ja. Kiedyś często wypowiadałam się na forum. Jakiś czas temu przydarzyła mi się nieprzyjemna sytuacjia na innym forum opiekunek i zrezygnowałam z udzielania się. Moje hobby to fotografowanie amatorskie. Pozdrawiam i posyłam fotkę. 
02 stycznia 2018 19:26
Luda