Hej praca w UK?

12 stycznia 2018 11:35 / 1 osobie podoba się ten post
Dziewczyny czy Wy pracujecie tylko w Niemczech? Jest ktoś kto pracuje w UK?
12 stycznia 2018 12:24
Raczej Niemcy albo Szwajcaria
12 stycznia 2018 12:24 / 1 osobie podoba się ten post
Głównie, to na tym forum opiekunki do niemieckich seniorów, ale tym bardziej miło jest poznać opiekunkę z UK. Napisz coś dla porównania jak Ty pracujesz
12 stycznia 2018 19:49
Help24

Dziewczyny czy Wy pracujecie tylko w Niemczech? Jest ktoś kto pracuje w UK?

Czesc. Nie znasz żadnego języka. W jakim więc celu zadajesz pytanie?
13 stycznia 2018 21:59
Help24

Dziewczyny czy Wy pracujecie tylko w Niemczech? Jest ktoś kto pracuje w UK?

Jak ci tam płacą ? 
30 stycznia 2018 21:27 / 1 osobie podoba się ten post
Czesc!
Jestem nowa tutaj- dopiero zarajestrowalam sie.Mieszkam i pracuje w Szkocji od 4,5 roku.
Pracuje w Nursing Home- przypadki demencji, udarow, raka itp.Chcesz wiedziec cos konkretnego- pytaj.Pozdrawiam- Iza
14 lutego 2018 13:43
Help24

Dziewczyny czy Wy pracujecie tylko w Niemczech? Jest ktoś kto pracuje w UK?

Zapraszamy do kontaktu lub na naszą stronę - Carers Book. W przyszłym tygodniu także możliwość rozmowy z angielskim pracodawcą w Katowicach, Wrocławiu, Krakowie i w Waszawie. Pozdrawiam
24 lutego 2018 17:20
jak ktoś szuka pracy jako opiekunka osób starszych w Anglii to polecam tą stronę z ofertami pracy: https://promedica24.com.pl/oferty-pracy/praca-w-anglii/
W każdym kraju czy to Niemcy czy Wielka Brytania ludzie w podeszym wieku chorują na to samo. Najczęściej są  różnego rodzaju demencje i choroba Alzhaimera, choroby układy krążenia czy nowotwory. Nie podejrzewam, żeby lepsze czy gorsze było zachowanie Angilków od zachowania staruszków z Niemiec. Na takie coś nie ma wpływu nasza narodowość a sposób wychowania i cechy charakteru. Tu i tu potrzebna jest czasem duża doza ciepliwości i zrozumienia. Należy pamietać że nie każdy w równym stopniu łatwo godzi się z coraz częściej pojawiającymi sie zaburzeniami pamięci i wahanami nastroju. Zaczynają występować zaburzenia mowy, problem z słuchem i pogorszenie się widzenia, kłopoty z poruszaniem się. Czasami złość na złe samopoczucie najłatwiej wyładować na drugiej osobie. 
24 lutego 2018 18:36 / 1 osobie podoba się ten post
MonikaB

jak ktoś szuka pracy jako opiekunka osób starszych w Anglii to polecam tą stronę z ofertami pracy: https://promedica24.com.pl/oferty-pracy/praca-w-anglii/
W każdym kraju czy to Niemcy czy Wielka Brytania ludzie w podeszym wieku chorują na to samo. Najczęściej są  różnego rodzaju demencje i choroba Alzhaimera, choroby układy krążenia czy nowotwory. Nie podejrzewam, żeby lepsze czy gorsze było zachowanie Angilków od zachowania staruszków z Niemiec. Na takie coś nie ma wpływu nasza narodowość a sposób wychowania i cechy charakteru. Tu i tu potrzebna jest czasem duża doza ciepliwości i zrozumienia. Należy pamietać że nie każdy w równym stopniu łatwo godzi się z coraz częściej pojawiającymi sie zaburzeniami pamięci i wahanami nastroju. Zaczynają występować zaburzenia mowy, problem z słuchem i pogorszenie się widzenia, kłopoty z poruszaniem się. Czasami złość na złe samopoczucie najłatwiej wyładować na drugiej osobie. 

Tak z ciekawości do nich zadzwoniłam -zaproponowano mi niebotyczną kwotę 1500E nawet nie w funtach. Podziękowałam.
22 września 2018 13:48
Bo to znana Polska firma... Zapraszamy do nas - rekrutujemy dla brytyjskich pracodawców, pozdrawiam
28 stycznia 2019 02:04
didusia

Tak z ciekawości do nich zadzwoniłam -zaproponowano mi niebotyczną kwotę 1500E nawet nie w funtach. Podziękowałam.

Witam
 
W tej chwili w UK live in carer dostaje około 650£tygodniowo brutto, plus mieszkanie i wyżywienie gratis
23 października 2019 17:15 / 1 osobie podoba się ten post
Dzień dobry, jeśli szukają Państwo pracy w UK, to nasza firma pracuje z dwoma sieciami domów opieki dla seniorów, mamy dostępne lokalizacje na terenie całej Wielkiej Brytanii, oferujemy stałą pracę i pomoc z przeprowadzką. Zapraszam do kontaktu w wiadomości, na maila (usunięto ze względów bezpieczeństwa) albo pod numerem telefonu +44 1204 393 000, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.
25 października 2019 17:14 / 1 osobie podoba się ten post
WFPS

Dzień dobry, jeśli szukają Państwo pracy w UK, to nasza firma pracuje z dwoma sieciami domów opieki dla seniorów, mamy dostępne lokalizacje na terenie całej Wielkiej Brytanii, oferujemy stałą pracę i pomoc z przeprowadzką. Zapraszam do kontaktu w wiadomości, na maila (usunięto ze względów bezpieczeństwa) albo pod numerem telefonu +44 1204 393 000, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Szkoda, bo angielski u mnie   Wpis fainy bez ściemy . Mozna informacje rozszerzyć ? Pracownice innych agencji też nie powinny sie wstydzić i pisać z podniesiona przyłbicą  . Chyba, ze maja takie oferty, że wstyd sie przyznać .