Zgłaszanie problemów technicznych

24 marca 2018 02:34

Problemy techniczne prosimy zgłaszać PILNIE na adres email biuro @ opiekunki24.pl
W temacie wiadomości "błąd techniczny". W treści maila prosimy opisać problem, jeżeli to możliwe, dołączyć screen błędu.
Prosimy o cierpliwość z uwagi na duże obłożenie przy innych projektach. Dziękujemy.

18 listopada 2018 15:27
Prosimy o modernizację Portalu bo są problemy! słabo coś z dodawaniem, jakoś ciężko się pisze.Chyba po to się też tu jest?
08 sierpnia 2019 09:56 / 1 osobie podoba się ten post

Prosze ulatwic kontakt na priv.
Nie wszystko nadaje sie do publicznego czytania,
Dziekuje.

Nie ma takiej funkcji i nie będzie. Proszę zaprosić osobę do grona znajomych i poprosić ją o udostępnienie maila na swoim profilu użytkownika, w celu napisania prywatnej wiadomości. Pozdrawiam.

24 listopada 2019 16:10 / 2 osobom podoba się ten post

Odp. na 2 tematy: Problem związany z ucinaniem postów został zgłoszony do informatyka. Możliwe, że błąd występuje z powodu słabego internetu. Portal nie posiada funkcji edycji konta użytkownika na urządzeniach mobilnych. W celu uzupełnienia/edycji konta użytkownika, proszę skorzystać z komputera lub laptopa. Jeżeli portal będzie wprowadzał w przyszłości nowe funkcje, z pewnością powiadomimy o tym użytkowników.

24 listopada 2019 16:45 / 2 osobom podoba się ten post

W związku z pracami modernizacyjnymi, niektóre funkcje portalu mogą być czasowo niedostępne. Dotyczy m.in. publikacji grafiki, podglądu profilu znajomego. Prosimy o cierpliwość.

24 listopada 2019 17:26 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

W związku z pracami modernizacyjnymi, niektóre funkcje portalu mogą być czasowo niedostępne. Dotyczy m.in. publikacji grafiki, podglądu profilu znajomego. Prosimy o cierpliwość.

26 listopada 2019 17:35

Wyjaśnienie do problemu z dodaniem zdjęcia. W oknie komentarza jest funkcja ‘dodaj zdjęcie’, proszę jej użyć. W przypadku gdy zdjęcie jest za duże, można je zmniejszyć na tej stronie www.zmniejszacz.pl

07 września 2020 20:52 / 1 osobie podoba się ten post

Witam kiedy strona zacznie działać na telefonach smartfonach itp  w pełni? Czekam z niecierpliwością 
Laptop jest jest mega nie "poreczny"  np gdy jestem w  i chce cos napisac na forum do forumowiczów cos mega ciekawego albo gdy jestem  lub gdy wlasnie lub gdy jestem w drodze do nachbara 
Pozdrawiam 

Prosimy napisać na biuro @ opiekunki24.pl co dokładnie nie działa.

11 września 2020 20:15 / 2 osobom podoba się ten post
Dobry wieczór,

po zalogowaniu nie mogę otworzyć wiadomości.
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.