Współpraca w oparciu o własną działalność gospodarczą

19 czerwca 2018 11:30
Dzień dobry,
Czy na forum są osoby zainteresowane podjęciem współpracy w oparciu o własną działalność gospodarczą?
Oferujemy pełne wsparcie przy załatwieniu formalności. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt.
19 czerwca 2018 11:36 / 2 osobom podoba się ten post
betreuungmb

Dzień dobry,
Czy na forum są osoby zainteresowane podjęciem współpracy w oparciu o własną działalność gospodarczą?
Oferujemy pełne wsparcie przy załatwieniu formalności. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt.

A nie lepiej na forum napisać jaka to jest pomoc ?  Może własnie takim opisem zachęcicie opiekunki do zmiany formy zatrudnienia ? . Historie godne bajek krążą w internecie na ten temat . Fachowa i  szczególowa informacja przyda się nie jednej osobie .
19 czerwca 2018 12:53 / 1 osobie podoba się ten post
Oferujemy:
1) kompletną pomoc przy załatwieniu formalności odnośnie założenia działalności gospodarczej
2) pomoc przy załatwieniu zaświadczenia A1 oraz karty EKUZ pracowniczej
3) możliwość podpisania umowy na świadczenie usług księgowych opłata miesięczna 50 zł
4) terminową wypłatę
5) stawki do uzgodnienia wedle kwalifikacji( doświadczenie i znajomości j.niemieckiego) oraz stanu zdrowia podopiecznych
6) terminy wyjazdów na min.6 tyg lub dłużej wedle życzenia

19 czerwca 2018 13:02 / 1 osobie podoba się ten post
Dobrze byłoby zrobic takie hipotetyczne rozliczenie mca pracy . Np. dla opiekunki ze srednim językiem, takich opiekunek jest najwiecej . Zostałby żywy obraz ile jest gotówki do wypłaty . Może to być konkurencyjne dla agencji ? 
19 czerwca 2018 13:56 / 1 osobie podoba się ten post
Też bym chciała takie rozliczenie, o którym Mleczko pisze zobaczyć. Zdarzyło mi się rozmawiać z opiekunkami parę razy o takim sposobie zatrudnienia, i zawsze słyszałam, żeby się trzymać z daleka od tego, Ale kiedy pytałam czemu, to właściwie nie potrafiły powiedzieć dlaczego.
19 czerwca 2018 15:02
Werska

Też bym chciała takie rozliczenie, o którym Mleczko pisze zobaczyć. Zdarzyło mi się rozmawiać z opiekunkami parę razy o takim sposobie zatrudnienia, i zawsze słyszałam, żeby się trzymać z daleka od tego, Ale kiedy pytałam czemu, to właściwie nie potrafiły powiedzieć dlaczego.

Dlatego napisałam, że bajki krążą w internecie . Pracowałam na GW krótko . Nie przekroczyłam progu podatkowego to nikt mnie nie oskubał. Na polskiej działalności nie pracowałam to nie wiem jak to jest . 
07 lipca 2018 16:12
Ja pani wytłumaczę czemu nie robić firmy poście oraz niemieckie proponują opiekunka działalność gospodarczą tzw gewerbe. To jest pani firma powiedzą ze pomogą załatwić wszelkie formalności rozliczenia. Prosze tego nie robić wiem ze więcej proponują kasy za miesiąc, ale gra nie jest warta świeczki. Dlaczego to pani prowadzi działalność np w półce trzeba spełnić wyłączniki np 30 procent obroty w Polsce żeby ZUS wystawiła A1, czyli mus pani pracować w Polsce żeby mieć obroty proszę też się nie łapać na tak roznoszenie ulotek jeżeli ktoś pani zaproponuje jest to tzw pożarna działalność która ZUS obala dużo firm się na tym przejechało. Gdy wchodzimkontrola do firmy sprawdza np czy są obroty w 30 procentach proponują panią roznoszenie ulotek jest to,przez ZUS opalanie ZUS cofa wszystkie A1 od pracowników informuje byłych pracowników o tym, wasze składki przepadam zaczyna się pikieta przed firma ZUS informuje urząd skarbowy oraz organy ścigania w Niemczech ponieważ przez cofnieciu a1 wasze składki mają być opłacone w Niemczech wraz z odsetkami i karami są one liczone w milionach. Dlatego każą pani firmę założyć bo wtedy to pani odpowiada za wszystkim a nie oni. To panią ZUS urząd skarbowy będzie ścigał a nie ich bo to pani firma jest. A jeżeli nie były wydawane A1 a idzie to sprawdzić to prokuratura niemiecka będzie panią ścigala a tam kary są ogromne. 
 
 
15 października 2018 14:59
Jeśli szukacie porządnego wspacia w działalności, to Księgowa Edyta Cyburt  Własna działalność to też rachunki i biurokracja-nie zapominajmy o tym! Pchanie się na ślepo możne nam wiele zaszkodzić. Moje rozwiązanie wydaje się najrosądniejsze