Jeszcze nie zwariowałam (chyba) - książka

08 sierpnia 2018 20:12 / 1 osobie podoba się ten post

Ja właśnie mam zamiar czytać książkę Agaty Strzałki " Jeszcze nie zwariowałam,(chyba), jak na razie jestem rozczarowana. Nie idzie


Przeniesione do nowego tematu.

08 sierpnia 2018 23:06
Mnie calkowicie pochlonal kryminal millenium Stiega Larssona. Czytam pierwsza czesc ebooka mam 3 czesci.
09 sierpnia 2018 11:22 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Ja właśnie mam zamiar czytać książkę Agaty Strzałki " Jeszcze nie zwariowałam,(chyba), jak na razie jestem rozczarowana. Nie idzie


Przeniesione do nowego tematu.

Własnie przeczytałam .
09 sierpnia 2018 13:22
Mleczko

Własnie przeczytałam .

Jakie wrażenia?
09 sierpnia 2018 15:49
Mleczko

Własnie przeczytałam .

Właśnie, jakie wrażenia? Ja coraz bardziej rozczarowana . Czytałam kilka wypowiedzi pAgsty i spodziewałam się świetnej książki
21 sierpnia 2018 13:25 / 2 osobom podoba się ten post
Magdalenka

Jakie wrażenia?

Wrażeń nie miałam . Opis sztel i problemów związanych z naszą praca . Miałam ciekawsze sztele .
21 sierpnia 2018 13:28 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Właśnie, jakie wrażenia? Ja coraz bardziej rozczarowana . Czytałam kilka wypowiedzi pAgsty i spodziewałam się świetnej książki

Myślę, że " grubej " książka dobra jest . Chodzi mi o wstawki z poradami, przepisami . Gdyby nie ten lekceważący ton w wydaniu "grubej" to kupiłabym książkę. Tylko, że ja nie lubię takiego stylu, to nie kupię. 
21 sierpnia 2018 15:36 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Wrażeń nie miałam . Opis sztel i problemów związanych z naszą praca . Miałam ciekawsze sztele .

Myślę, że Szczałka mocno okroiła swoje opowieści, być może cenzura wydawnictwa tu napaskudziła. Na fejsie pisze na bieżąco  o wiele ciekawiej.
21 sierpnia 2018 15:40 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Myślę, że " grubej " książka dobra jest . Chodzi mi o wstawki z poradami, przepisami . Gdyby nie ten lekceważący ton w wydaniu "grubej" to kupiłabym książkę. Tylko, że ja nie lubię takiego stylu, to nie kupię. 

Posty Agaty na naszym forum były często "dziwne". Nie mam ciśnienia na dorwanie się do jej książki, ale jak mi kiedyś wpadnie w ręce to przeczytam.
21 sierpnia 2018 16:41 / 3 osobom podoba się ten post
Zofija

Myślę, że Szczałka mocno okroiła swoje opowieści, być może cenzura wydawnictwa tu napaskudziła. Na fejsie pisze na bieżąco  o wiele ciekawiej.

No właśnie, inny język. Zaczęłam od fragmentu gdzie Edyta porównuje żel/ balsam do spermy , potem jeszcze rozpryskuje te substancje na twarz pdp. Niesmaczne. Całej nie przeczytam.
To opowieści w Betreuerimkach ciekawsze,  ba wpisów czy też blogów tutaj na forum  ciekawiej się czyta. 
22 sierpnia 2018 17:30
23 sierpnia 2018 21:42
Zofija

Myślę, że Szczałka mocno okroiła swoje opowieści, być może cenzura wydawnictwa tu napaskudziła. Na fejsie pisze na bieżąco  o wiele ciekawiej.

Nie mam konta na fb , bo i nie mam czasu na pierdoły .
16 września 2018 14:44
przeczytam
18 września 2018 14:12
A orientujecie się czy można kupić ebooka?
26 września 2018 07:29 / 1 osobie podoba się ten post
Zofija

Posty Agaty na naszym forum były często "dziwne". Nie mam ciśnienia na dorwanie się do jej książki, ale jak mi kiedyś wpadnie w ręce to przeczytam.

Mam Zofija,przeczytałam.Normalna książka o pierwszych doświadczeniach,szału nie robi,ale czyta się lekko i...szybko.