Pytania od nas do Firm, czyli "nasza rekrutacja"

03 listopada 2018 22:40 / 3 osobom podoba się ten post
Po pierwsze:stopień niepelnosprawnosci(Stufe)? Przy większej- automatyczne zapytanie o pomoc pracowników Medycznych?(Pflege)bo my to-(Kraft).Budżet ?(normalnie jest 8euro.na osobę na dzien)z tym pytanie o Dietę Seniora? Nam nadal przysługuje norm.stawka żywieniowa.Zakupy z kim? i tu czy to miasto? gdzie jest Market? Apteka? ewentualnie jeśli wspólne zakupy? to my również o nich decydujemy w pewnej części!  Nasze przerwy i prywatność(gdzie łazienka?czy wspólna?to ważne! bo wtedy zabieramy dodatkowe klapki pod pryszn.)Internet?Tv?Gdzie mieszka rodzina? prosić o kontakt do nich(czy adres nie jest aby ten sam?!...)Jeśli? to ustalamy zasady nie wchodzenia w nasze kompetencje.Reszta to wg.uznania, czy są zwierzęta?(alergicy).Czy uczestniczymy wdpolnie w uroczystościach?(odpowiednia odzież).Czy możemy liczyć na dzień wyspania się? Każda Profesjonalna Agencja musi udzielić nam takich informacji oczywiście zgodnych z prawdą, inaczej mamy prawo do natychmiastowego wypowiedzenia w razie razacych uchybien.Naprawde Opiekunowie ta mała wiedza a robi wiele! Nas też przecież wypytują i magluja czy nie?!?
04 listopada 2018 11:42 / 1 osobie podoba się ten post
I tu Apel do Firm!!! Nie zachowujcie się jakbyście nigdy nic nie wiedzieli ! A jeśli macie naprawdę ciężkie oferty to płacicie odpowiednio (od 1500, sobie zostawcie 800) bo to My pracujemy !!! I nie pozwalamy aby Nas wyzyskiwano.Chyba że krok po kroku, jak leci..chcecie mieć głośna!"reklamę" w Tv ?!?  Zegar tyka! A cierpliwość Waszych pracowników też ma swoje ograniczone złoża.
04 listopada 2018 12:05
Jeśli mamy problemy na miejscu pracy i zostałysmy pozostawione "same sobie" to możemy zadzwonić do Konsulatu, wtedy on skontaktuje się z Firmą.Takie mamy prawo aby uzyskać pomoc.
04 listopada 2018 14:48 / 1 osobie podoba się ten post
Elka40

Jeśli mamy problemy na miejscu pracy i zostałysmy pozostawione "same sobie" to możemy zadzwonić do Konsulatu, wtedy on skontaktuje się z Firmą.Takie mamy prawo aby uzyskać pomoc.

O, a skąd ta informacja jest?
Poza tym tak ostro, to musiałoby naprawdę być  źle?
04 listopada 2018 15:22
Ja osobiście nie, ale inna opiekunka opisala jakie miała problemy z firmą z którą ja też podpisałam umowe.Wiec nie wiem czego można się spodziewać po "takich"? może im "nadpomnieć" że mają złą opinię? Czy może lepiej zerwać natychmiastowo?
05 listopada 2018 09:07 / 2 osobom podoba się ten post
Elka40

I tu Apel do Firm!!! Nie zachowujcie się jakbyście nigdy nic nie wiedzieli ! A jeśli macie naprawdę ciężkie oferty to płacicie odpowiednio (od 1500, sobie zostawcie 800) bo to My pracujemy !!! I nie pozwalamy aby Nas wyzyskiwano.Chyba że krok po kroku, jak leci..chcecie mieć głośna!"reklamę" w Tv ?!?  Zegar tyka! A cierpliwość Waszych pracowników też ma swoje ograniczone złoża.

Bardzo dobry temat. Jestem zdania, że niektóre oferty nie nadają się do opieki domowej.
Są przypadki, które nadają się tylko do domu opieki i żadne pieniądze tego nie zmienią.
05 listopada 2018 11:00 / 1 osobie podoba się ten post
ela.p

Bardzo dobry temat. Jestem zdania, że niektóre oferty nie nadają się do opieki domowej.
Są przypadki, które nadają się tylko do domu opieki i żadne pieniądze tego nie zmienią.

I firmy o tym również wiedzą ale "wciskają" komu mogą żeby mieć zarobek.Pozniej na miejscu są problemy! Jak zaczną płacić i inwestować w pracownika a nie w siebie  to może się ciut zmieni.Najpierw muszą ponieść koszta wcześniejszych zjazdów i potracić klientów żeby zrozumieć jaki mają bur........Ja dziś specjalnie na razie nie odbieram, troszkę "przetrzymam" firme skoro mam umowę, i ządam tym samym normalnej oferty i jej szczegółów na piśmie.Inaczej moga sami mi wypowiedzieć, jeśli będę odmawiać.Niech się nauczą nauczą wreszcie!
05 listopada 2018 11:12 / 2 osobom podoba się ten post
Bojowo jesteś nastawiona!
05 listopada 2018 11:24 / 1 osobie podoba się ten post
Werska

Bojowo jesteś nastawiona!

Niestety ta firma już jedna babkę totalnie olala (można poczytać) więc dam do zrozumienia że u mnie taki nr.nie przejdzie.Jesli tym razem?...to i do biura nie mam daleko na "odpowiednia"rozmowę w 4 oczy.
05 listopada 2018 16:10 / 1 osobie podoba się ten post
Elka40

I firmy o tym również wiedzą ale "wciskają" komu mogą żeby mieć zarobek.Pozniej na miejscu są problemy! Jak zaczną płacić i inwestować w pracownika a nie w siebie  to może się ciut zmieni.Najpierw muszą ponieść koszta wcześniejszych zjazdów i potracić klientów żeby zrozumieć jaki mają bur........Ja dziś specjalnie na razie nie odbieram, troszkę "przetrzymam" firme skoro mam umowę, i ządam tym samym normalnej oferty i jej szczegółów na piśmie.Inaczej moga sami mi wypowiedzieć, jeśli będę odmawiać.Niech się nauczą nauczą wreszcie!

Nie lubię się kłócić, ale masz rację. Zazdroszczę ci siły na nerwy i walkę z firmą. Na szczęście są firmy i firmy, trzeba szukać, aż się dobrze trafi.
05 listopada 2018 16:25
To prawda, ale zauważyłam że obecna już odrobinę "inaczej"zaczela rozmawiać.No zobaczymy? Ja też nie lubię się denerwować, potem człowiek traci zaufanie i ogólnie ma się nie szczególne chęci do pracy