Nasze sny na wyjeździe

06 stycznia 2019 10:00 / 2 osobom podoba się ten post
To cos straszneg bardzo czesto na wyjezdzie śni mi sie ten sam sen ....że jestem spoźniona ,że autobus mi uciekł ,że czegoś zapomniałam najcześciej biletu .W realu nigdy do takiej sytuacji nie doszło zawsze jestem na czas i do zapominalskich nie należę .Ludzie jakie to męczące!!!! Czesto też zaglądam do sennika ,wiem że to głupota 
06 stycznia 2019 19:25 / 3 osobom podoba się ten post
A mnie, najczęściej z tydzień przed powrotem do domu, śni się, że bus już podjechał a ja nie jestem spakowana... Wybiegam, proszę żeby kierowca poczekał i próbuję się pakować... Ale nie mogę znaleźć walizki. Jak już ją mam - to nic mi się do niej nie mieści, nie chce się zamknąć, urywa się rączka... Koszmar...Bo ja chcę do domu ale bez bagaży nie pojadę! I jak się budzę to Bogu dziękuję, że to tylko sen.
06 stycznia 2019 19:58 / 1 osobie podoba się ten post
06 stycznia 2019 21:03 / 1 osobie podoba się ten post
Fajny tematco mi się śni? przeważnie coś zupełnie bez sensu, ale o spóźnieniu na wyjazd też już parę razy bylo
07 stycznia 2019 09:45 / 1 osobie podoba się ten post
Czuje sie pocieszona przez Was czesto też śni mi się jakby ten sam sen  ,mam na mysli jakieś miejsce, gdzie chodze bez celu nie znam tego miejsca ,jest ładne..... Hm co w tej głowie człowiekowi siedzi