Powitajki przy kawie 48

15 maja 2019 20:13 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

A ja tak z innej beczółki :-) czy wiecie że nasze forum Hiltonem nazywają?Ale czemu?:-) ktoś kto tu już dłużej pisze może wie ....tak tylko z czystej ciekawości pytam 

Nie warto dociekac  stare czasy , początkowo piękne , później wszystko się zmieniło na gorsze . Na początku nagle była cenzura , trudno w to uwierzyć . Potem się kliki potworzyły , wszystko się rozsypało , sporo foremek odeszło , niektórych szkoda było , innych uffff.
Dzisiaj forum jest inne , co nie znaczy ,że gorsze. 
15 maja 2019 20:21 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

Zaniechałem polowania, bo plecak znalazłem :bravo: niebieski, 20 litrów:-)
Dzięki:-):buziaki1:

Z flaszkami czy luzem
15 maja 2019 20:23 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

A ja tak z innej beczółki :-) czy wiecie że nasze forum Hiltonem nazywają?Ale czemu?:-) ktoś kto tu już dłużej pisze może wie ....tak tylko z czystej ciekawości pytam 

W Hiltonie oprócz kasy trzeba też  mieć kulturę .
15 maja 2019 20:44 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Z flaszkami czy luzem:smiech2:

E.. tam, pusty, ja jestem grzeczny chłopak, w pracy nie piję alkoholu
15 maja 2019 20:50 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Nie warto dociekac:-)  stare czasy , początkowo piękne , później wszystko się zmieniło na gorsze . Na początku nagle była cenzura , trudno w to uwierzyć . Potem się kliki potworzyły , wszystko się rozsypało , sporo foremek odeszło , niektórych szkoda było , innych uffff.

Nie dociekam przecież, to tylko luźne pytaniektoś mi o tej nazwie wspomniał, ale też  nie potrafił wytłumaczyć ,wiec pytamu u źródła 
15 maja 2019 20:51 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

W Hiltonie oprócz kasy trzeba też  mieć kulturę .

Rozumiem 
15 maja 2019 20:55 / 4 osobom podoba się ten post
dorotee

Nie warto dociekac:-)  stare czasy , początkowo piękne , później wszystko się zmieniło na gorsze . Na początku nagle była cenzura , trudno w to uwierzyć . Potem się kliki potworzyły , wszystko się rozsypało , sporo foremek odeszło , niektórych szkoda było , innych uffff.

Pierwsze słyszę o tym Hiltonie  a jestem tu już jakiś czas . Jak mam być szczera to wydaje mi się że teraz jest lepiej . Jestem tu jakoś od 2017 jeszcze będąc w Anglii i wcześniej było jakby gorzej .. było kilka osób , zwłaszcza pewna Basia .. które nie dały nic napisać bo zaraz była krytyka i narzucanie swojego zdania .. wykłócanie się z innymi o rację . Czytałam  tą książkę ,, Perły rzucone przez damy ,,  bije z niej coś dziwnego jakby agresja , albo bardziej brak zrozumienia dla starości , dla ludzi dla tego zawodu .. może to i lepiej że teraz forum jest okrojone ?? 

15 maja 2019 21:55 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

E.. tam, pusty, ja jestem grzeczny chłopak, w pracy nie piję alkoholu:-)

Mogą być flaszki z wodą mineralną...
15 maja 2019 21:59 / 5 osobom podoba się ten post
Ewelina645

Pierwsze słyszę o tym Hiltonie  a jestem tu już jakiś czas . Jak mam być szczera to wydaje mi się że teraz jest lepiej . Jestem tu jakoś od 2017 jeszcze będąc w Anglii i wcześniej było jakby gorzej .. było kilka osób , zwłaszcza pewna Basia .. które nie dały nic napisać bo zaraz była krytyka i narzucanie swojego zdania .. wykłócanie się z innymi o rację . Czytałam  tą książkę ,, Perły rzucone przez damy ,,  bije z niej coś dziwnego jakby agresja , albo bardziej brak zrozumienia dla starości , dla ludzi dla tego zawodu .. może to i lepiej że teraz forum jest okrojone ?? 

Podoba mi się tutaj w tym Waszym, a właściwie mogę powiedzieć naszym,Hiltonie. 
Jestem z Wami od niedawna, kiedyś zaglądałam na forum,podczytywałam, ale nie rejestrowałam się, bo zwyczajnie irytowało mnie wiele wpisów ,takich pierdu pierdu o niczym, często pełnych wulgaryzmów, chociaż wykropkowanych,to wiadomo było, o co chodzi. To nie tak,że byłam zszokowana słownictwem, też potrafię zak...wować,jak jest taka potrzeba,ale miałam często wrażenie, że trafiłam na jakiś lichy portal randkowy,a nie na forum opiekunów osób starszych .Kojarzę jakąś niepowtarzalną Barbarę, nie wiem,czy to ta od pereł i dam, czy inna.
Na tego bloga z perłami też zaglądałam, w nadziei,że się czegoś nauczę czy skorzystam z rad doświadczonej opiekunki, ta osoba bardzo się reklamowała ,ale też się rozczarowałam .
Czytając jej posty, czułam się, jakby sroga pani nauczycielka w podstawówce, ciągle mnie pouczała .
Od jakiegoś czasu zrobiło się tutaj spokojniej i bardziej kulturalnie, w porównaniu z tym,co było, to już Wersal ,a nie Hilton .
Dkatego też do Was dołączyłam, z czego jestem bardzo zadowolona.
O, tak właśnie, bez emocji, kulturalnie i wyważenie ,chciałam się z Wami tym moim wywodem podzielić 

15 maja 2019 22:23 / 6 osobom podoba się ten post
Gusia29

Podoba mi się tutaj w tym Waszym, a właściwie mogę powiedzieć naszym,Hiltonie. 
Jestem z Wami od niedawna, kiedyś zaglądałam na forum,podczytywałam, ale nie rejestrowałam się, bo zwyczajnie irytowało mnie wiele wpisów ,takich pierdu pierdu o niczym, często pełnych wulgaryzmów, chociaż wykropkowanych,to wiadomo było, o co chodzi. To nie tak,że byłam zszokowana słownictwem, też potrafię zak...wować,jak jest taka potrzeba,ale miałam często wrażenie, że trafiłam na jakiś lichy portal randkowy,a nie na forum opiekunów osób starszych .Kojarzę jakąś niepowtarzalną Barbarę, nie wiem,czy to ta od pereł i dam, czy inna.
Na tego bloga z perłami też zaglądałam, w nadziei,że się czegoś nauczę czy skorzystam z rad doświadczonej opiekunki, ta osoba bardzo się reklamowała ,ale też się rozczarowałam .
Czytając jej posty, czułam się, jakby sroga pani nauczycielka w podstawówce, ciągle mnie pouczała .
Od jakiegoś czasu zrobiło się tutaj spokojniej i bardziej kulturalnie, w porównaniu z tym,co było, to już Wersal ,a nie Hilton :-).
Dkatego też do Was dołączyłam, z czego jestem bardzo zadowolona.
O, tak właśnie, bez emocji, kulturalnie i wyważenie ,chciałam się z Wami tym moim wywodem podzielić :-)

Bo jestesmy tutaj zeby sie rano przywitac przy kawce, pochwalic lub pozalic  jak jest na szteli czy razem poodliczac dni zeby szybciej zlecialo do urlopu a nie do krytyki i pouczania, ze nalezy robic tak lub nie. Duzo nas tu bylo odkad jestem na forum ale polowa "za madrych" i pozostalych miala za nic. Chyba ich juz tu nie ma. Nic straconego forum bez nich daje sobie swietnie rade.  I tak trzymajmy. 
16 maja 2019 05:00 / 5 osobom podoba się ten post
No i biorę sie za kawe,bo ze spania,to raczej nici.Za oknem szaro,buro a mnie czekaja dziś urzędowe sprawy noi ten nieszczęsny fittnes po południu.O,rany ...
16 maja 2019 06:25 / 7 osobom podoba się ten post

Witam, życzę smacznej  i miłego dnia
16 maja 2019 06:56 / 6 osobom podoba się ten post
Witam i ja czwartkowo. Dziś pada za oknem, więc pobawimy się w sprzątaczkę.
Miłego dnia wszystkim.
16 maja 2019 07:04 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry
Ja już po pierwszej kawce
Dziś nie będzie żadnych zawirowań i gości więc prawdopodobnie czeka mnie spokojny dzień ..
Dobrego dnia życzę wszystkim
16 maja 2019 07:10 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. Za oknem słońce nieśmiało wstaje. Dziś zapowiada się dobry i szybki dzień. Babcia od 15 do 18 idzie na spotkanie seniorów do tutejszej parafii. Ja wskakuje w tym czasie na  i zwiedzam okolice. Wpierw ugotuje obiad , zrobię swoje pranie co by nikt nie mówił że na urlopie jestem.  Ale teraz jeszcze chwilkę poleżę. Nie mam przymusu rannego wstawania.  Miłego dnia opiekunkowo. 
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.