Powitajki przy kawie 51

09 października 2019 18:12 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

I tak wiedziałam, że to do mnie :oczko:
A takie ustrojstwo też chcem mieć! Gdzie można nabyć ,drogą kupna , owe coś ?

He, he, he Gusiu to w MediaMarkt albo innym dyskoncie . Ja kupiłam w Pewexie 
09 października 2019 18:33 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

He, he, he Gusiu to w MediaMarkt albo innym dyskoncie . Ja kupiłam w Pewexie :lol3:

Oj, to stary Ci on ,pewnie i temperatury prawdziwej nie pokazuje . W czasach Pewexów ,to malo co prawdę pokazywało 
09 października 2019 19:13 / 4 osobom podoba się ten post
Witam na chwilkę (żona bierze ) i pozdrawiam Opiekunkowo. Miłego wieczoru i spokojnej nocy.... Tego Wam życzę

Gusia.. szczęśliwej podróży
09 października 2019 19:26 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

Witam na chwilkę (żona bierze :kapiel: :smiech3:) i pozdrawiam Opiekunkowo. Miłego wieczoru i spokojnej nocy.... Tego Wam życzę:-):dobranoc3:

Gusia.. szczęśliwej podróży:buziaki1::-)

Dziekuję 
09 października 2019 19:56 / 3 osobom podoba się ten post
Dostałam przed chwilą link z filmem o pracy opiekunki. Po niemiecku-telewizja ARTE, więc jest nadzieja, że to nie tendencyjna reklamówka jakiejs firmy lub posrednika. Na początku myslałam, że mnie wysyłający link gdzieś dojrzał wśród pasażerek busa, jak jezdziłam do DE kilka lat temu, ale nie . Przewoźnik śląski 

09 października 2019 21:55 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Oj, to stary Ci on ,pewnie i temperatury prawdziwej nie pokazuje . W czasach Pewexów ,to malo co prawdę pokazywało :-)

Stary ale jary 
09 października 2019 22:27 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Dostałam przed chwilą link z filmem o pracy opiekunki. Po niemiecku-telewizja ARTE, więc jest nadzieja, że to nie tendencyjna reklamówka jakiejs firmy lub posrednika. Na początku myslałam, że mnie wysyłający link gdzieś dojrzał wśród pasażerek busa, jak jezdziłam do DE kilka lat temu, ale nie . Przewoźnik śląski :-)

Malgi, czy to ta Strzałka ?
10 października 2019 06:23 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Malgi, czy to ta Strzałka ?

Nie, do Agaty niepodobna.
10 października 2019 06:25 / 9 osobom podoba się ten post
A w temacie:
Witam wszystkich czwartkowo - mój trzeci na adresie.
Miłego dnia wszystkim
10 października 2019 06:29 / 10 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich czwartkowo. ostatni tutaj czwartej i jeszcze jutro.  Późno poszłam spać ale rano też już spać nie mogłam. Więc teraz tylko poleguje i srajfon w ręku. Dobrego dnia ludziska i w miarę dobrej pogody Wam życzę bo u mnie znowu  bo słyszę jak deszcz o szyby się tłucze. Teraz kto ma ochotę zapraszam na 
10 października 2019 07:04 / 9 osobom podoba się ten post
Witam cieplutko  Ciemno wszędzie głucho wszędzie co to będzie co to będzie....A niech będzie czwartek Miłego dnia Wszystkim 
10 października 2019 07:18 / 10 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo miłego dnia kochani
10 października 2019 07:32 / 9 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich!
Wolny dzień dzisiaj, ale pada. To zrobię to, czego w wolne dni nie robiłam- posprzątam trochę....
10 października 2019 07:35 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry - u nas już nie pada, u nas leje  Smutny dzień się zapowiada . Ale, nic to, zyczę spokojnego dnia  .
10 października 2019 07:41 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Dostałam przed chwilą link z filmem o pracy opiekunki. Po niemiecku-telewizja ARTE, więc jest nadzieja, że to nie tendencyjna reklamówka jakiejs firmy lub posrednika. Na początku myslałam, że mnie wysyłający link gdzieś dojrzał wśród pasażerek busa, jak jezdziłam do DE kilka lat temu, ale nie . Przewoźnik śląski :-)

Obejrzałam, jak zwykle w takich filmacj opiekunka nawet spi w makijażu .  Może to nawał roboty, że nie ma czasu się umyć ? z zainteresowaniem wysłuchałam treści dotyczących spraw finansowych . 
); ?>
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.