Powitajki przy kawie 51

11 października 2019 06:20 / 8 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie wszystkich.  Piątek, piateczek, piatuniu. Mój ostatni na tym adresie. Zakupy zrobione, jeszcze tylko tylko zmienić pościel i wstawić pranie oraz wyprowadzić się do salonu. A teraz dla wszystkich robię kawkę.  Chcecie? To zapraszam. Dobrego i spokojnego dnia ludziska. 
11 października 2019 06:32 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry!
Dusia, kawa mi potrzebna, bo czekam.... Dziś pflege robić prysznic przyszła jeszcze zanim śniadanie zjadłyśmy. Coś ostatnio wcześnie przychodzi i koleżanki wkurza- bo o tej porze, to w łóżkach jeszcze są..
11 października 2019 06:47 / 7 osobom podoba się ten post
Witam piątkowo. Piątek - weekendu początek.
Dziś pracowity dzień zaplanowałam.
Miłego dnia wszystkim
11 października 2019 06:51 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Tylko czemu mnie się jakoś byle jak trafia. Jak pdp ok to rodzina popier.....szkoda gadać. :-)Opiekunka robi swoje ratuje człowieka jeszcze za to po dupie dostaje...dobrze że to już koniec i jadę w sobotę do domu bo bym tutaj zgłupiała. Tylko szkoda mi tej co tu przyjedzie, o ile będzie miała do kogo przy takim stanie pdp . 

Ty szukaj lepszej firmy i lepszego zlecenia.
Jak to mówią - szukajcie - a znajdziecie.
11 października 2019 07:00 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo miłego piątku kochani
11 października 2019 07:01 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Moja też :oklaski::oklaski: Bo my Lubuszanki zdolne jesteśmy :-)

11 października 2019 07:42 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień doberek U mnie też dziś porządki a potem wypad z chałupy do koleżanki  Weekend zapowiada się pogodny  to i energii przybędzie .Miłego piątku rodacy 
11 października 2019 08:17 / 5 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Tylko czemu mnie się jakoś byle jak trafia. Jak pdp ok to rodzina popier.....szkoda gadać. :-)Opiekunka robi swoje ratuje człowieka jeszcze za to po dupie dostaje...dobrze że to już koniec i jadę w sobotę do domu bo bym tutaj zgłupiała. Tylko szkoda mi tej co tu przyjedzie, o ile będzie miała do kogo przy takim stanie pdp . 

Ha Dusiu- może dlatego, że ratuje. Taka rodzina ma nadzieje, że tymczasowo opędzą opiekę nad rodzicem- oczekują że szybko zejdzie i  bedzie spokój. A tu taka z Polski przyjeżdza, stawia babcie czy dziadzia na nogi i plany pryskają jak bańka mydlana 
Wniosek taki...
Nie uszczęśliwiajmy Niemca na siłę ....

I dzien dobry Wszystkim...
11 października 2019 08:19 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Byłaś na grzybach ? Słyszałam, że do każdego grzyba w Szwajcarskich lasach przyklejone jest 20 franciszków .:smiech3:

Tak własnie jak sie wybiore na spacer, to nic nie widze. Pójdę po ciemku 
11 października 2019 08:25 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

A broń Cię Panie, przed biczowaniem :-)
Ciesz się, że wiesz za co pracujesz. A i hitra to Ty też nie jesteś ,bo mówisz gdzie szukać, żeby lepiej zarabiać!

No, no, no....Jestem hitra w granicach rozsądku, a namiary jakie podałam przy odrobinie chęci i zaangażowania , bardzo łatwo znaleźć. 
Mnie nikt niczego nie podał  , ani nie "załatwił". Jestem dość wytrenowana w osiąganiu jakichś tam celów, bo ani losu ani Opatrzności nie obarczam moimi zawodowymi ambicjami- dali nam ludziom rozum i wolną wolę, instrukcję jak uzywać- to wystarczy. Liczę tylko na to, że jak mi gdzieś coś tam nie wyjdzie, to popatrzą na mnie przez palce i wspomogą zastrzykiem- ale tylko energetycznym. W gotówkę zaopatrzę się już sama. 
11 października 2019 08:26 / 3 osobom podoba się ten post
Malgi

Ty szukaj lepszej firmy i lepszego zlecenia.
Jak to mówią - szukajcie - a znajdziecie.

Własnie .
11 października 2019 08:30 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Ha Dusiu- może dlatego, że ratuje. Taka rodzina ma nadzieje, że tymczasowo opędzą opiekę nad rodzicem- oczekują że szybko zejdzie i  bedzie spokój. A tu taka z Polski przyjeżdza, stawia babcie czy dziadzia na nogi i plany pryskają jak bańka mydlana :-)
Wniosek taki...
Nie uszczęśliwiajmy Niemca na siłę ....

I dzien dobry Wszystkim...

Od poniedziałku zgłaszam rodzinie ( siostrzeniec z żoną bo dziadek nie ma dzieci ani wnuków) że wysoki poziom cukru .mierzony w różnych porach dnia i po i przed posiłkiem i przed u oo podaniu insuliny. Cukier dochodzi nawet do 450. Rodzina na to " że jest stary i chory na cukrzycę". No mało co mnie szlag nie trafił. Wczoraj nie widząc żadnej reakcji ze strony rodziny miałam interwencje do agencji. Oni przekazali to rodzinie i od razu obraża i gniew. To widocznie jakbym poszła kupiła pdp pół tortu żeby zjadła też nie byłoby problemu! No nie . Wiem, że Niemcy są zimni ale takiej znieczulicy to naprawdę nie mogę pojąć. Udawaliby, że coś robią przed opiekunka, stwarzali pozory. A jadę juZ przyjedzie dziś kolejna i zobaczymy co będzie. Dziadek śpi na potęgę bez kontaktu nawet wczoraj przy 9birdxue przysnął i uderzył głową w talerz. 
11 października 2019 08:40 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Od poniedziałku zgłaszam rodzinie ( siostrzeniec z żoną bo dziadek nie ma dzieci ani wnuków) że wysoki poziom cukru .mierzony w różnych porach dnia i po i przed posiłkiem i przed u oo podaniu insuliny. Cukier dochodzi nawet do 450. Rodzina na to " że jest stary i chory na cukrzycę". No mało co mnie szlag nie trafił. Wczoraj nie widząc żadnej reakcji ze strony rodziny miałam interwencje do agencji. Oni przekazali to rodzinie i od razu obraża i gniew. To widocznie jakbym poszła kupiła pdp pół tortu żeby zjadła też nie byłoby problemu! No nie . Wiem, że Niemcy są zimni ale takiej znieczulicy to naprawdę nie mogę pojąć. Udawaliby, że coś robią przed opiekunka, stwarzali pozory. A jadę juZ przyjedzie dziś kolejna i zobaczymy co będzie. Dziadek śpi na potęgę bez kontaktu nawet wczoraj przy 9birdxue przysnął i uderzył głową w talerz. 

Jakbys dostała te pół tortu w promocji, to pewnie by nie było problemu .
Napatrzysz się jeszcze, choć Ci tego nie życzę. Rodzina najwyrażniej nie chciała, żeby tam w jakiejś jej plany ingerowac, bo to i by trzeba było lekarza sprowadzic, badania wykonac. Jak pdp w jakims stopniu niesprawny to i tramnsport na badania załatwic. To wszystko wymaga czasu i zaangazowania.
My opiekunki jak widzimy coś takiego, to zwyczajnie wychodzimy z siebie. Ale nie jest tak, że np. Pflegi tego nie widzą. Widzą, wypiszą zalecenia, ale nie wolno im ingerowac w wole pacjenta , rodziny.
11 października 2019 08:40 / 6 osobom podoba się ten post
Piątkowe dzień dobry i życzę Wam miłego dnia. Ja gnam na rynek po owoce i warzywa, a potem czeka na obróbkę 2kg żurawiny już przemrożonej. Jutro wpadają moje trojaki na przechowanie, więc kociołek ogórkowej i placki z jabłkami obowiązkowo. Nadal czekam na telefon od Famili która mnie wstępnie zaklepała.Chyba coś się odczarowało, bo mam 3 oferty niezłe do rozpatrzenia, ale pośpiechu nie ma. 
11 października 2019 08:50 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Dusiu, poinformowałaś firmę i to najważniejsze, bo to twoje zabezpieczenie, rodzina obrażona bo pewnie wolą już dziadka na cmentarz odprowadzić a nie do doktora. Ciężko to zrozumieć, a jeszcze gorzej się pogodzić z taką ignorancją, ale to wybór rodziny i nic nie poradzisz. Trzymaj się i myśl o urlopie.
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.