Powitajki przy kawie 51

11 października 2019 08:52 / 7 osobom podoba się ten post
Witam w piątek kochani! Wiem, że to nie ten wątek ale poradzcie....od wczorajszego popoludnia nie odbierają nam telewizory...Keine signal.Jestesmy same z babcią.Bez telewizora to będzie tragedia....
11 października 2019 08:53 / 8 osobom podoba się ten post
Dzien dobry:piątek rozpoczęty...rehabilitantka była..nawet punkualnie..pogoda narazie ponura i wietrznatrzeba sobie humor poprawic kubeczkiemSpokojnego dnia wszystkim
11 października 2019 08:56 / 3 osobom podoba się ten post
Damessa

Witam w piątek kochani! Wiem, że to nie ten wątek ale poradzcie....od wczorajszego popoludnia nie odbierają nam telewizory...Keine signal.Jestesmy same z babcią.Bez telewizora to będzie tragedia....

Jesli nie ma sygnału to trzeba zadzwonic .tylko musisz wiedziec z jakiego źrodła odbieracie
11 października 2019 09:11 / 3 osobom podoba się ten post
Damessa

Sprawdziłabym czy wyjście od anteny się  nie wysunęło. Czasem umknie taki szczegół. Jesli wiesz jaką masz tam telewizję, to wejdź w ustawienia i spróbuj wyszukać kanały na nowo. Może coś się i z dekoderem dziać. Jeżeli nie bardzo się orientujesz w tych sprawach, to trzeba zawołac technika, albo może macie tam sąsiada, który by pomógł?
11 października 2019 09:51 / 3 osobom podoba się ten post
Damessa

Dekoder zresestuj. Wyłącz z prądu na 5 minut.
11 października 2019 09:57 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowa czekam na hydraulika
11 października 2019 10:58 / 4 osobom podoba się ten post
Malgoszg

Nobla literackiego mamy! Moja Lubuszanka Olga Tokarczuk :oklaski1:

Aż miło za taki sukces! Czekam, może Owsiak też dzisiaj dostanie. 
11 października 2019 11:24 / 1 osobie podoba się ten post
GrazynaM55

Aż miło za taki sukces! Czekam, może Owsiak też dzisiaj dostanie. 

Premier Etiopii otrzymał pokojowa Nagrodę Nobla 
11 października 2019 11:42 / 7 osobom podoba się ten post
Witam milutko Opiekunkowo. Potem poczytam, co naklepałyście dziewczyny
Urlopik w barwach złotej jesieni zaliczony, grzybki pozbierane, witalnych sił przybyło
Dusi(i) życzę szczęśliwego powrotu do domciu
11 października 2019 14:46 / 5 osobom podoba się ten post
Dzien dobry- chyba to piatek .Wyszlam z lasu i nie mam kalendarza przy sobie .Wierze , ze sie nie pogubilam . Spokojnego popoludnia .

11 października 2019 15:20 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Sprawdziłabym czy wyjście od anteny się  nie wysunęło. Czasem umknie taki szczegół. Jesli wiesz jaką masz tam telewizję, to wejdź w ustawienia i spróbuj wyszukać kanały na nowo. Może coś się i z dekoderem dziać. Jeżeli nie bardzo się orientujesz w tych sprawach, to trzeba zawołac technika, albo może macie tam sąsiada, który by pomógł?

Dzieki...zadzwonilam do  naprawy telewizorów. Pan wszystko sprawdzał ...i nic nie znalał.Był tak miły ,że  sam zadzwonoł do Vodafone. Przyjadą  wieczorem...
11 października 2019 15:21
Malgoszg

Dekoder zresestuj. Wyłącz z prądu na 5 minut.

Tu nie ma dekodera...
11 października 2019 15:23
Agnesssa

Jesli nie ma sygnału to trzeba zadzwonic .tylko musisz wiedziec z jakiego źrodła odbieracie

Zgadza się....dziękuję  kolejne doświadczenie 
11 października 2019 15:48 / 2 osobom podoba się ten post
Damessa

Dzieki...zadzwonilam do  naprawy telewizorów. Pan wszystko sprawdzał ...i nic nie znalał.Był tak miły ,że  sam zadzwonoł do Vodafone. Przyjadą  wieczorem...
:-)

Vodafone lubi nawalać-jakis mało sprawny operator, któremu może nakazano to czy tamto zdjac z anteny- wyłączył wszystko
11 października 2019 16:01 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Tylko czemu mnie się jakoś byle jak trafia. Jak pdp ok to rodzina popier.....szkoda gadać. :-)Opiekunka robi swoje ratuje człowieka jeszcze za to po dupie dostaje...dobrze że to już koniec i jadę w sobotę do domu bo bym tutaj zgłupiała. Tylko szkoda mi tej co tu przyjedzie, o ile będzie miała do kogo przy takim stanie pdp . 

Dusiu, Tobie tez sie trafi i nie tylko trafi, bedziesz w takich wybierala. Nie wmawiaj sobie, ze masz pecha . Bo nic gorszego nie moze byc jak tska ocena  samej siebie . Tez mialam ciezkawe sztele, z czasem jednak nauczylam sie  "byc  w pracy " . Dlatego nigdy sie nie skarże , swoje robie , bo wiecej nic nie moge zrobic niz to co powinnam.
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.