Powitajki przy kawie 51

11 października 2019 16:29 / 4 osobom podoba się ten post
GrazynaM55

Aż miło za taki sukces! Czekam, może Owsiak też dzisiaj dostanie. 

Przyjdzie i na Niego czas  WOŚP wspieram co roku, moje dziecko skorzystało ze sprzetu zakupionego dzięki nim. A w tym roku roku byłam pierwszy raz na Woodstocku i wiem już że za rok też tam będę 
11 października 2019 16:33 / 3 osobom podoba się ten post
Malgoszg

Przyjdzie i na Niego czas :-) WOŚP wspieram co roku, moje dziecko skorzystało ze sprzetu zakupionego dzięki nim. A w tym roku roku byłam pierwszy raz na Woodstocku i wiem już że za rok też tam będę :-)

Mieszkam   18 km.  od   Woodstock 
11 października 2019 16:34 / 2 osobom podoba się ten post
A czytaliście o skażonym mleku 1,5 % świeżym ? Ze znakami DE 08 chyba trzeba zwrócić albo wylać .
11 października 2019 16:49 / 3 osobom podoba się ten post
Damessa

Mieszkam   18 km.  od   Woodstock :-)

Ale masz blisko  ja troche dalej bo w Zielonej Górze  może się spotkamy na festiwalu hi hi 
11 października 2019 16:49
dorotee

A czytaliście o skażonym mleku 1,5 % świeżym ? Ze znakami DE 08 chyba trzeba zwrócić albo wylać .

Nic nie słyszałam. Gdzie te DE 08 ma pisać?

11 października 2019 16:53 / 3 osobom podoba się ten post
Malgoszg

Przyjdzie i na Niego czas :-) WOŚP wspieram co roku, moje dziecko skorzystało ze sprzetu zakupionego dzięki nim. A w tym roku roku byłam pierwszy raz na Woodstocku i wiem już że za rok też tam będę :-)

Ze dwa lata temu wybierałyśmy się z koleżankami, ale nie wyszło. Nie zmartwiłam się zbytnio, bo czułam się trochę tak za wiekowa. Skoro tam byłaś, to jak tam jest- 50+ też może tam się dobrze czuć? Bo pewnie te dwie moje szalone koleżanki temat poruszą w przyszłym roku....
11 października 2019 17:01 / 2 osobom podoba się ten post
Werska

Nic nie słyszałam. Gdzie te DE 08 ma pisać?

Chyba pod datą ważności , mi się wczoraj skończyło , Bez De 508 , dzisiaj nie było chudego tylko bio .
11 października 2019 17:27 / 3 osobom podoba się ten post
Werska

Ze dwa lata temu wybierałyśmy się z koleżankami, ale nie wyszło. Nie zmartwiłam się zbytnio, bo czułam się trochę tak za wiekowa:-). Skoro tam byłaś, to jak tam jest- 50+ też może tam się dobrze czuć? Bo pewnie te dwie moje szalone koleżanki temat poruszą w przyszłym roku....

Przekrój wiekowy bardzo duży od tych dosłownie przy cycusiu po tych co mogliby być moimi dziadkami i naprawdę nie przesadzam  a jak tam jest? To trzeba po prostu przeżyć, ja wróciłam zmęczona ale z bananem na ustach i z bardzo pozytywnym nastawieniem do świata  Nie pożałujesz 
11 października 2019 20:01 / 4 osobom podoba się ten post
Werska

Ze dwa lata temu wybierałyśmy się z koleżankami, ale nie wyszło. Nie zmartwiłam się zbytnio, bo czułam się trochę tak za wiekowa:-). Skoro tam byłaś, to jak tam jest- 50+ też może tam się dobrze czuć? Bo pewnie te dwie moje szalone koleżanki temat poruszą w przyszłym roku....

Dla każdego  wieku tam coś się znajdzie,naprawdę Kilka scen, różna  muza....super!Trzeba tam być. Mam 50+
11 października 2019 20:37 / 3 osobom podoba się ten post
Damessa

Dla każdego  wieku tam coś się znajdzie,naprawdę :-)Kilka scen, różna  muza....super!Trzeba tam być. Mam 50+:smiech3:

Dokładnie tak jak Damessa mówi - trzeba tam być, ja 50+ będę za 4 lata . My byliśmy jedną noc, my dwie dziewczyny spałyśmy w samochodzie a panowie w małym namiocie. Strach był przed Toi Toi ale okazało się że nie taki Toi Toi straszny  no i od czego są mokre chusteczki np. Bambino Za rok jedziemy na dłużej
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.