Powitajki przy kawie 52

12 października 2019 04:47 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w sobotni poranek,witam się dziś pierwsza, chyba jeszcze wszyscy śpią, może zbudzi kogoś aromat świeżo zaparzonej kawyzapraszam i życzę spokojnej soboty
12 października 2019 05:45 / 7 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie.  Stoimy właśnie w Okmianach mamy króciutka przerwę i jedziemy do Wrocławia gdzie będę miała przesiadkę. Wczoraj zmiana planów i zamiast dziś wyjechałam Sindbadem o godzinie 18. Teraz musimy nadrobić drogi bo po stronie jeszcze niemieckiej Pani nam zasłabła i wzywaliśmy na postoju karetkę. Wszystko skończyło się ok i jedziemy dalej. Teraz kawką  byle jaka . Ale jeszcze trochę i napoje się dobrej na tarasie w swoim ranczu. Dobrego dnia dla Was. 
12 października 2019 06:11 / 7 osobom podoba się ten post
marta74

Dzień dobry w sobotni poranek,witam się dziś pierwsza, chyba jeszcze wszyscy śpią, może zbudzi kogoś aromat świeżo zaparzonej kawy:kawa::kawa:zapraszam i życzę spokojnej soboty

Mnie obudził gong. Moja PDP wymsknęła się w drodze na toaletenstuhl i wylądowała na podłodze. Może zrozumie, że po to ma od dwóch tygodni zakładane pampersy, żeby było bezpieczniej i bez budzenia wszystkich wokół.
A w temacie: witam sobotnio wszystkich i życzę miłego, spokojnego dnia.
12 października 2019 07:03 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo miłej jesiennej soboty
12 października 2019 07:07 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia - bezpiecznej podróży
12 października 2019 07:23 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. Dziś lekko...... , bo mi szlag trafił system w telefonie. Nie trafiłby, jakbym nie próbowała aktualizować. Zbootować fona w zasadzie to nie jest jakaś trudna rzecz, ale nie w tym modelu co mam. Nie ma programu na komputer przez ktory można by to było zrobic, bo Asus jako producent zalecił wgranie calej paczki , którą trzeba zgrac na bootowalną karte SD. Wiec muszę nową kartę kupić i zacząć się w tym grzebać. Mam nadzieję , że się uda, bo stary tel, który przytomnie ze sobą zabralam , trochę jest mało sprawny. Jak sobie pomyslę o tej grzebaninie to mnie trafia. No nic.
Wam życzę dnia bez niespodzianek, chyba że będą miłe.
12 października 2019 07:24 / 4 osobom podoba się ten post
Werska

Ze dwa lata temu wybierałyśmy się z koleżankami, ale nie wyszło. Nie zmartwiłam się zbytnio, bo czułam się trochę tak za wiekowa:-). Skoro tam byłaś, to jak tam jest- 50+ też może tam się dobrze czuć? Bo pewnie te dwie moje szalone koleżanki temat poruszą w przyszłym roku....

Muzyka jest ponad podziałami wiek nie ma znaczenia Wiem co pisze
12 października 2019 07:27 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Muzyka jest ponad podziałami :-)wiek nie ma znaczenia :-)Wiem co pisze

Prawda. Na ostatniej imprezie techno przecież byli ludzie w wieku od smarkacza, po seniora. Byli tez ludzie niepełnosprawni.
12 października 2019 07:32 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Dzień dobry. Dziś lekko......:zlosc: , bo mi szlag trafił system w telefonie. Nie trafiłby, jakbym nie próbowała aktualizować. Zbootować fona w zasadzie to nie jest jakaś trudna rzecz, ale nie w tym modelu co mam. Nie ma programu na komputer przez ktory można by to było zrobic, bo Asus jako producent zalecił wgranie calej paczki , którą trzeba zgrac na bootowalną karte SD. Wiec muszę nową kartę kupić i zacząć się w tym grzebać. Mam nadzieję , że się uda, bo stary tel, który przytomnie ze sobą zabralam , trochę jest mało sprawny. Jak sobie pomyslę o tej grzebaninie to mnie trafia. No nic.
Wam życzę dnia bez niespodzianek, chyba że będą miłe.

Zaczęłaś dość ciężko a że doopa jestem w tej materii to nic nie kapuję a już rana to wcale ,U mnie głośność tylko manualnie bo knefel volume wysiadł i z załączaniem też problem, mam go na gwarancji, więc jak zalece po powrocie do salonu to 

12 października 2019 07:35 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Prawda. Na ostatniej imprezie techno przecież byli ludzie w wieku od smarkacza, po seniora. Byli tez ludzie niepełnosprawni.

Byłam na wielu koncertach atmosfera jest niesamowita to trzeba przeżyć kto tam patrzy na wiek ?Tak dla odmiany  moja córa na mecze piłki nożnej jeżdzi a jaki kibic z niej oczywiście nie sama z obstawą i to kilkuosobową
12 października 2019 07:37 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Zaczęłaś dość ciężko a że doopa jestem w tej materii to nic nie kapuję a już rana to wcale ,U mnie głośność tylko manualnie bo knefel volume wysiadł i z załączaniem też problem, mam go na gwarancji, więc jak zalece po powrocie do salonu to:przeklina: :-)

Ja tez nowicjuszka. Kiedys mi padł system w Nokii, ale przez program, który byl dostępny wgrałam nowy i było po kłopocie. Tu musze kombinowac. Tel jest na gwarancji, ale sama narobiłam bałaganu. Przyszło mi do głowy, zeby go do serwisu podrzucić, bo nawet jakby mi sie nie udalo, to taka usługa nie bedzie dużo kosztowac.Zobacze dziś.
U Ciebie to problem sprzętowy- to tylko serwis. 
12 października 2019 07:38 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Byłam na wielu koncertach atmosfera jest niesamowita to trzeba przeżyć kto tam patrzy na wiek ?Tak dla odmiany  moja córa na mecze piłki nożnej jeżdzi a jaki kibic z niej:-) oczywiście nie sama z obstawą i to kilkuosobową:-)

Nikt. Nikt się nie przyglada, ani nie wydziwia. Muzyka łączy pokolenia.
12 października 2019 07:40 / 6 osobom podoba się ten post
Witam  o poranku  Pięknie ma być więc plener zaliczyć trzebaMiłej soboty ludkowie oby nam się dobrze działo
12 października 2019 07:45 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Muzyka jest ponad podziałami :-)wiek nie ma znaczenia :-)Wiem co pisze

Ja  z racji że  mialam blisko  , to  wybierałam co  chce  zobaczy/posłuchać / i  przyjeżdżam  na dany  występ. Ale zaparkować  samochód....to było wyzwanie....Tak więc  za rok spotykamy  sie  w Kostrzynie nad Odrą! POL Rock and Roll!!  Siema
12 października 2019 07:46 / 6 osobom podoba się ten post
Witam Opiekunkowo
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.