Powitajki przy kawie 52

10 listopada 2019 12:39 / 7 osobom podoba się ten post
Witam z lotniska w Oslo, popijam kawę Mocca, ostatnio moją ulubioną  ze względu na baaardzo niewiele słodyczy spożytych w ostatnim miesiącu 
Nadrabiam więc kawą z czekoladą 
Jeszcze 45 min do odlotu i wkrótce będę mogła pooddychać, może nie takim czystym , jak tutaj, ale naszym,  polskim powietrzem. 
Miłego popołudnia 
10 listopada 2019 12:40 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Witajcie:-)Drugi dzień kuchennych rewolucji :hihi:Wczoraj było na prawdę głośno i wesoło a dziś ciąg dalszy .Muszę kupić większy stół koniecznie ,pytanie gdzie go postawie ?,może w przedpokoju a wyrazie czego rozciągnę na korytarz:hihi: i sąsiada też zaproszę na bibkę.Milego dnia ludu pracujący:buziaki2: 

Chałupę se większą kup. 
10 listopada 2019 12:42 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Witam z lotniska w Oslo, popijam kawę Mocca, ostatnio moją ulubioną  ze względu na baaardzo niewiele słodyczy spożytych w ostatnim miesiącu :-)
Nadrabiam więc kawą z czekoladą :pije kawe:
Jeszcze 45 min do odlotu i wkrótce będę mogła pooddychać, może nie takim czystym , jak tutaj, ale naszym,  polskim powietrzem. 
Miłego popołudnia :kwiatek dla ciebie2:

Po dzisiejszej nocy Fetsund Norwegia. 
10 listopada 2019 12:43 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Chałupę se większą kup. :hihi:

Po co Dusia, lepiej na zwiedzanie kasę wydać co zobaczysz to Twoje 
10 listopada 2019 12:46 / 5 osobom podoba się ten post
Anka1

Kawusie z chęcią:-) a na ciacho to ja zapraszam. W Z tke popełniłam:gotowanie:jakiś tak przez przypadek

Zjadłabym ciacho. Chyba sobie zaraz racuchów usmaze. I sama zjem bo mój pdp nie je słodkiego. 
10 listopada 2019 12:48 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Po co Dusia,:-) lepiej na zwiedzanie kasę wydać co zobaczysz to Twoje 

Ja mam duży pokój na swoim ranczu na wsi. Kupiłam duży rozkładany stół i myslus ze ok? Jak się zjedziemy wszyscy to muszę dostawiać mały z tarasu bo ciasno bo nas sporo przy stole. 
10 listopada 2019 13:30 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Witajcie:-)Drugi dzień kuchennych rewolucji :hihi:Wczoraj było na prawdę głośno i wesoło a dziś ciąg dalszy .Muszę kupić większy stół koniecznie ,pytanie gdzie go postawie ?,może w przedpokoju a wyrazie czego rozciągnę na korytarz:hihi: i sąsiada też zaproszę na bibkę.Milego dnia ludu pracujący:buziaki2: 

A może jak Chińczycy na poduszkach wiesz ile zaoszczędzisz
10 listopada 2019 13:31 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia1978

Zjadłabym ciacho. Chyba sobie zaraz racuchów usmaze. I sama zjem bo mój pdp nie je słodkiego. 

Uwielbiam racuchy ale dodaje trochę pokrojonych jabłek
10 listopada 2019 14:45 / 2 osobom podoba się ten post
Anka1

Uwielbiam racuchy ale dodaje trochę pokrojonych jabłek:-)

Ja też raczuchy lubię z jabłkami,mniam często robię a na ciacho to zaraz idziemy z pdp do kafejki,mniam
10 listopada 2019 15:50 / 4 osobom podoba się ten post
Dzien dobry Opiekunkowo-
10 listopada 2019 15:50 / 2 osobom podoba się ten post
Dzien dobry Opiekunkowo-
10 listopada 2019 16:14 / 9 osobom podoba się ten post
Witam się z Wami już z Polski 
Właśnie przejżdżam przez Elbląg, jeszcze 1,5 godz i będę w domku. 
Aż uwierzyć trudno, że parę godzin temu otaczał mnie zimowy krajobraz ,a Gdańsk powitał mnie pięknymi  kolorami jesieni w promieniach chylącego się ku zachodowi słońca. 
Przyjemnego, niedzielnego wieczoru 
10 listopada 2019 16:24 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, miłego, niedzielnego popołudnia
10 listopada 2019 16:38 / 8 osobom podoba się ten post
Dobry wieczór
10 listopada 2019 16:48 / 3 osobom podoba się ten post
Zofija

Dobry wieczór

Witaj Zofijko, coś dzisiaj wcześnie do domku wróciłaś ? Żadnych spotkań dzisiaj, czy już do pracy musisz wracać?
Przyjemnego wieczoru 
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.