Powitajki przy kawie 52

10 listopada 2019 17:51 / 10 osobom podoba się ten post
Dobry wieczór. Ja jak zwykle rano wstaję na "ostatni moment". Dzisiaj była u mnie piękna pogoda. Po obiadku poszłyśmy z pdp na spacer. Dłuuugi spacer. Ależ ta kobita ma motorek No wykończy mnie kiedyś.
Pozdrowionka dla wszystkich.
10 listopada 2019 18:08 / 5 osobom podoba się ten post
PDP. i Ja też spacerek zrobiliśmy , tylko że się mi dziadek przewrócił ,
nic tylko palec skaleczony , no cóż moja wina
10 listopada 2019 18:15 / 5 osobom podoba się ten post
Grabowiec26

PDP. i Ja też spacerek zrobiliśmy , tylko że się mi dziadek przewrócił ,
nic tylko palec skaleczony , no cóż moja wina

Tego nie przewidzisz . Tak bywa dbasz, pilnujesz, a tu potem moment i bum . Grunt, że to tylko palec . A który 
10 listopada 2019 18:19 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

Dobry wieczór. Ja jak zwykle rano wstaję na "ostatni moment". Dzisiaj była u mnie piękna pogoda. Po obiadku poszłyśmy z pdp na spacer. Dłuuugi spacer. Ależ ta kobita ma motorek :smiech3: No wykończy mnie kiedyś.
Pozdrowionka dla wszystkich.

Wiesz , miałam kiedys podopieczną z Al . qrna mało mnie nie wykonczyła na spacerach . Nic nie mogłam obejrzeć, zasuwała jak   "pershing" a ja zasapana za nią .
10 listopada 2019 18:26 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Tego nie przewidzisz . Tak bywa dbasz, pilnujesz, a tu potem moment i bum . Grunt, że to tylko palec . A który :-)

Mały u prawej.
10 listopada 2019 18:29 / 4 osobom podoba się ten post
Grabowiec26

Mały u prawej.

A, to idzie wytrzymać 
10 listopada 2019 18:50 / 11 osobom podoba się ten post
Hurra, już w domku 
Zdziwka, bo martwiłam się, że będzie zimno, kaloryfery na 1 zostawiłam, a tu cieplutko, nawet cieplej niż na ostatniej szteli w starym domu przy odkreconych kaliryferach na max
Dobrze, że Żabkę mam za rogiem, to jakieś małe zakupy jeszcze zrobię. 
Spokojnego wieczoru 
10 listopada 2019 19:03 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Hurra, już w domku :oklaski:
Zdziwka, bo martwiłam się, że będzie zimno, kaloryfery na 1 zostawiłam, a tu cieplutko, nawet cieplej niż na ostatniej szteli w starym domu przy odkreconych kaliryferach na max:smiech3:
Dobrze, że Żabkę mam za rogiem, to jakieś małe zakupy jeszcze zrobię. 
Spokojnego wieczoru :-)

Miłego wypoczynku w domowych pieleszach
10 listopada 2019 19:22 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Wiesz , miałam kiedys podopieczną z Al . qrna mało mnie nie wykonczyła na spacerach . Nic nie mogłam obejrzeć, zasuwała jak   "pershing" a ja zasapana za nią .

Mam prawie tak samo. Prawie, bo moja pdp ma parkinsona, dziwnego parkinsona. Reszta dokładnie taka sama  Więc mnie rozumiesz. 
10 listopada 2019 20:05 / 4 osobom podoba się ten post
Anka1

Miłego wypoczynku w domowych pieleszach:-)

Dziękuję 
Już właśnie to czynię 
Zakupy małe  zrobione, kolacja zjedzona, wyduszowana pod  swoim prysznicem w miękki mantel kąpielowy otulona,odpoczywam. 

Kominka niestety nie mam, ale świeczuszki i lampki pozapalane 

10 listopada 2019 21:15 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dziękuję :kwiatek dla ciebie2:
Już właśnie to czynię :-)
Zakupy małe  zrobione, kolacja zjedzona, wyduszowana pod  swoim prysznicem w miękki mantel kąpielowy otulona,odpoczywam. 
:odpoczynek_kominek:
Kominka niestety nie mam, ale świeczuszki i lampki pozapalane :-)

Takiej to dobrze
10 listopada 2019 22:09 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Takiej:odpoczynek_kominek: to dobrze:aniolki:

Nie zazdrosc przecież mówiła że nie ma kominka
10 listopada 2019 22:26 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Witaj Zofijko, coś dzisiaj wcześnie do domku wróciłaś ? Żadnych spotkań dzisiaj, czy już do pracy musisz wracać?
Przyjemnego wieczoru :kwiatek dla ciebie2:

To było takie zatrzymanie się w biegu. Na dobre (na noc) dopiero teraz wróciłam do domu. Do De wyjeżdżam we czwartek. 
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.