Powitajki przy kawie 52

12 października 2019 07:47 / 3 osobom podoba się ten post
Damessa

Ja  z racji że  mialam blisko  , to  wybierałam co  chce  zobaczy/posłuchać / i  przyjeżdżam  na dany  występ. Ale zaparkować  samochód....to było wyzwanie..:bravo:..Tak więc  za rok spotykamy  sie  w Kostrzynie nad Odrą! POL Rock and Roll!!  Siema:smiech3:

Kto wie....S+D+RR
12 października 2019 07:51 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Kto wie....:-)S+D+RR:zespol muzyczny1:

Zaczepiem Ciem tu. Mam info od szefa, że lepiej by mu bylo 25, bo nie pracuje w piatek . 18 pracuje a przełożenie terminu mu się wiąże z zarwaniem któregoś tam weekendu. 
12 października 2019 08:01 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Zaczepiem Ciem tu. Mam info od szefa, że lepiej by mu bylo 25, bo nie pracuje w piatek . 18 pracuje a przełożenie terminu mu się wiąże z zarwaniem któregoś tam weekendu. 

Nie ma sprawy ja jestem jak guma martwi mnie tylko że tak daleko pojedziesz no i koszta ....
12 października 2019 08:07 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Nie ma sprawy ja jestem jak guma :-)martwi mnie tylko że tak daleko pojedziesz no i koszta ....

Paradoksalnie to na terenie Szwajc mam taniej bo mam zniżke. Tzw Halbtaxa. Pisałas , że do Freiburga coby dojechać. Z Bazylei, bo tam musiałabym sie przesiąśc, to juz przejmuje pałeczkę Dojcze Bahn. Musiałabym w apce podejrzeć czy nie ma superszparownej ceny.
Nie jest az tak daleko, tyle że ta przesiadka własnie.
12 października 2019 08:11 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry sobotnio!
To w przyszłe wakacje spotykamy się w Kostrzynie nad Odrą! Dzięki za podzielenie się swoimi doświadczeniami- rozwiałyście moje wątpliwości. W tym roku temat nie został przez przyjaciółkę podjęty, bo jej tata był w terminalnym stanie... Ale w na przyszły rok....
Tina, też niewiele brakowało, żebym miała problem z telefonem. Mam nowy i PIN wprowadziłam, jak zawsze. Ale za namową syna, bawiąc się, wprowadziłam jeszcze włączanie na odcisk palca. No i nie wiadomo czemu PIN przestał działać. Jak inny wpiszę, to pisze, że błędny. Jak ten, to reaguje, ale telefon znów o PIN prosi. Po konsultacjach z synem stwierdziliśmy, że nie będę żadnych resetów, czy prób naprawy robić, żeby nie pogorszyć sytuacji. Jak wrócę do Polski, to spróbujemy. Zmienić nic nie mogę, bo przy każdej takiej próbie prosi o PIN, na który nie reaguje...
Ta technika jest aż "za bardzo", bo już nie da się obejść za pomocą młotka, tylko specjaliści albo sprzęt do wyrzucenia....
12 października 2019 08:13 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Paradoksalnie to na terenie Szwajc mam taniej bo mam zniżke. Tzw Halbtaxa. Pisałas , że do Freiburga coby dojechać. Z Bazylei, bo tam musiałabym sie przesiąśc, to juz przejmuje pałeczkę Dojcze Bahn. Musiałabym w apce podejrzeć czy nie ma superszparownej ceny.
Nie jest az tak daleko, tyle że ta przesiadka własnie.

Tina przemysł to dobrze to jakieś 80 km w jedną stronę prawda ? Ja nie mogę dalej tylko do Freiburga bo nie chce się za bardzo oddalać z racji dziadka, który po chemii źle się czuje .Ja się absolutnie nie pogniewam, może uda nam się kiedyś pracować bliżej siebie.Masz się przesiadać,kombinować? nie to zły pomysł tak myślę.   
12 października 2019 08:42 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Tina przemysł to dobrze to jakieś 80 km w jedną stronę prawda ? Ja nie mogę dalej tylko do Freiburga bo nie chce się za bardzo oddalać z racji dziadka, który po chemii źle się czuje .Ja się absolutnie nie pogniewam, może uda nam się kiedyś pracować bliżej siebie.Masz się przesiadać,kombinować? nie to zły pomysł tak myślę.   

Jak naprawie to co sie posypało w tel. to podejrze co i jak. Stary tel nie wytrzyma obciązenia jeszcze jedną aplikacją zwłaszcza niemiecką  
Napiszę tak- dla mnie to żadna trudność, a i ja jestem taki typ obieżyświata. Zobaczymy zresztą co z tego wyjdzie. Pogadamy jeszcze per tel. jak chcesz jak zrobie tego łobuza . 
Rozumiem, że nie chcesz dziadka zostawiac po dializach. U mnie na czas mojej nieobecnosci ktoś jest. Mogę sobie latać.
12 października 2019 08:51 / 2 osobom podoba się ten post
Werska

Dzień dobry sobotnio!
To w przyszłe wakacje spotykamy się w Kostrzynie nad Odrą! Dzięki za podzielenie się swoimi doświadczeniami- rozwiałyście moje wątpliwości. W tym roku temat nie został przez przyjaciółkę podjęty, bo jej tata był w terminalnym stanie... Ale w na przyszły rok....
Tina, też niewiele brakowało, żebym miała problem z telefonem. Mam nowy i PIN wprowadziłam, jak zawsze. Ale za namową syna, bawiąc się, wprowadziłam jeszcze włączanie na odcisk palca. No i nie wiadomo czemu PIN przestał działać. Jak inny wpiszę, to pisze, że błędny. Jak ten, to reaguje, ale telefon znów o PIN prosi. Po konsultacjach z synem stwierdziliśmy, że nie będę żadnych resetów, czy prób naprawy robić, żeby nie pogorszyć sytuacji. Jak wrócę do Polski, to spróbujemy. Zmienić nic nie mogę, bo przy każdej takiej próbie prosi o PIN, na który nie reaguje...
Ta technika jest aż "za bardzo", bo już nie da się obejść za pomocą młotka, tylko specjaliści albo sprzęt do wyrzucenia....

Mam tą opcje na odcisk palca- nie uruchamiałam jej jeszcze, a teraz sie pojawił poważniejszy problem heh.
Mozliwe, ze trzeba było zanim właczyłas opcje na "palec" tel. "odpinować " . Teraz to juz chyba pozostaje Ci go przywrócic do ustawien fabrycznych. Robi sie to z poziomu tel, ale jak masz zapasowy- to nie grzeb sie w tym. Nic przyjemnego. Dodatkowo o ile nie zrobilas kopii zapasowej, to potracisz wszystko co masz w telefonie.
12 października 2019 09:00 / 1 osobie podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowodzisiaj słońce czeka na nas
12 października 2019 09:00 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowodzisiaj słońce czeka na nas
12 października 2019 09:18 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Premier Etiopii otrzymał pokojowa Nagrodę Nobla 

Tk, tak słyszałam. Jemu też się należało, więc nobel poszedł w dobre ręce. 
12 października 2019 09:21 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Jak naprawie to co sie posypało w tel. to podejrze co i jak. Stary tel nie wytrzyma obciązenia jeszcze jedną aplikacją zwłaszcza niemiecką :-) 
Napiszę tak- dla mnie to żadna trudność, a i ja jestem taki typ obieżyświata. Zobaczymy zresztą co z tego wyjdzie. Pogadamy jeszcze per tel. jak chcesz jak zrobie tego łobuza . 
Rozumiem, że nie chcesz dziadka zostawiac po dializach. U mnie na czas mojej nieobecnosci ktoś jest. Mogę sobie latać.

Pewnie że możemy pogadać przez fona mój numer masz, po 13 jestem wolna u mnie babka po dializach a dziadek po chemii
12 października 2019 09:46 / 7 osobom podoba się ten post
Dzien dobry w piekna pogodna sobote.Wybieram sie na zakupy letkie a potem do lasu .Mam juz sporo nasuszonych ale tu nie tylko o grzyby chodzi, lubie ,bardzo lubie las .Pozdrawiam z kraju kochanego 
12 października 2019 09:49 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Pewnie że możemy pogadać przez fona mój numer masz, po 13 jestem wolna :-)u mnie babka po dializach a dziadek po chemii:-(

Widzisz jak mnie nerw na telefon na postrzeganie wpływa?
To masz komplet widzę . Po dializach tez mogą sie trafiac niespodzianki.Ale jak babka to dobrze znosi, to ok. Dziadek po chemii wystarczy.
12 października 2019 10:21
tina 100%

Widzisz jak mnie nerw na telefon na postrzeganie wpływa?
To masz komplet widzę . Po dializach tez mogą sie trafiac niespodzianki.Ale jak babka to dobrze znosi, to ok. Dziadek po chemii wystarczy.

Lepszy chemiczny niz toksyczny
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.