Powitajki przy kawie 52

12 października 2019 13:55 / 5 osobom podoba się ten post
Witam w sobotę
Już grzybki z teściową w lasku naszym miejskim uzbierałem... Chyba jednak i grzyby zrobiły sobie ciszę przedwyborczą Niemniej uzbieraliśmy na tyle, że następne pójdą na grzejnik do ususzenia, opieńki i maślaki do słoiczków.
Poza tym chyba ostatnie to już podrygi pięknej pogody, naprawdę cieplutko i pogodnie jeszcze kilka dni ma być
Miłego popołudnia
12 października 2019 17:07 / 3 osobom podoba się ten post
Dziś, na spacerze przy pięknej pogodzie pożegnałyśmy się z wyjeżdżającą rano koleżanką. Bardzo sympatyczna, choć to spotkanie raczej jednorazowe- była tu tylko ten raz. Choć w tej pracy- kto wie? Jutro powitanie tej, co już była. Ma być gorąco, to gdzieś w plenerze.
12 października 2019 17:11 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Witam w sobotę:radosc1:
Już grzybki z teściową w lasku naszym miejskim uzbierałem... Chyba jednak i grzyby zrobiły sobie ciszę przedwyborczą:bezradny: Niemniej uzbieraliśmy na tyle, że następne pójdą na grzejnik do ususzenia, opieńki i maślaki do słoiczków.
Poza tym chyba ostatnie to już podrygi pięknej pogody, naprawdę cieplutko i pogodnie jeszcze kilka dni ma być:-)
Miłego popołudnia:pije i pali::hejka1:

Nie za peszaj  Pogoda dopiero się zaczyna , słoneczna, spokojna i jesienna .  Jeszcze liście są zielone na drzewach, choć już zbierałam pierwsze kasztany . Przyjeżdżaj w Lubuskie, grzybów w brud .
12 października 2019 17:47 / 5 osobom podoba się ten post
Połaziłam dziś trochę , pogoda piękna. Kupilam co chciałam do zbootowania tel . Byłam z  powodu tego telefonu tak wkurzona, że z rozpaczy zaczęłam oglądać , w pobliskim butiku- jakiś ciuch w panterkę, a potem sztuczne futro w obłąkanym...tfu!-obłędnym fioletowym kolorze . Z marazmu mnie wyrwała idąca parada szwajcarskich bauerów. Coś w stylu dożynek- może nie całkiem- raczej z okazji dobiegającego ku końcowi, sezonu pasienia krów na alpejskich łąkach. Czyli won z trawy-dalej szalec nie będą aż do wiosny . Było na co popatrzeć, bo parada barwna- wszyscy w ludowych strojach-cyrkowe wręcz popisy władania długim, pasterskim batem i przepiękne bernenczyki, ale te krótkowłose. Szkoda, że filmiku tu z kompa wstawić nie można.
12 października 2019 18:12 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Nie za peszaj :-) Pogoda dopiero się zaczyna , słoneczna, spokojna i jesienna .  Jeszcze liście są zielone na drzewach, choć już zbierałam pierwsze kasztany . Przyjeżdżaj w Lubuskie, grzybów w brud .:-)

No baa, moje ukochane lasy to Torzym i Drzewce
12 października 2019 18:22 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

No baa, moje ukochane lasy to Torzym i Drzewce

Ojeju, jaki świat mały . Toporów też znasz ?
12 października 2019 19:02 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Dzień dobry. Dziś lekko......:zlosc: , bo mi szlag trafił system w telefonie. Nie trafiłby, jakbym nie próbowała aktualizować. Zbootować fona w zasadzie to nie jest jakaś trudna rzecz, ale nie w tym modelu co mam. Nie ma programu na komputer przez ktory można by to było zrobic, bo Asus jako producent zalecił wgranie calej paczki , którą trzeba zgrac na bootowalną karte SD. Wiec muszę nową kartę kupić i zacząć się w tym grzebać. Mam nadzieję , że się uda, bo stary tel, który przytomnie ze sobą zabralam , trochę jest mało sprawny. Jak sobie pomyslę o tej grzebaninie to mnie trafia. No nic.
Wam życzę dnia bez niespodzianek, chyba że będą miłe.

A może zaczniesz tak trochę prościej, "po polskiemu" do nas gadać? Niby rozumiem co do nas piszesz, ale to dla mnie jakać czarna magia. A kiedyś nawet studiowałam programowanie komputerów, ale wtedy komputer był jak wielka szafa...
12 października 2019 19:15 / 3 osobom podoba się ten post
Malgi

A może zaczniesz tak trochę prościej, "po polskiemu" do nas gadać? Niby rozumiem co do nas piszesz, ale to dla mnie jakać czarna magia. A kiedyś nawet studiowałam programowanie komputerów, ale wtedy komputer był jak wielka szafa...:palka:

O Malgi! Nie bij- ja i tak mam nerwa. Musze wgrac od nowa na smartfon Androida razem ze sterownikami od producenta. Problem polega na tym, że nie Asus- a takiego mam tez smartka- nie raczył zrobić programu, który by to umożlwił. Tak jak Nokia, czy Sony. Trzeba pobrać paczkę ze strony Asusa i wgrać na SD, a potem z SD na telefon. Dłubania przy tym trochę i mi sie nie chce, ale muszem.
12 października 2019 20:04 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

O Malgi! Nie bij- ja i tak mam nerwa. Musze wgrac od nowa na smartfon Androida razem ze sterownikami od producenta. Problem polega na tym, że nie Asus- a takiego mam tez smartka- nie raczył zrobić programu, który by to umożlwił. Tak jak Nokia, czy Sony. Trzeba pobrać paczkę ze strony Asusa i wgrać na SD, a potem z SD na telefon. Dłubania przy tym trochę i mi sie nie chce, ale muszem.

Krysiu kochana, ja Ciebie nie biję i rozumiem co piszesz, ale... sama bym "za Chiny Ludowe" tego nie zrobiła. Ja tylko raz sobie wgrywałam Windowsa na Sonym i wiem jakie męki wtedy przeżywałam, bo oryginalny program miałam w języku angielskim i NIC kompletnie nie rozumiałam czego ON (ten lapek) ode mnie chce. Dobrze, że miałam na telefonie przyjaciela komputerowca i jakoś mi się udało. Ale pewnie wtedy przybyła mi większość siwych włosów... Zwłaszcza, że miałam wtedy jeszcze ponad miesiąc "do odsiadki"...
12 października 2019 20:06 / 4 osobom podoba się ten post
Jutro wybory ! Kto idzie?
12 października 2019 20:37 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Ja.
13 października 2019 06:37 / 7 osobom podoba się ten post
Witam niedzielnie.
Ciacho mi wczoraj wyszło wyborne, ale dziś na Flohmarkt się wybieram, więc dziewczyny pewnie jutro dopiero spróbują.
Miłego dnia wszystkim
13 października 2019 07:10 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

I ja!
13 października 2019 07:11 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo miłej niedzieli kochani
13 października 2019 07:17 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Za oknem ciemnica...ja jeszcze leżakuje.Fajowej niedzieli wszystkim życzę
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.