Powitajki przy kawie 52

08 listopada 2019 06:54 / 11 osobom podoba się ten post
Dobry den . Dziś tez wczesniej, bo pada i nie poleciałam się uruchomić jak co rano
Dziś ostatni dzień pracy, a jutro do domu
Dobrze mi się spało po wczorajszych wojażach. Taki wypad to jak oddech dla duszy .
Dobrego dnia kochani.
08 listopada 2019 07:11 / 10 osobom podoba się ten post
Witam w piątek - weekendu początek.
Dziś dzień "gospodarczy"
Na szczęście dwa dni temu też była sprzątaczka, więc nie będę miała zbyt dużo pracy.
Miłego dnia wszystkim
08 listopada 2019 07:47 / 11 osobom podoba się ten post
Dzien dobry - sprezam sie i pracuje ze zdwojona wydajnoscia .Jeszcze musze okryc krzewy cieplolubne , moge nie zdążyć  .Szykuje mi sie wyjazd, tylko jeszcze w macanta sie bawie . Jak wszystko chyci to pojade .A jak nie to dalej będę przed wyjazdem wachac , pytac i sprawdzac . Nie moge sie dac zdominowac przed wyjazdem ,  bo pozniej przechlapane .Dobrego dnia bez trosk i zmartwień życzę  .
08 listopada 2019 07:48 / 10 osobom podoba się ten post
Dzień dobry kochani! Ja po ciężkiej nocy z kawą w łóżko. Pani Demenz szybko postępuje...ojej,ojej.Spokojnego piatku
08 listopada 2019 08:08 / 10 osobom podoba się ten post
W ostatni tu mój piątek dzień dobry wszystkim!
08 listopada 2019 08:09 / 4 osobom podoba się ten post
Tina, szerokiej drogi jutro!
08 listopada 2019 08:52 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry
08 listopada 2019 11:31 / 8 osobom podoba się ten post
Witam Wszystkich w ten cudowny ,słoneczny dzienMiałam dziś smutny telefon od koleżanki ,też pracuje w De w opiece, miała dziś zjeżdżać do domu. .Niestety dziś w nocy zadzwoniła do niej zmienniczka z granicy, że ją kierowca z busa wywalił za pijaństwo -NIESŁUSZNIE!A pdp.do której owa persona miała przyjechać jest leżąca(ciężki przypadek).Moja koleżanka musi więc czekać na inną zmienniczkę...Ręce opadają.....Zero odpowiedzialności!!!Mają ludzie b. poważne problemy .... pozdrawiam miłego dnia
08 listopada 2019 12:00 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Witam Wszystkich w ten cudowny ,słoneczny dzien:-)Miałam dziś smutny telefon od koleżanki ,też pracuje w De w opiece, miała dziś zjeżdżać do domu. .Niestety dziś w nocy zadzwoniła do niej zmienniczka z granicy, że ją kierowca z busa wywalił za pijaństwo -NIESŁUSZNIE!A pdp.do której owa persona miała przyjechać jest leżąca(ciężki przypadek).Moja koleżanka musi więc czekać na inną zmienniczkę...Ręce opadają.....Zero odpowiedzialności!!!Mają ludzie b. poważne problemy .... pozdrawiam miłego dnia:hejka1:

Witaj
To busikiem czy autobusem jechała? 
Bo w Sindbadzie wiem, że bywają takie przypadki, w małych - nie
08 listopada 2019 12:07 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Witaj:-)
To busikiem czy autobusem jechała? :-)
Bo w Sindbadzie wiem, że bywają takie przypadki, w małych - nie

Cześć w małym ,pewnie że się zdarzają ,raz jak jechałam słyszałam  że kierowca babę wywalił bo mu nawet zarzygała siedzenie a jaka agresywna była, ze mną nie jechała, w innym busie ,dziewczyny na postoju gadały .
08 listopada 2019 12:21 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Cześć :-)w małym ,pewnie że się zdarzają ,raz jak jechałam słyszałam  że kierowca babę wywalił bo mu nawet zarzygała siedzenie a jaka agresywna była, ze mną nie jechała, w innym busie ,dziewczyny na postoju gadały .

Jak jeżdziłam busami do DE, to raz, czy dwa kierowca wysadził pijaną osobę. Bywają kierowcy bardziej tolerancyjni i wiozą taki prezent pod adres. 
Ale i kierowcy bywają chamscy. Dlaczego ta poszkodowana kobieta nie zadzwoniła na policję, zeby wyjaśnili sytuację? Toż kontrakt straciła a i człowieka nie wyrzuca sie ot tak .
08 listopada 2019 12:31 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Jak jeżdziłam busami do DE, to raz, czy dwa kierowca wysadził pijaną osobę. Bywają kierowcy bardziej tolerancyjni i wiozą taki prezent pod adres. 
Ale i kierowcy bywają chamscy. Dlaczego ta poszkodowana kobieta nie zadzwoniła na policję, zeby wyjaśnili sytuację? Toż kontrakt straciła a i człowieka nie wyrzuca sie ot tak .

Tinuś ta kobieta (zmienniczka )była pijana ! Nie zrozumiałaś może I dobrze że kierowcy tak reagują jakbym taką dostała w prezencie pod adres no to nie wiem ...ona twierdziła że niesłusznie a słychać było podczas rozmowy z moja koleżanka (przez telefon) że ma w czubie 
08 listopada 2019 12:42 / 7 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Witam Wszystkich w ten cudowny ,słoneczny dzien:-)Miałam dziś smutny telefon od koleżanki ,też pracuje w De w opiece, miała dziś zjeżdżać do domu. .Niestety dziś w nocy zadzwoniła do niej zmienniczka z granicy, że ją kierowca z busa wywalił za pijaństwo -NIESŁUSZNIE!A pdp.do której owa persona miała przyjechać jest leżąca(ciężki przypadek).Moja koleżanka musi więc czekać na inną zmienniczkę...Ręce opadają.....Zero odpowiedzialności!!!Mają ludzie b. poważne problemy .... pozdrawiam miłego dnia:hejka1:

NIE dla pijanych opiekunek!!!! I brawo jestem za kierowcą całą gębą!!!
08 listopada 2019 12:54 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalijko, teraz to zmienia postać rzeczy, bo napisałaś... Niesłusznie
08 listopada 2019 12:57 / 6 osobom podoba się ten post
Nie wiem, jak można tak postępować. Jechać do opieki i w podróży pić. Karygodne postępowanie
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.