Powitajki przy kawie 52

09 listopada 2019 14:18 / 6 osobom podoba się ten post
Grabowiec26

:smiech3:

Płeć żenska to naiwniaczki. Do domu wracamy tylko po to, aby zamrażarkę zapełnić Ale za to kiedy tylko chcemy idziemy sobie na kebaba 
09 listopada 2019 14:27 / 3 osobom podoba się ten post
O jeżuniuuuu....ale popitala....
09 listopada 2019 14:32
tina 100%

Płeć żenska to naiwniaczki. Do domu wracamy tylko po to, aby zamrażarkę zapełnić:-) Ale za to kiedy tylko chcemy idziemy sobie na kebaba :smiech3:

09 listopada 2019 14:38 / 1 osobie podoba się ten post
Grabowiec26

:upup:

Super c'nie?  W dyche, albo w deche- można sobie wybrać 
09 listopada 2019 14:54 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, witam opiekunkowo w sobotnie popołudnie i życzę dużo radości i spokojnosci
09 listopada 2019 17:46 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Dzien dobry u nas pada deszczyk tzn. ze mam wolne . Cieplutko i milo a na bzie paki liscienne nabrzmiewaja .Idzie wiosna :-) .Dobrego, spokojnego dnia zycze wszystkim .

Trzeci dzien nie pije kawy .Nie, zebym miala jakies przeciw wskazania po prostu  nie mam lustu:-). Czy wam tez tak sie zdarza? Cz ja jestem chora??:lol3:

Noo nie wiem co z Twoim zdrowiem jest Ja mam zawsze lust do kawusi ale niestety nie mogę 
09 listopada 2019 18:17 / 4 osobom podoba się ten post
Mycha

Noo nie wiem co z Twoim zdrowiem jest :oczko: Ja mam zawsze lust do kawusi ale niestety nie mogę :ona placze:

Tak bywa . Ty chcesz a nie mozesz ja moge a nie chce 
09 listopada 2019 18:31 / 5 osobom podoba się ten post
Dobry wieczór wszystkim forumowiczom.Jestem tu nowa i nie umiem się dobrze tu poruszać. Narazie czytam . Pozdrawiam wszystkich serdecznie
09 listopada 2019 18:31 / 3 osobom podoba się ten post
Dobry wieczór wszystkim forumowiczom.Jestem tu nowa i nie umiem się dobrze tu poruszać. Narazie czytam . Pozdrawiam wszystkich serdecznie
09 listopada 2019 19:08 / 4 osobom podoba się ten post
Anka1

Dobry wieczór , nauczysz się zapewne poruszać tu  jak z nami zostaniesz na dłużej , pozdrawiam , y 
  Witam , y
09 listopada 2019 19:33 / 5 osobom podoba się ten post
Anka1

Dobry wieczór ,ja też kiedyś byłam nowa i pomału się nauczyłam też się nauczysz witam cię
09 listopada 2019 20:25 / 4 osobom podoba się ten post
Anka1

Witaj 
Spis treści, czyli Forum poczytaj, masz główne tematy, jak i podtematy, nazwijmy to tak
09 listopada 2019 23:22 / 5 osobom podoba się ten post
Dziękuję bardzo za miłe przyjęcie mnie do grupy nawet kwiaty byly. Pracuje już kilka lat w opiece, obecnie w domu się urlopuje ....jeśli pracę w domu można nazwać urlopem. Ale szukam szukam powoli odpowiedniego zlecenia dla siebie. Miłego odpoczynku życzę dla wszystkich
10 listopada 2019 06:05 / 8 osobom podoba się ten post
  Doberek,no i walizki z powrotem rozbebeszone-jestem na etapie intensywnego poszukiwania pracy.Narazie jednak rozkoszuję się niedzielą,a o pracy pomyślę jutro,jak mówiła Scarlett O'Hara.No,to bimbam dalej,miłej niedzieli Wszystkim.
10 listopada 2019 06:56 / 11 osobom podoba się ten post
Witam niedzielnie, u nas pewnie będzie smutna.
Ja pomału będę pewnie nakupione drobiazgi pakować w torby.
Miłej bezstresowej niedzieli sobie i innym życzę.
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.