Powitajki przy kawie 52

10 listopada 2019 07:06 / 10 osobom podoba się ten post
Witam niedzielne.  Jeszcze 4 niedzielę przede mną i wio do domciu. Oby szybciutko zleciało.  Na dziś obiadek mam już podszykowany więc tylko dokończyć i po obiadku wolne. Zaraz trzeba wstać i kości rozprostować.  Wszystkim życzę spokojnej i radosnej niedzieli a teraz idę parzyć  to może się ktoś ze mną napije bo mój pdp kawy nie pije. Ale zapraszam z ciastem bo w tym domu ciasta się nie kupuje. 
10 listopada 2019 07:07 / 11 osobom podoba się ten post
Witam świątecznie Miłej niedzieli wszystkim życzę. U mnie jesienny flohmarkt.
10 listopada 2019 07:12 / 10 osobom podoba się ten post
Dzień dobry wszystkim razem , miłego dnia .
U mnie czyste klarowne powietrze , bezchmurne niebo
- 1 , lubię taką kontynentalną pogodę , teraz kawa i do roboty
10 listopada 2019 07:15 / 11 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie
Życzę również miłego, bezstresowego dzionka
10 listopada 2019 08:01 / 10 osobom podoba się ten post
Dzien dobry - dla mnie dzień jak co dzień . Tak to jest na emeryturze, że zajęcia trzeba sbie wymyślać . Może dzisiaj kulinarnie   " błysnę " ? coś trzeba robić, zby czas zabić  . Przesiadłam sie dzisiaj do laptopa i jakieś cuda wychodzą a Tiny ni ma  Spokojnej niedzieli życzę 

10 listopada 2019 08:01 / 11 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. Mróz, słońce świeci. Fajnie.
10 listopada 2019 08:02 / 11 osobom podoba się ten post
7.55 . Niedziela. Nadaje po cichu (bo mnie zara opieprzy) , co nastepuje : Dojechalam razem z fantami. Zrobili bibe. Jeden z klanowych dziadkow wyjechal z pigwowka. 3 letnia. I wisniowka jeszcze. Po szwajcarskich specjalach nazarlam się w końcu popcornu z masłem. Smakował jak nigdy. Było bez ekscesow i klopotow trawiennych. Kochanie , rodzinnie. Zmykam juz bo bede robic krokiety z kapustą i grzybami. Uruchomie już warsztat. Będzie troche halasu ale niech juz panisko wstaje. Dobrego dnia dla Was od mie.
10 listopada 2019 08:05 / 3 osobom podoba się ten post
Anka1

Dobry wieczór wszystkim forumowiczom.Jestem tu nowa i nie umiem się dobrze tu poruszać. Narazie czytam . Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Dzien dobry imienniczko . Zaczęłaś w dobrym temacie, to nie jest tak źle . Powodzenia 
10 listopada 2019 08:08 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

7.55 . Niedziela. Nadaje po cichu (bo mnie zara opieprzy) , co nastepuje : Dojechalam razem z fantami. Zrobili bibe. Jeden z klanowych dziadkow wyjechal z pigwowka. 3 letnia. I wisniowka jeszcze. Po szwajcarskich specjalach nazarlam się w końcu popcornu z masłem. Smakował jak nigdy. Było bez ekscesow i klopotow trawiennych. Kochanie , rodzinnie. Zmykam juz bo bede robic krokiety z kapustą i grzybami. Uruchomie już warsztat. Będzie troche halasu ale niech juz panisko wstaje. Dobrego dnia dla Was od mie.:buziaki2:

Wyspał się jak Ciebie nie było  Kapral wrócił i dryl wrócił . Smacznego i nie przesadzaj z tymi krokietami .
10 listopada 2019 08:13 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Wyspał się jak Ciebie nie było :-) Kapral:-) wrócił i dryl wrócił . Smacznego i nie przesadzaj z tymi krokietami .:nerwowa kucharka:

Ale ze co ? Ze niby nie cala szafe od razu?
10 listopada 2019 10:38 / 9 osobom podoba się ten post
Dzień dobry wszystkim 
Witamjeszcze z zaśnieżonej Norwegii. 
Śnieg dalej pada, słońce świeci i  tylko-2 .pogoda piękna, a ja zaraz wyjeżdżam znowu na lotnisko. 
Ileż to lotnisk w tym roku już zaliczyłam, aż się boję że można pomyśleć, jaką to że mnie emerytka-latawica 
Pięknego dnia Wam życzę 

10 listopada 2019 10:45 / 9 osobom podoba się ten post
Dzień DobrySię opisałam kliknelam i pooooooszłoooo nie wiem gdzie. Ale jestem optymistką i za chwilę zacznę jeszcze raz.Pozdrawiam wszystkich , niestety deszczowo
10 listopada 2019 10:48 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Dzien dobry imienniczko . Zaczęłaś w dobrym temacie, to nie jest tak źle . Powodzenia :serce:

Witam Cię też serdecznie Anki to z reguły fajne dziewczyny:klotnia
10 listopada 2019 10:54 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Witam niedzielne. :chaplin: Jeszcze 4 niedzielę przede mną i wio do domciu. Oby szybciutko zleciało. :modlitwa: Na dziś obiadek mam już podszykowany więc tylko dokończyć i po obiadku wolne. Zaraz trzeba wstać i kości rozprostować. :cwicze: Wszystkim życzę spokojnej i radosnej niedzieli a teraz idę parzyć :kawa: to może się ktoś ze mną napije bo mój pdp kawy nie pije. Ale zapraszam z ciastem bo w tym domu ciasta się nie kupuje. 

Kawusie z chęcią a na ciacho to ja zapraszam. W Z tke popełniłamjakiś tak przez przypadek
10 listopada 2019 12:35 / 9 osobom podoba się ten post
WitajcieDrugi dzień kuchennych rewolucji Wczoraj było na prawdę głośno i wesoło a dziś ciąg dalszy .Muszę kupić większy stół koniecznie ,pytanie gdzie go postawie ?,może w przedpokoju a wyrazie czego rozciągnę na korytarz i sąsiada też zaproszę na bibkę.Milego dnia ludu pracujący 
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.